Autor Tema: Poslanica Rimljanima  (Posjeta: 17057 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
Odg: Poslanica Rimljanima
« Odgovori #45 u: 21. Lipanj 2008, 10:26:52 »
A gori se još vrti : Idemo dalje! Di, u šoping u Tursku ?

73, Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A2JG

• ???
  • *
« Odgovori #46 u: 22. Lipanj 2008, 14:31:25 »
A gori se još vrti : Idemo dalje!
Di, na autobusni kolodvor, na bus za F-hafen?

73, Koki 9A2JG

Offline 9A2JG

• ???
  • *
« Odgovori #47 u: 26. Lipanj 2008, 12:24:08 »
Eto, Nijemci su osvetili Hrvate, sada smo stavili točku i na nogomet, telopi na temu aktuelnih ekspedicija se ne vrte, prijedlog tropa.
Vidin na drugim topicima ljudi skreću s teme, nesvjesno, jer se tematike isprepleću, ali , eto, čak je i 3MR napisa da kriteriji bez kriterija nisu bili stav IO, nego njegovo mišljenje.
Jedan od taj "kriterija" je bio i učešće u akcijama SRKVS, a na što su se "otklizani" nadovezali.
O tome sam pisao više puta, ali nije zgorega ponoviti gradivo.
Točno pišu ljudi da je tu loša organizacija, da nema analize, pohvala i pokuda (osim na privatnoj stranici jednog kluba), ispada kao volja te radit volja ne radit, ništa se ne dešava.
Oni koji ne učestvuju, nisu ničim sankcionirani, neki su čak i nagrađeni (subvencioniranom kupnjom uređaja), a oni koji marljivo učestvuju i daju koliko mogu (uvijek isti) čak ne dobiju listu učesnika, analizu, pohvale i prijedloge za poboljšanje iduće akcije.
Ukratko, da ne tupim, nova garnitura se ponaša kao i stara, odnosno u ovom domenu ništa se, ništa, prominilo nije.

Dodatnu zbunjenost kod članstva unosi i pojava HZTK (?!) koja hoće i neku svoju koordinaciju, a što stvara zbrku u glavama većine običnih RA.

Zato Ivo, u pravu si, ali ljudima je konfuzije dosta, pa im oprosti (ne za kung-fu, nego za ) off-topic.

73, sa 36 C , Koki 9A2JG

n1yu

• Gost
« Odgovori #48 u: 26. Lipanj 2008, 12:52:22 »
9A2JG: Ukratko, da ne tupim, nova garnitura se ponaša kao i stara, odnosno u ovom domenu ništa se, ništa, prominilo nije.

Gledano izdaleka bez citanja Radio HRS dobijam utisak, da je marketing nove garniture ocajan mada iz poverljivih izvora saznajem da dobro rade!  Ocekivao sam neke pozitivne pomake sa novom tajnicom koja ima iskustva u turizmu.  Ovako ostade samo glasan Splitski duo 9A3MR i 9A6C...

Offline 9A3MR

• Master
« Odgovori #49 u: 26. Lipanj 2008, 13:10:36 »
Marketing?
Mislim da je važnije posao odraditi dobro a ne vladati se po onoj : "Usta moja hvalite me."

Pozdrav
Rolando 9A3MR

Offline 9A2DM

• Newbie
  • *
« Odgovori #50 u: 26. Lipanj 2008, 13:22:54 »

Dodatnu zbunjenost kod članstva unosi i pojava HZTK (?!) koja hoće i neku svoju koordinaciju, a što stvara zbrku u glavama većine običnih RA.

Zato Ivo, u pravu si, ali ljudima je konfuzije dosta, pa im oprosti (ne za kung-fu, nego za ) off-topic.

73, sa 36 C , Koki 9A2JG

Niti se ima šta ljudima oprostiti niti su ljudi glupi nego je riječ o onima koji ne rade svoj posao , a primaju plaću.

73 de 9a2dm

Prvo posao onda plaća.
lad

n1yu

• Gost
« Odgovori #51 u: 26. Lipanj 2008, 14:04:18 »
Rolando, meni ARRL salje svaki tjedan izvestaj o radu pa mu i clanstvo raste!  O ZRS S50HQ nazalost citam na teletekstu.  Sta mislis kakvi su trendovi clanstva kod nas?  Cestitke na uspesima novog IO ali smanjite malo osetljivost na dobronamernu kritiku.

LP MMM S56A, N1YU

Offline 9A3MR

• Master
« Odgovori #52 u: 26. Lipanj 2008, 15:08:44 »
Mario, drago mi je što ti je lijepo u ARRL-u. Objasni mi u čemu se očituje ta osjetljivost na dobronamjerne kritike?

Pozdrav
Rolando 9A3MR

Offline 9A2JG

• ???
  • *
« Odgovori #53 u: 29. Lipanj 2008, 23:03:55 »
Vrte se telopi za takmičenja 21 i 22. lipnja 2008. , nikome ne bode oči ?

73, Koki 9A2JG

Offline 9A1AA

• Global Moderator
  • Život posvećen forumu
« Odgovori #54 u: 29. Lipanj 2008, 23:23:43 »
Natjecanje je prošlo ali nije još prošao rok za dostavu natjecateljskih dnevnika organizatoru zato nije loše da se reklama još malo vrti ;)
73, Ivo 9A1AA

Offline 9A2JG

• ???
  • *
« Odgovori #55 u: 06. Srpanj 2008, 09:30:56 »
Noćas doša jedan Čeh, radioamater, iz Praga u Split, čujemo se, cili uzrujan. Pitam ga , šta je, kaže više je čeka za kupit vinjetu na ulazu u Sloveniju, nego za proć Slovenijom ! Kažem mu ja piši nadležnom slovenskom ministru, a on će ti meni : Moga si i ti šta učunit!
Evo ja činim, pišem , jer ima i slovenskih parlamentaraca koji imaju hrvatsku pozivnu oznaku, i redovno čitaju forum. Možda dođe do možđana.

73, Koki 9A2JG

Offline 9A2D

• Život posvećen forumu
« Odgovori #56 u: 06. Srpanj 2008, 09:37:37 »
To sa vinjetama su, naravno, slučajno napravili baš sada.

73 de 9a2d

n1yu

• Gost
« Odgovori #57 u: 06. Srpanj 2008, 09:47:54 »
EU pritiska za uvodjenje vinjeta za kraci boravak pa ce mozda biti nesto kad prodje turisticka sezona.  Zahvaljujemo svima koji nam sofinansiraju autoputeve :-)

Offline 9A5ST

• Master in Training
« Odgovori #58 u: 06. Srpanj 2008, 18:45:40 »
Kupiš vinjetu,dok je odlipiš-pa zalipiš...proša si Sloveniju!
73 de 9A5ST
Zeky

Offline 9A8A

• Master
« Odgovori #59 u: 06. Srpanj 2008, 20:03:18 »
Noćas doša jedan Čeh, radioamater, iz Praga u Split, čujemo se, cili uzrujan. Pitam ga , šta je, kaže više je čeka za kupit vinjetu na ulazu u Sloveniju, nego za proć Slovenijom ! Kažem mu ja piši nadležnom slovenskom ministru, a on će ti meni : Moga si i ti šta učunit!
Evo ja činim, pišem , jer ima i slovenskih parlamentaraca koji imaju hrvatsku pozivnu oznaku, i redovno čitaju forum. Možda dođe do možđana.

73, Koki 9A2JG

Možda da u Sloveniji najprije naprave auto-ceste pa onda uvedu vinjete, ovako je bez veze, vinjete, a auto ceste samo u tragovima ..?? ;D ;D ;D

73's Mark