Autor Tema: Časopis HRS-obećani  (Posjeta: 16697 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
Časopis HRS-obećani
« u: 01. Rujan 2009, 14:10:59 »
Skoro je danas moj postar nastradao. Nije mi donio casopis br 4. Sram ga bilo. Zar on nezna da je uz fanfare i trublje nagovjesteno i obecano da ce list biti redovit. Obecao Glavni urednik, obecalo drustvo u Kraljevici. Zar on nezna da su izborna obecanja Zakon i da ih drustvo u IO nece prekrsiti!! I od toga svega 0 zero null nulus.  ??? Pitam se pitam jel to zato sto nema para (nije, jer je nagovjestio g.u da je dobio odobrenje od glavnokomandujuceg za 52 stranice. No sad ni njih nema. Mozda ce Rolandovo izvjesce iz kampa Zvjezdano selo pripomoci da se skupi materijala za pola casopisa. Da se ipak 52 stranice ispune sa necim. I jako ce se ispricavati g.u da eto on ima hrpu materijala ali nije stigao zaraditi svoj honorar. Stare price samo je celofan drugaciji.
Bas me zanima koje objasnjenje sad ima veliki teoreticar u liku glavnog urednika. Iskreno receno zacudilo bi me da je casopis izasao na vrijeme kao sto je obecano.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
Odg: Časopis HRS-obećani
« Odgovori #1 u: 01. Rujan 2009, 19:13:44 »
Skoro je danas moj postar nastradao. Nije mi donio casopis br 4. Sram ga bilo. Zar on nezna da je uz fanfare i trublje nagovjesteno i obecano da ce list biti redovit. Obecao Glavni urednik, obecalo drustvo u Kraljevici. Zar on nezna da su izborna obecanja Zakon i da ih drustvo u IO nece prekrsiti!! I od toga svega 0 zero null nulus.  ??? Pitam se pitam jel to zato sto nema para (nije, jer je nagovjestio g.u da je dobio odobrenje od glavnokomandujuceg za 52 stranice. No sad ni njih nema. Mozda ce Rolandovo izvjesce iz kampa Zvjezdano selo pripomoci da se skupi materijala za pola casopisa. Da se ipak 52 stranice ispune sa necim. I jako ce se ispricavati g.u da eto on ima hrpu materijala ali nije stigao zaraditi svoj honorar. Stare price samo je celofan drugaciji.
Bas me zanima koje objasnjenje sad ima veliki teoreticar u liku glavnog urednika. Iskreno receno zacudilo bi me da je casopis izasao na vrijeme kao sto je obecano.
Leonardo,ako te može zadovoljit GLAS SLAVONIJE rado ti šaljem.
73 Drago 9a8du(Nepokoreni grad)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #2 u: 02. Rujan 2009, 19:11:53 »
I danas je skoro pčoginuo moj postar. Nije mi ni danas donio casopis.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A6BA

• Newbie
  • *
« Odgovori #3 u: 03. Rujan 2009, 13:24:40 »
Strpljen-spašen,pozzz 73

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #4 u: 03. Rujan 2009, 13:39:14 »
Ma dok ja budem spasen tj. strpljen, moj postar ce biti "umiren".... Pa sta mogu kad sam se "navukao" na obecanja da ce pod "dirigentskim stapicem" glavnog urednika termini biti postovani, a ne kao kod bivsih urednika.  A kad ono pricam ti pricice i to morske i dobro placene.

73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #5 u: 03. Rujan 2009, 15:35:56 »
Ma dok ja budem spasen tj. strpljen, moj postar ce biti "umiren".... Pa sta mogu kad sam se "navukao" na obecanja da ce pod "dirigentskim stapicem" glavnog urednika termini biti postovani, a ne kao kod bivsih urednika.  A kad ono pricam ti pricice i to morske i dobro placene.

Laže selo lažu ljudi !!!
73 Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
P.S. treba mu povisit honorar.
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #6 u: 05. Rujan 2009, 04:26:41 »
Jos ni naznake da bi mogao OBECANI casopis stici. Ali bio je IO pa su valjda odlucili da moze izaci ali samo sa 26 stranica jer valjda toliko ima materijala. Nepomaze cak ni nekoliko stranica ispunjenih tablicama UKV managera za 2 i pol natjecanja...
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #7 u: 05. Rujan 2009, 09:40:39 »
Kakav si ti Leonardo optimista,očekuj kao i obično bacanje posta u veliki koš,o listu se nesmije negativno pisati.
73 Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #8 u: 07. Rujan 2009, 11:25:03 »
Od sasopisa ni a ni b. Cak se ni postar ne usudjuje doci ovamo na brdo. Pitam se jesu li sjele place i honorari urednistvu. To je vjerojatno doslo na vrijeme i sa voljom.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #9 u: 08. Rujan 2009, 08:13:23 »
Pitam se jel ce i danas poscer bizati okolo ili ce hrabro doniti pisanu bisedu amatera u hrvata, uplola tanju nego prosli put.???
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A3TA

• Master
    • http://www.procom.hr
« Odgovori #10 u: 08. Rujan 2009, 09:00:16 »
Kak se nitko nije sjetil da dijele RadioHRS na Jarunu, a od ušteđene poštarine svaki pretplatnik dobije 2 deci Žuje?

Jer, zna se, Žuja je zakon...

A i poštar tak ne bi fasoval batina...
Prodajem ili mijenjam opremu...

Offline 9A2SB

• Senior Member
« Odgovori #11 u: 08. Rujan 2009, 09:18:38 »
Poštovani Leone,nemoj da ti ja pošaljem mog poštara Mirka...Ne da nećeš upitati "jel ima pošte",već ćeš mu iznijeti sve izašle brojeve :-X :-*

Offline 9A2D

• Život posvećen forumu
« Odgovori #12 u: 08. Rujan 2009, 09:48:26 »
Danas se dijele penzije, naši poštari su tih dana puni žuje. Kakav HRS, kakvi bakrači.

73 de 9a2d

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #13 u: 08. Rujan 2009, 18:52:25 »
Kefa, izgleda da ga sad juri i moja susjeda. Nit je danas donio casopis a nije ni njoj pemziju donio. A to mu je veca falinga.
Ti vraga, zove se Mirko isto kao i  Zlatkov postar.....
Nikako da neko mjerodavan i placen kaze kad ce i dali ce uopce taj casopis.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #14 u: 09. Rujan 2009, 17:18:09 »
Jel kome stigao casopis..??? Vec su mi se ruke pocele tresti jer nisam procitao uvodnu rijec glavnog urednika.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM