Autor Tema: Časopis HRS-obećani  (Posjeta: 16738 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A7YY

• Život posvećen forumu
  • Sto deseta nam je tek
Odg: Časopis HRS-obećani
« Odgovori #45 u: 11. Studeni 2009, 00:32:01 »

Jesi li već skupio dovoljno pljuvačke da ga dostojno dočekaš?

Što je tebi ovo trebalo?
Malo više tolerancije nebi škodilo. Brojimo bar do pet pa onda enter.

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #46 u: 11. Studeni 2009, 05:51:00 »

Pozdrav svima,
baš me zanima tko je autor ovog članka na naslovnoj stranici, pogotovo stoga što se naredni broj polako sređuje i što sve ide uobičajenim ritmom. Za mene bi uobičajeno bilo da je naredni broj izašao još prošli mjesec pošto bi na njemu trebalo pisati broj 5 rujan/listopad a autor se još hvali kako sve ide uobičajenim ritmom, a već je 10. studeni )ili je možda tek 10. studeni.

73, Stjepan

Dragi Stjepane,
Upravo ganut tvojom dirljivom brigom za sudbinu časopisa i njegovu dinamiku, skrušeno priznajem da sam, eto, ja autor zlosretne informacije koja te je uznemirila. Kao analitičar s iskustvom, vjerujem da si i ovdje na forumu, a i u samom časopisu mogao pročitati o razlozima kašnjenja, kao i informaciju da će do kraja godine izaći svih 6 brojeva.

Vjerujem ti da te ovo sve zajedno  jako smeta, osobito kad znam da si dobar dio svog mandata u IO HRS proveo istjerujući na čistac sudbinu broja 6 iz 2004 godine koji nikad nismo dobili, a o kašnjenjima nekih (ili mnogih?) brojeva neću ni govoriti, jer ionako nije bilo nikakvog čvrstog obećanja po tom pitanju pa je to olakšavajuća okolnost. Ali nisam primjetio tvoje postove među mnogima na tu temu na ovom forumu...

Sve što mogu reći je da se nadam kako će promjenama u časopisu stvar krenuti na bolje, a to je sigurno, jer gore od ovoga ne može ni biti.

Suosjećam s tobom u tvojim bolima i činim sve što mogu da uminu što prije.

Iskreno tvoj,

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #47 u: 11. Studeni 2009, 23:06:50 »
...
Što je tebi ovo trebalo?
Moj Branko, brojao sam ja i do pedesetpet pa ništa... Neki imaju talenta za dići mi živac ::)
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #48 u: 12. Studeni 2009, 20:15:15 »
Pozdrav,moderatori su 200% upravu,pustimo dečke da rade svoj mukotrpni posao,to je zaista težak i odgovoran posao,međutim činimi se da smo malko skrenuli sa teme,piše se o časopisu,koji je zaista odličan,na ponos idiku svekolikog Hrvatskog RA puka!!!! ja bih zaista a vjerujem i puno vas željeli još bolji časopis,možda jednom u budućnosti kada bude više financijskuh sredstava,ali stvarno ponovitću se po neznam koji put časopis je čista desetka,svi oni koji tvrde suprotno ,moraju priznati bar sebi da je to pomalo zločesto,a dali će časopis izići petog ili dvadesetog ,meni je skoro nebitno,u časopisu nećemo pročitat dnevno politička zbivanja ,toga ima na bacanje u drugim časopisima,teme koje su zastupljene u časopisu uvijek su dobro došle,mislim nikada nije kasno ....
73 Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #49 u: 12. Studeni 2009, 20:18:37 »
...
Što je tebi ovo trebalo?
Moj Branko, brojao sam ja i do pedesetpet pa ništa... Neki imaju talenta za dići mi živac ::)
Dragi uvaženi Damire,vaša visosti nisam tebi htio dignuti živce,čovjek pa meni treba deset pa i više minuta da sa jednom rukom napišem post,a da dođem do entera zaista mogu nabrojati do pedeset ,prema tome molim čuvaj živce tribatćeti još si mlad !!!!
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #50 u: 12. Studeni 2009, 23:12:45 »
...
Dragi uvaženi Damire,vaša visosti nisam tebi htio dignuti živce,čovjek pa meni treba deset pa i više minuta da sa jednom rukom napišem post,a da dođem do entera zaista mogu nabrojati do pedeset ,prema tome molim čuvaj živce tribatćeti još si mlad !!!!
??? Nije se odnosilo na tebe, malo pažljivije pogledaj na koga sam reagirao. I, molim te, ispoštuj dogovor (znaš koji!) i okani me se. Hvala
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #51 u: 13. Studeni 2009, 05:28:55 »
Alo momci, za izljeve nježnosti koristite e mail ili PM, a?

NHF GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti