Autor Tema: O forumu i moderiranju  (Posjeta: 26883 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
Odg: O forumu i moderiranju
« Odgovori #15 : 10. Srpanj 2011, 22:34:13 »
Nadovezao bih se na temu o moderiranju,forumima i kažnjavanju.Ovaj put na 9A VHF/UHF forumu.Stanoviti Krešo 9A2HM me isključio za kako je napisao sva vremena bez ikakvog razloga!!Tema je bila da se  50 i 70 MHz uključe u neke naše UKV konteste.Nisam samo ja kritički pisao o tome več i drugi RA u Hrvatskoj i to duže vrijeme(od prošle god.se o tome raspravlja).Nedavno je bio jedan UKV kontest susjedne nam zemlje koji ima i 50 MHz ukomponiran sa drugim bandovima i boduje se 1km/bod.
Kad sam to pročitao ja napišem post da su ti ljudi pametni i da je to dobro.Dodam da se izgleda u nas to neće dogoditi  dok imamo ovo sadašnje UKV povjerenstvo.Kolega Bišćan me isti dan izbacio sa UKV foruma uz obrazloženje da vrijeđam članove i UKV povjerenstvo.Njemu je kritika vrijeđanje ljudi!?
Sad vi dragi moji sami prosudite o kakvoj se osobi tu radi.Jel takav može biti moderator ili administrator,uređivač foruma,ma nazovite to kako god hoćete?
Uskoro HRS-u ide i službena protestna nota u pisanom obliku.Moj post je naravno brže bolje izbrisao sa foruma i više ne mogu niti čitati postove drugih kolega.Ovaj njegov potez je ne jadan i sramotan već kukavički i zlonamjeran.Još jedna osoba koja sramoti Savez.
Sa takvim ljudima koji imaju ovlasti koje im je netko dao mi ne možemo napredovati,pače samo stagnirati.
Dobro zapamtite moje riječi.
Zdravi i veseli bili.

73,9A6R

« Zadnja izmjena: 10. Srpanj 2011, 23:08:15 9A6R »
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #16 : 10. Srpanj 2011, 23:23:02 »
Evo, malo sam to što sam našao u statistici foruma provukao kroz Excell i dobio nekakve tablice i dijagrame koje(i) su stvarni pokazatelj trendova u aktivnostima foruma. Uzeo sam prvih sedam mjeseci zadnje tri godine s tim da su podaci za srpanj 2011 godine sa stanjem na dan 10.07.2011, dakle nisu konačni, a na kraju mjeseca ću ih rado uvesti u tablice i dijagrame i to prezentirati na ovom mjestu.
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A3LI

• Master
« Odgovori #17 : 10. Srpanj 2011, 23:28:02 »

Sa takvim ljudima koji imaju ovlasti koje im je netko dao mi ne možemo napredovati,pače samo stagnirati.

A gle, možda je ustao na lijevu nogu, možda je od vručine nešto drugo pročitao a možda mu se ne sviđa tvoj avatar
ko će to znati.
:)

Offline 9A8MM

• Master in Training
    • http://www.rkp.hr
« Odgovori #18 : 11. Srpanj 2011, 08:35:33 »
...molim Marka 9A8MM kao webmastera da izvuče (kada bude imao vremena) pregled tema koje su se od 1. do 10. srpnja vrtile na forumu i koliko je bilo upisa po svakoj...

Evo podataka:

Od 01.07.2011. do 10.07.2011. postano je ukupno 86 postova.

Postovi po temama:
9AFF aktivnosti - 24
PayPal - 16
Upgrade foruma - 11
O forumu i moderiranju - 10
Promidžba radioamaterizma u 9A - 7
Hrvatska na crnoj listi u  USA - 6
Proba za citat i odgovor - 3
QSL received... - 3
HRSVKS - 2
Rad preko satelita i ISS - 2
E716S - 1
Kenwood TS2000 - 1

Marko, 9A8MM

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #19 : 11. Srpanj 2011, 12:01:02 »
Nadovezao bih se na temu o moderiranju,forumima i kažnjavanju.Ovaj put na 9A VHF/UHF forumu.Stanoviti Krešo 9A2HM me isključio za kako je napisao sva vremena bez ikakvog razloga!!Tema je bila da se  50 i 70 MHz uključe u neke naše UKV konteste.Nisam samo ja kritički pisao o tome več i drugi RA u Hrvatskoj i to duže vrijeme(od prošle god.se o tome raspravlja).Nedavno je bio jedan UKV kontest susjedne nam zemlje koji ima i 50 MHz ukomponiran sa drugim bandovima i boduje se 1km/bod.
Kad sam to pročitao ja napišem post da su ti ljudi pametni i da je to dobro.Dodam da se izgleda u nas to neće dogoditi  dok imamo ovo sadašnje UKV povjerenstvo.Kolega Bišćan me isti dan izbacio sa UKV foruma uz obrazloženje da vrijeđam članove i UKV povjerenstvo.Njemu je kritika vrijeđanje ljudi!?
Sad vi dragi moji sami prosudite o kakvoj se osobi tu radi.Jel takav može biti moderator ili administrator,uređivač foruma,ma nazovite to kako god hoćete?
Uskoro HRS-u ide i službena protestna nota u pisanom obliku.Moj post je naravno brže bolje izbrisao sa foruma i više ne mogu niti čitati postove drugih kolega.Ovaj njegov potez je ne jadan i sramotan već kukavički i zlonamjeran.Još jedna osoba koja sramoti Savez.
Dobro zapamtite moje riječi.
Zdravi i veseli bili.

73,9A6R
Reni što možeš napisati,komentirati kada sve skupa nije dozvoljeno,dakle po meni najbolje nepisati neka si sami pišu,napisao sam da mi logiranje tamo nije dozvoljeno godinama,netko me namjerno z...va,te krivo korisničko ime te kriva lozinka,pisao a ono ovo je privatni portal,neka  sve ima svoj kraj ;)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A6R

• ???
  • *
« Odgovori #20 : 11. Srpanj 2011, 15:04:27 »
Nisam znao da je VHF/UHF privatni portal?
Ja samo znam da nikoga nisam vrijeđao,niti ružnu riječ izrekao.Ako nekome nisam po guštu ili je naprosto ljubomoran tu nema pomoći ;)
Lako je moj Drago ovako ljude izbacivati po virtualnim medijima.Da vidim ja tog Bišćana da on mene fizički izbaci od nekud.Jak je na bla bla i tipkovnici,nek dođe malo u 4 oka pa da vidimo ko će koga izbaciti.
Dobro si reka,bolje se više i ne pojavljivati ovdje.Tjednima nisam ništa pisao a i sve ću manje kako stvari stoje.Nek si sami sebi pišu ono što žele čitati.Ajde pozdrav.

73,9A6R

Offline 9A6JRZ

• Master
    • Osobna stranica - 9A6JRZ - Zoran Rendula
« Odgovori #21 : 11. Srpanj 2011, 16:43:35 »
Nisam znao da je VHF/UHF privatni portal?
9A VHF-UHF-SHF portal nije privatni portal što se može vidjeti na linku "O nama" (http://hrvhf.net/hrvhf.php?id_kat=14)
73 de 9a6jrz

Offline 9A6R

• ???
  • *
« Odgovori #22 : 11. Srpanj 2011, 17:03:08 »
JRZ,vidim da je pod okriljem HRS-a.Tim gore. :'(

73,9A6R

Offline 9A2JK

• Život posvećen forumu
    • 9A2JK Amateur Radio Site
« Odgovori #23 : 11. Srpanj 2011, 20:09:23 »
Nadovezao bih se na temu o moderiranju,forumima i kažnjavanju.Ovaj put na 9A VHF/UHF forumu.
....

73,9A6R

1. Ovo nije tema o ''moderiranju,forumima i kažnjavanju''.
Ovo je tema o forumu i moderiranju, ovom forumu na kojem ovo
čitaš i pišeš.

2. Nikako nije pristojno na ovom forumu pisati o ''problemima''
drugih foruma.

Zato lijepo molim,  držimo se teme, a tema je moderiranje
ovog foruma i sve ostalo vezano za ovaj forum.

73
Martin 9A2JK
Nije znanje znati i za sebe ga zadržati, nego je znanje znati ga podijeliti.

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #24 : 11. Srpanj 2011, 21:32:50 »
Vidiš moj Reni "netrpeljivost" od strane moderatora,zato ću se suzdržati od pisanja....
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A2SB

• Senior Member
« Odgovori #25 : 11. Srpanj 2011, 22:13:58 »
Poštovani,
moderator ponekad reagira na pritužbe članova foruma koji se osjećaju pogođeni izrečenim uvredama.
Možda bi bilo dobro ukinuti brojač poruka,jer pojedinci višestrukim dopisivanjem po temama za koje nisu upućeni "u svom špiglu vide se vrednijima"! ::)
Hvala na pažnji,
            Zlatko,Čepin

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #26 : 12. Srpanj 2011, 11:32:35 »
Zlatko vrjeđanja,prjetnji i privilegiranih nebi trebalo biti,jednaka batina za sve,tek kada bude tako forum će biti uljuđen.
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A6R

• ???
  • *
« Odgovori #27 : 12. Srpanj 2011, 20:34:13 »
Razumio sam poruku Zlatko iz Čepina.Molim te da me ne spotiraš na DX cluster kad me idući put čuješ kao prije par dana na 70 MHz.Hvala i dobar DX želim.

73,9A6R
« Zadnja izmjena: 12. Srpanj 2011, 20:35:56 9A6R »

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #28 : 13. Srpanj 2011, 09:52:20 »
Evo podataka:

Postovi po temama:
9AFF aktivnosti - 24
PayPal - 16
Upgrade foruma - 11
QSL received... - 3
HRSVKS - 2
E716S - 1
Kenwood TS2000 - 1

Marko, 9A8MM
Hvala Marko! Ako malo pogledamo, tri se teme mogu svrstati pod ono što sam ja napisao (WFF i QSL entuzijasti) te tako dolazimo do podatka o 43 upisa (posta). Naime, temu PayPal je pokrenuo Emir 9A6AA a u svezi izdavanja diploma 9AFF, dakle odnosi se na aktivnost 9AFF entuzijasta u okviru WFF. U postotcima te tri teme nose točno 50% svih upisa u prvih 10 dana srpnja! Na sve ostale teme otpada onih drugih 50%. Eto, to je realnost ovoga foruma - na životu ga održavaju 9AFF (WFF) i QSL promet.
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #29 : 13. Srpanj 2011, 10:23:01 »
Evo podataka:

Postovi po temama:
9AFF aktivnosti - 24
PayPal - 16
Upgrade foruma - 11
QSL received... - 3
HRSVKS - 2
E716S - 1
Kenwood TS2000 - 1

Marko, 9A8MM
Hvala Marko! Ako malo pogledamo, tri se teme mogu svrstati pod ono što sam ja napisao (WFF i QSL entuzijasti) te tako dolazimo do podatka o 43 upisa (posta). Naime, temu PayPal je pokrenuo Emir 9A6AA a u svezi izdavanja diploma 9AFF, dakle odnosi se na aktivnost 9AFF entuzijasta u okviru WFF. U postotcima te tri teme nose točno 50% svih upisa u prvih 10 dana srpnja! Na sve ostale teme otpada onih drugih 50%. Eto, to je realnost ovoga foruma - na životu ga održavaju 9AFF (WFF) i QSL promet.
TUUUŽNOOOO ....
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???