Autor Tema: Pohvale, pokude i prijedlozi (Radio HRS)  (Posjeta: 28754 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
Odg: Pohvale, pokude i prijedlozi (Radio HRS)
« Odgovori #60 u: 28. Veljača 2010, 18:46:19 »
Eto, po starom dobrom običaju, naš vrli moderator Branko,po nekom samo njemu poznatom pravilu baca post u njegov veliki kontejner,oprosti Branko što sam se usudio spomenuti vašu visost....
73
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A4QX

• Newbie
  • *
« Odgovori #61 u: 28. Veljača 2010, 19:05:58 »
Evo Drago vidiš i sam o čemu se radi.Kod nas kad izraziš svoje mišljenje ono završi u košu ako se ne sviđa relevantnoj osobi. Ja sam oduvijek govorio ono što sam mislio pa sam i navikao da se ljudima to ne sviđa. Nezgodno je to što ne znaš tko je taj kome se moje mišljenje ne sviđa i tko je taj koji moje mišljenje izloženo u javnosti baca u koš. Tako se to radilo nekada a vidim da se radi i sada. Žalosno je to moj Drago.
Nikad ne raspravljaj sa idiotom: Prvo će te spustiti na svoj nivo a onda dotući iskustvom.

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #62 u: 28. Veljača 2010, 19:55:23 »
Vidim da je bilo vrijedno što sam napisao. Nema više prostakluka u Tvojem novom postu. Vidiš kolega, lijepo je to kad poučiš čovjeka kako se treba ponašati i brzo dobiješ natrag rezultat svog truda, i to pozitivan!

Pozdravljam Te u novom svjetlu!

Davor
Malo si mi umišljen Davore, previdio si ovo Za profinjene duše male korekcije :P što je bilo namijenjeno tebi. Ti da ćeš mene podučavati ponašanju? Ne zavaravaj se i ne pridaji sebi toliku važnost.
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A4QX

• Newbie
  • *
« Odgovori #63 u: 28. Veljača 2010, 20:11:45 »
Ne pridajem ja sebi nikakvu važnost već samo konstatiram činjenice.
Nikad ne raspravljaj sa idiotom: Prvo će te spustiti na svoj nivo a onda dotući iskustvom.

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #64 u: 28. Veljača 2010, 21:59:38 »
Demokratski bi bilo,kada bi ti,kao slobodan čovjek u jednom demokratskom društvu,na jednom forumu gdje smo svi jednako pravni,možeš izraziti svoje mišljenje,nemoram ja biti u pravu,ali zašto pitam ja vas ,zašto je moderator po njemu uvijek upravu,zar nije van pameti sramotna" bodovna" lista,,doživotno kažnjavanje pojedinih članova HRS-a,hvala Bogu prestalo se sa tim,nitko nije ni prstom mrdnuo,da se skine sramotna kazna.
Ako u naslovu stoji  Pohvale , pokude i prijedlozi(radio HRS) svagdje u normalnom svijetu znači da mogu ,hvaliti i kritikovati(KUDITI) bez straha da će mi moderator baciti post u neki tamo kontejner,ja ovaj puta kritikujem,dakle kudim rad moderatora ,a ako moderator nije dio HRS-a onda ??? a ko je ??? mislim da mogu hvaliti i kritikovati,nažalost nemam razloga za pohvalu....
73
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
« Odgovori #65 u: 28. Veljača 2010, 22:27:47 »
Drago očito nisi pročitao Orwelovu knjigu "1984"u kojoj se pojavljuje famozni BIG BROTHER.Na sličnom principu ti i ovaj WEB funkcionira.Ja i ti smo ovdje jednaki ali ima i onih koji su JEDNAKIJI od nas dvojice i ostale sitne raje.Jeli ti sad malo jasnije ???

73,9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A7YY

• Život posvećen forumu
  • Sto deseta nam je tek
« Odgovori #66 u: 28. Veljača 2010, 23:08:34 »
Momci držite se teme (Radio HRS)

Lijepi pozdrav
Branko 9A7YY

PS
Izvod iz pravilnika

Svi registrirani korisnici dužni su se pridržavati ovih pravila, što će potvrditi ostankom u krugu registriranih korisnika, ako su se registrirali prije donošenja ili novom registracijom. Svoje neslaganje do sada registrirani korisnici mogu izraziti odustajanjem od registracije i pasivnim praćenjem sadržaja stranice.

Svi sudionici na forumu dužni su se držati teme, a ako osjete potrebu da je prošire, mogu po osobnom nahođenju otvoriti novu temu i tako omogućiti onima koje to ne zanima da se usredotoče na izvornu raspravu.

Sankcionirani korisnik ima pravo žalbe IO HRS koj može ukinuti ili potvrditi sankciju u obliku i trajanju.

Offline 9A6SUE

• Newbie
  • *
« Odgovori #67 u: 03. Ožujak 2010, 21:55:24 »
 ??? :-[ :-X

Broj jedan  godina 2010

Decenijima i Godinama sam pretplaćen  na taj list kupujem ga isključivo  zbog raznih projekata koji su provjereni i rade ili možeš nazvati čovjeka telefonom i riješiti problem  jer sam uvijek bio veći konstruktor
od operatora  mogu reći da sam se jako razočarao  pa nema niti jednog reda o nečemu nalik  konstruktorskom radu mislim da ću razmisliti  dali da to kupujem i dalje
 imam i ja mojih velikih projekata RECIMO QRP KONSTRUKCIJE
recimo Surplus   popravci modifikacije ITD

ali mislim da nemam  s kime komunicirati nije u tome da je lova sve
Ovaj zadnji broj reći će Recesija  ili izmisliti neku novu frazu mislim da je to sramota za  nas sve!!! vidim  da fali i ostalih rubrika mene ne zanimaju razlozi  jer  time kupuju  vrijeme mene zanima  samo akcija i rad te budućnost a ne prošlost
po meni ako se to nastavi  dečki odite u POVIJEST i nemate što tu tražiti i postavimo nekoga koji  to može
rekao sam vam  NIJE SVE U NOVCU

Pozdrav  svima        Mali od Malvazije  hi hi  >:( :o

Offline 9A6SUE

• Newbie
  • *
« Odgovori #68 u: 03. Ožujak 2010, 22:07:49 »
 Nisam od onih koji puno pišu i kritiziraju  ali  ako to napišem znam da sam u pravu
i da mi je  onda puna kapa mislim da je ovo točka  na I

i da sam odlučio   pa neće  meni netko skidati  ono  u čemu sam u pravu  i odlučivati dali mu nešto odgovara  ili ne pa jeli ovo demokracija ili što !

izgubili ste čovjeka ! 

Offline 9A6KGT

• Average Member
« Odgovori #69 u: 03. Ožujak 2010, 22:59:00 »
Zadnji broj 6/2009 totalna sprdnja. Izgelda da se NAMA poštenim pretplatnicima netko narugao!
Valjda će 2010 biti bolje, pa već je ožujak :o, a prvom broju još nema traga ::)...

73
Toni
CW iliti A1A nije za mlakonje!!!!
A1A iliti CW nije za mlakonje!!!!
UPSsss, to sam već rekao...., al' nema veze, bez antene,hehehee
p.s.
spoznao već od SINCE iliti od DAVNE 1987, a rođen tek 1974

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #70 u: 01. Travanj 2010, 20:59:30 »
    Stigo broj 1/2010,istina sa malim zakašnjenjem  od dva mjeseca.Lijepo uređen,ful kolor,dobri tekstovi,62 stranice.Ugodno iznenađenje za  1.April!
                          9A2Y

Offline 9A2GA

• Master
  • Carpe diem memento mori
« Odgovori #71 u: 01. Travanj 2010, 21:18:58 »
Kako br 1/2010.  :o

Ja sam danas dobio br 2/2010.
Tebe je netko gadno zeznuo za 1. April.  :) pa ti ponovno poslao br.1 pod br.2.

73's de Boris

9A2GA is a member of 9A1WFF

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #72 u: 01. Travanj 2010, 22:57:53 »
Stvarno, što je sa Radio HRS broj 1/2010? Već je travanj i trebali bi uskoro dobiti i broj 2/2010. Ima li itko ideju što se to događa s časopisom? Dojadilo mi je više prelistavati QST brojeve 1, 2 i 3/2010 čekajući Radio HRS broj 1/2010 >:(
73 Damir 9A3VV
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
« Odgovori #73 u: 01. Travanj 2010, 23:11:19 »
Dođi u Kraljevicu pa ćeš ga dobiti...

9A6AA
"DX never sleeps..."

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #74 u: 01. Travanj 2010, 23:26:09 »
Ako ću ja svaki puta morati negdje putovati da bih ga dobio... :P

Hajde, de, riskirat ću... ;D
73 Damir 9A3VV