Autor Tema: R2 Brač  (Posjeta: 17827 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
Odg: R2 Brač
« Odgovori #45 u: 11. Svibanj 2009, 21:35:04 »
Bolje je odmah nabaviti jedan D-star ako je stari zviznuo.Ovako samo"staro krpi,konce troši".
Tehnika narodu!

9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
« Odgovori #46 u: 17. Svibanj 2009, 13:25:00 »
Danas je , tužna, šestomjesečna obljetnica, stanja gdje jedini magistralni repetitor srednje i južne Dalmacije ne radi. IO misli, da , ako podržava nebulozne izjave samozvanih predstavnika Dalmacije, može taj problem stavljati pod tepih, ali, za razumne ljude, ne može.
U godini u kojoj obilježavamo trideset godina od postavljanja prvog R na tu lokaciju (R6) , ova  "obljetnica" ne služi na čast HRS-u.
Čitav niz "ocjena" , "dijagnoza" o stanju R2 i dupleksera, obećanja čelnog čovjeka HRS-a, sve to web trpi.
Ostaje gorak okus u ustima južnjaka, koji na svojoj koži prakticiraju načelo "što južnije, to tužnije".

Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A6R

• ???
  • *
« Odgovori #47 u: 17. Svibanj 2009, 13:54:36 »
Kovarik je obeća repetitor za Brač samo nije reka kada će se to realizirat...za njegova mandata ništa sad ćemo vidit za mandata novog predsjednika oće šta bit.

73,9A6R

Offline 9A4QV

• Život posvećen forumu
    • http://www.qsl.net/9a4qv
« Odgovori #48 u: 17. Svibanj 2009, 18:04:36 »
Mislim da ove obljetnice definitivno zaslužuju jedan panoamski prikaz stanja na najamaterskijem blogu u Hrvata...

Sa zadovoljstvom mogu reći da smo popravili krvnu sliku ATV repetitora na Učki i dodali ulaz za 13cm za Riječku i Kvarnersku stranu te očekujemo javljanje ekpedicije sa Velebita putem ATV repetitora.

QV

Offline 9A6R

• ???
  • *
« Odgovori #49 u: 17. Svibanj 2009, 18:24:13 »
 ::)

9A6R

Offline 9A6JOZ

• Newbie
  • *
« Odgovori #50 u: 26. Svibanj 2009, 00:45:20 »
Ima li itko dovoljno ozbiljan da odgovori na jednostavno pitanje, kada će R2 biti vraćen na lokaciju.Na dosadašnje moje upite dobivao sam uopćene odgovore, ali ništa konkretno.Mislim (ako smijem) da je proteklo previše vremena,a nitko nezna reći koliki je kvar ili da se treba nabaviti novi. Ne interesira me prepucavanje pojedinaca ili regija i podsmjeha, tj.likovanja što isti neradi nego samo osnovno što je,kada će i zašto dijagnoza tj.traženje kvara traje toliko dugo.Ako nema novaca za popravak ili nabavu drugog onda molim lijepo to objavite,a sve ostalo je blago rećeno zavlaćenje ovoga dijela, a naroćito otoka.
S štovanjem odgovornima!
9A6JOZ!

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
« Odgovori #51 u: 26. Svibanj 2009, 08:18:04 »
Moj Tihi, poštovat se može samo onoga ko drži rič...

73, Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #52 u: 27. Svibanj 2009, 06:03:44 »
Dobar jutar, a ćaće vim repetitor triba radit a ne zgubidanit na krugovalu,počela je sezona ona turistička,triba šolde uzet, znaš ti moj Koki onu čovik obića ,čovik slaga ,ili ti prisidnik obeća Kovarik slaga,moj Koki ja  mislin da je  ne popravljanje repetitora tihi atak na tebe i ostale ,da se manje pametna rič čuje u eteru,dosta je ko vele na( BLOGERU) pa na ovin HRS-ovim to jest našin stranicama,jevo mi u Slavoniji repetitora koliko oćeš,ali nema nikog na njima ,vridni slavonci rade,evo gledam susidu ona trčkara vanka od Drave pa sve do pod moj prozor ,PPS mi je do ceste, znaš tako ti ja svako jutro guštam kako ona lipo trči,mislim ja koliko san ja pametniju ona trči ja lipo sidim,još mi jedino ni jasno da li se ona priznojava radi sebe ili radi mene.
73 dDrago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
« Zadnja izmjena: 29. Svibanj 2009, 06:59:51 od 9A8DU »
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A6JOZ

• Newbie
  • *
« Odgovori #53 u: 28. Svibanj 2009, 22:17:31 »
Evo dovoljno dugo sam čekao, a od odgovornih za repetitor ni slova.Nisam bio bezobrazan,a nikoga nisam vrijeđao pa me odgovorni vjerojatno smatraju nevažnim i tko je to da njima postavlja pitanje.Vjerojatno se smatraju prepametni i preveliki da bi jednom običnom članu odgovorili.U doba kada me je Wagner učio u Đakovu i držao tečaj to je bilo nezamislivo.
Nisam uvrijeđen jer me takove veličine nemogu uvrijediti,a imao sam namjeru ako se nemože zbog sredstava ponuditi riješe ali što ćeš nitko ne šlivi maloga.
Zdravi i veseli bili!
9A6JOZ

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #54 u: 28. Svibanj 2009, 22:40:51 »
    Ne tako davno,jedan član I.O. je ovdje na Forumu  napisao:"da se ne čudi jednom VKV-kuharu ,da nezna ,da je u stvari DUPLEXER srce jednog repetitora.To je bilo upućeno gosp. Borivoju Đorđeviću.A ja kažem da je R5 sa Vidikovca na Hvaru,godinama radio bez duplexera, sa dvije antene, jedna ispod druge, po vertikali,razmak 11 metara.I super je radio,jer se izbjeglo gušenje dupleksera.
            9a2y

Offline 9A4QV

• Život posvećen forumu
    • http://www.qsl.net/9a4qv
« Odgovori #55 u: 28. Svibanj 2009, 22:50:12 »
I super je radio,jer se izbjeglo gušenje dupleksera.
            9a2y

Isto kao što super radi lokalna splitska nula bez dupleksera....

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #56 u: 29. Svibanj 2009, 05:28:05 »
Evo dovoljno dugo sam čekao, a od odgovornih za repetitor ni slova.Nisam bio bezobrazan,a nikoga nisam vrijeđao pa me odgovorni vjerojatno smatraju nevažnim i tko je to da njima postavlja pitanje.Vjerojatno se smatraju prepametni i preveliki da bi jednom običnom članu odgovorili.U doba kada me je Wagner učio u Đakovu i držao tečaj to je bilo nezamislivo.
Nisam uvrijeđen jer me takove veličine nemogu uvrijediti,a imao sam namjeru ako se nemože zbog sredstava ponuditi riješe ali što ćeš nitko ne šlivi maloga.
Zdravi i veseli bili!
9A6JOZ

Čemu pretjerivanje?

Pitanje na forumu je usput i pitanje u vjetar. KOnkretan odgovor potraži i na konkretnom mjestu - u Stručnoj službi HRS, telefon 01 48 48 759.

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A6JOZ

• Newbie
  • *
« Odgovori #57 u: 29. Svibanj 2009, 09:33:57 »
Ako je na forumu pitanje u vjetar, čemu onda Vaše zalaganje da se što menje piri u vjetar ili se ne želi javno obznaniti u čemu je problem sa R2. Pretjerivati sam naučio od Vas.

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #58 u: 29. Svibanj 2009, 11:45:28 »
Ako je na forumu pitanje u vjetar, čemu onda Vaše zalaganje da se što menje piri u vjetar ili se ne želi javno obznaniti u čemu je problem sa R2. Pretjerivati sam naučio od Vas.

Slabo si naučio.

Odgovor na postavljeno pitanje potraži u Stručnoj službi koja će ga proslijediti nadležnom menadžeru. Nitko nema obavezu čitati postove po forumu.

Jasno da brzina rješavanja problema nije zadovoljavajuća, ali ni ovakva diskusija neće je popraviti.

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #59 u: 29. Svibanj 2009, 11:46:02 »
Brački R2 je trenutno na popravku kod 9A3PX. Ako ga ni on ne uspije popraviti idemo dalje.
Za nabavu novoga teško da će biti novaca jer je se prvo treba riješiti R5 na Biokovu, taj je ipak
 stariji po prioritetu.

Pozdrav
Rolando 9A3MR