Autor Tema: Poslanica Rimljanima  (Posjeta: 17056 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A7LFZ

• Newbie
  • *
    • http://www.koki.hr
Poslanica Rimljanima
« u: 20. Svibanj 2008, 16:06:29 »
Braćo,
očigledno je došlo do greške. Agresor je živ, a žrtva je upokojena. Ako vi to tako želite , to je u redu, ali ne mogu vjerovati.
Najbolji primjer : Naslovnica 9a6aa ima sliku s falsifikatom, naime ima datum 1968.g. , a kad otvorite, foto album, ista slika ima datum anno Domini 1970. Kako je isti, 9A6AA položio na sv. Petra 1969. g. očigledno da je riječ o falsifikatu.
Kako je to očito riječ, tako i o mnogim drugim falsifikatima 9A2Y. Ali, kako ga pokriva lobi 9A6A , kojemu je podlegao i 9A3AG, mogu sa žalošću ustvrditi da je na 9A HRS forumu PRESTALA DEMOKRACIJA.

Uživajte u svojemu izabraniku,
9A7LFZ Magdalena

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
Odg: Poslanica Rimljanima
« Odgovori #1 u: 20. Svibanj 2008, 16:28:56 »
Sestro Magdalena,
Hvala na uočenoj pogrešci. Zbog tog nenamjernog falsifikata izmoliti ću 3 zdravomarije. Da li će moj grijeh biti iskupljen?

Hvala ti. Ako uočiš još kakav falsifikat, javi se. Ipak, svi smo mi griješnici...

Nadam se da ću konačno čuti tvoj glas u eteru. Iako smo do sada održali mnogo radioveza, ja ga još nisam čuo. Nekako me svaki puta nepogrešivo podsjećao na tvoga supruga Kokija. Po mnogim elementima...

9A6AA
"DX never sleeps..."

Offline 9A7LFZ

• Newbie
  • *
« Odgovori #2 u: 20. Svibanj 2008, 16:43:54 »
Mizerijo u duši i tijelu. Nisi dostojan Kokija ni spomenut. Kako si navika, od prijema u službu, do danas, budi dosljedan, da ne rečen štagod drugo.
Ateista bija, ateista osta. Nadam se da će se drugi segmenti državne uprave pobrinit za Vas. I , nismo skupa čuvali ovce po Lećevici, starija sam od Vas, i zeru životnog iskustva više, dakle, bar kao profesor, malo respekta molim.
Molim Vas da mi se osobno više ne obraćate, hvala.

9A7LFZ

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
« Odgovori #3 u: 20. Svibanj 2008, 17:43:00 »
Sestro Magdalena,

uvjeravam te da nisam mizerija ni u duši, a ni u tijelu. No, pustimo to sada...

Htio sam te zamoliti da ovome Forumu ljude ne dijeliš na vjernike i ateiste. Ja ih i ovdje i uvijek dijelim samo na dobre i loše. Tebe sam smjestio u prvu skupinu, i žao mi je ako ću se morati razočarati...

Na Lećevici sam bio za Duhove. To je ipak rodno mjesto moje matere. Da, u pravu si: ja nikada nisam čuvao ovce, a ako ti jesi, ne trebaš to skrivati. Nije to ništa ružno. Poznavao sam neke koji su uz ovce proučavali Ovidijeve "Metamorfoze".

9A6AA
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj 2008, 22:16:57 od 9A6AA »
"DX never sleeps..."

Offline 9A7LFZ

• Newbie
  • *
« Odgovori #4 u: 20. Svibanj 2008, 18:00:52 »
Ja ga krstim , a on prdi. Mi nismo zajedno čuvali ovce; ja Vama u svim izričajima Vi , Vi meni u svim izričajima ti. Nešto  tu ne štima, mi se ne poznajemo, nema osnove da smo mi na ti.  Vjerovatno ste Vi mene zamijenili sa nekim drugim.
I nisam Vam sestra, iako biste Vi to možda htjeli.
Molim Vas da mi se više ne obraćate, po drugi put!

9A7LFZ

Offline 9A4WW

• Senior Member
« Odgovori #5 u: 20. Svibanj 2008, 20:29:20 »
Sapunica se nastavlja....

Offline 9A5TO

• Master
« Odgovori #6 u: 20. Svibanj 2008, 20:30:46 »
Draga Magdaleno,

iako si prve postove na ovome forumu poslala prije više od godinu dana, zbog malog broja ipak ću Te pozdraviti kao novu i zaželjeti Ti dobrodošlicu.

Ovom prilikom bi te uputio na Pravila koja možeš pročitati na:
http://www.hamradio.hr/index.php?option=com_smf&Itemid=683&topic=2774.0

Posebno bih Te upozorio kako na forumu nije dozvoljeno:
*Vrijeđanje i omalovažavanje sudionika foruma radi vjerske, nacionalne, spolne ili rasne pripadnosti kao ni poticanje na mržnju i zlostavljanje

Lijepi pozdrav,

Tom, 9A5TO

P.S. Ono što tamo nećeš moći pročitati, a vrijedi u radioamaterskom svijetu jest da se oni međusobno oslovljavaju sa "TI", bez obzira na dob ili položaj u društvu.
«...Dozvoli mi da pobijedim. Ali ako ne mogu pobijediti, dozvoli mi da budem hrabar u pokušaju...»

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
« Odgovori #7 u: 20. Svibanj 2008, 21:55:06 »
Tako je Tom,

nemam ništa dodati.

A nakon Magdalenina bogata vokabulara, ostao sam zatečen! Koje li siline i muške grubosti u njemu! Kojih li pjesničkih figura! Upotpunila je riznicu dubokoumnih izričaja koji se pojavljuju na ovome Forumu. Vidi se da dolaze iz usta osobe sa životnim iskustvom. I zato joj hvala!

9A6AA
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj 2008, 22:13:02 od 9A6AA »
"DX never sleeps..."

Offline 9A7LFZ

• Newbie
  • *
« Odgovori #8 u: 21. Svibanj 2008, 05:45:55 »
Gospon Tom,

ne vjerujem da ste slijepi kod zdravih očiju, i da ne vidite ko na ovom forumu vrijeđa, omalovažava, laže, podmeće i falsificira. Ne samo ovih dana, nego poduže.
Samo, te se ne kažnjava, ti su nedodirljivi. Zašto, to vjerovatno Vi znate.
Pošto ste tako uvjereni u ono što pišete, vjerovatno nema potrebe da Vas uputim da pregledate sve postove nekih osoba zadnju godinu dana.

Reći ću Vam dobar primjer. Ovdje,na forumu, ovih dana, 9A2Y u više navrata piše kako moj suprug ne piše navečer jer je pijan. Ni vi, ni ostali dušebrižnici ovoga foruma, a ni moderator niste podigli glas. Niti ga je ko vidio da pije, niti je pijan, niti iko na svijetu to može potvrditi. Širenje notornih laži. Bez sankcija.
E, ali Vi vidite onaj dio istine koji želite vidjeti. Gledajte je i dalje.

Ja ću Vam reći zašto je moj suprug "kažnjen". Zato što je počeo pisati o falšim vezama, QSL-kama, jednoslovnim znakovima, kršenju ham-spirita i osnovnih odnosa među radioamaterima. O psovanjima na bandu, reemitiranju laži, instaliranju Potemkinovih sela, falšim ispitima, i još puno toga.

Neću Vas i dalje zamarati, sve najbolje.

9A7LFZ

P.S. Neću se ni javljati više ovdje, tako da ako imate šta kazati mi, molim na mail.

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #9 u: 21. Svibanj 2008, 07:34:33 »
Draga i cijenjena gospođo Magdalena
  Ja Vas ne poznajem.Vašeg supruga da.Pa što sam se ja Vama tako zamjerio.
Nije lijepo od Vas da tako pišete o meni.Kako bi to bilo,kad bi sad moja supruga(9A7GQB)
počela pisati neistine o Vašem suprugu.Nešto mi tu "smrdi".
   Budite mi zdravi i veseli
                         Milan 9A2Y

Offline 9A5TO

• Master
« Odgovori #10 u: 21. Svibanj 2008, 11:43:38 »
Zdravo!

Ono što sam sam napisao u svojem prethodnom postu ne odnosi se samo na gđu Magdalenu. Zato bih molio i ostale da (ponovo) pročitaju Pravilnik. Možda je posljednjih pet (5) riječi citata dovoljno. Ne želim nikome čitati bukvicu, nego si samo napraviti prostor u kojemu neću gubiti vrijeme listajući brojne nepotrebne postove.

Ovaj forum čitam da:
1. doznam opće novosti iz ham svijeta, osbito iz 9A
2. doznam nove rezultate natjecanja i sl.
3. doznam nove aktivnosti DXCC, IOTA, IOCA
4. pokupim još pokoju pametnu, a može ih se dosta naći

P.S. Neću se ni javljati više ovdje, tako da ako imate šta kazati mi, molim na mail.
Još jutros sam odgovorio na PM.

Niti ja se više neću javljati pod ovom temom.

73,

Tom, 9A5TO
«...Dozvoli mi da pobijedim. Ali ako ne mogu pobijediti, dozvoli mi da budem hrabar u pokušaju...»

Offline 9A2KO

• Average Member
« Odgovori #11 u: 21. Svibanj 2008, 13:04:35 »
Prije 48 godina sam postao clanom velike radioamaterske obitelji, obitelji pouka, saznanja i ljubavi za radio, daleke veze i elektronske konstrukcije.

U svom srcu uzgajao sam najljepse ruze i poklanjao ih damama, naljepsem biseru nasih obitelji.

Citajuci ove postove, tuzan sam jer toliko zuci, zlobe i uvrjeda....
Zasto, zbog cega, hocemoli biti sretni i uzivati u triunfu, postovana Magdaleno?

Mahni rukom, preljpim osmjehom zaboravi slike, datume, nisu one vrjedne tvoje ljutnje. Povedi akciju skedova i postova Hrvatskih XYL i XL.

Uljepsajte nam dan Vasim glasovima NA OPSEZIMA.

Za supruga stisak ruke a tebi ruza iz vrta moga srca.

U Crikvenici kisa pada. 73
Eduard 9A2KO

Offline 9A5CY

• Master in Training
« Odgovori #12 u: 21. Svibanj 2008, 14:08:03 »
Citat:
Ovaj forum čitam da:
1. doznam opće novosti iz ham svijeta, osbito iz 9A
2. doznam nove rezultate natjecanja i sl.
3. doznam nove aktivnosti DXCC, IOTA, IOCA
4. pokupim još pokoju pametnu, a može ih se dosta naći
de 9a5to

Tome, odličan prikaz stvari koje bi i ja htio pronaci na ovom forumu.
Nazalost, previsse je postova izvan domena gore navedenih stavki pa znam za mnogobrojne koji zbog toga ne dolaze više na forum, na žalost.
Od proucavanja svih postova doznali bi da je mozda samo 30% sadržaja kako si ti naveo, a ostatak se odnosi na ......(pojma nemam)....?

Imajte se svi dobro i veselo, nikome ovim postom ne zelim losse, ali vas sve molim, držite se ovih stavki, koje nam je, kao odličan primjer, naveo Tom 9a5to (iako je to, bojim se, cista utopija) 

pozdrav, pissite o DX evima, QSLkama, antenama...to je ono sto me ovdje veseli......

Dean 9A5CY

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #13 u: 21. Svibanj 2008, 14:55:37 »
Mizerijo u duši i tijelu. Nisi dostojan Kokija ni spomenut. Kako si navika, od prijema u službu, do danas, budi dosljedan, da ne rečen štagod drugo.
Ateista bija, ateista osta. Nadam se da će se drugi segmenti državne uprave pobrinit za Vas. I , nismo skupa čuvali ovce po Lećevici, starija sam od Vas, i zeru životnog iskustva više, dakle, bar kao profesor, malo respekta molim.
Molim Vas da mi se osobno više ne obraćate, hvala.

9A7LFZ

::)
Pozdrav,nisan zna da je moj dragi Koki Ateista?,zar to neznači nevirnik, nemogu virovati, uvik on spominje svece pa sam pomislija , bi Koki i fratar jednog dana moga  postati,biće da san krivo shvatija, Poštovana gospođo, nemoj te se sekirati,davno sam ja napisa da mi među nami imamo, i onih koji bi naj rađe  da nema HRS-a, znači od Kokija ka fratra ništa, biće da bih mu "CELIBAT"teško bija podnošljiv, ali neka se nesekira koliko se sićam, da je sv.otac u jednoj svojoj poslanici spominja mogućnost ukidanja celibata,i  na svekoliku radost svećenstva. 73 Drago 9a8du (Osijek nepokoreni grad)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A7YY

• Život posvećen forumu
  • Sto osma nam je tek
    • http://http://www.sibenik-meteo.com/komiza/AMP%20Komiza.html
« Odgovori #14 u: 21. Svibanj 2008, 15:29:57 »
Sve je to lijepo i dobro što su Tom i Dejan napisali.

Istina ovo je radioamaterski forum, i on bi trebao služiti članovima foruma da razmjenjuju svoja iskustva, saznanja, pitaju što neznaju itd, itd ...........

Piše Dejan da zna mnogobrojne koji više ne dolaze na ovaj forum. Zašto?

Ma dajte ljudi, budite realni. Nisu vama Koki, Milan, Đani, pa među njima i moja malenkost "razbucali" forum. Razbucali su ga svi oni koji svoja saznanja čvrsto čuvaju samo za sebe i ne žele ih podijeliti sa nama ostalim smrtnicima.
Pa nije vrag da ne žale napisati to što znaju zato jer u isto vrijeme u nekoj drugoj rubrici piše Koki. Pa nije vrag da ne žele napisati članak za časopis jer tamo npr. piše Emir, ili netko drugi.

Dovoljno je pogledati broj čitanja rubrike "Vox populi" pa vidjeti da je to najčitanija rubrika na forumu, a btw to nikoga ne interesira.
Zašto nitko nije reagirao dok je bilo vrijeme?
Zbog čega Dnevnik na TV-u počinje crnom kronikom? Zbog čega se Red carpet emirira u udarnom terminu. Valjda zato jer to nikoga ne interesira.

Dok god većina članova foruma bude pasivna i čekala da im netko nešto servira, do tada će nam forum biti ovakav kakav je sada.
Stoga dragi moji tipkovnice u ruke i pišite  o radioamaterskim temema, meni osobno će biti veoma drago.

Ipak ne budimo isključivi. Nitko od nas na poslu ne priča samo o struci, nitko od nas doma ne priča samo o obitelji.
Shvatite da je forum i jedna vrsta auspuha i predlažem da se na forumu otvori rubrika "Auspuh" pa kome je potrebna neka se tamo istresa a svi radioamaterski zanesenjaci je mogu slobodno zaobilaziti u širokom luku.
Vuk sit a koze na broju.
« Zadnja izmjena: 21. Svibanj 2008, 15:33:28 od 9A7YY »