Autor Tema: R2 Brač  (Posjeta: 17320 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A2Y

• Master in Training
Odg: R2 Brač
« Odgovori #60 : 29. Svibanj 2009, 12:57:51 »
     Eto čitam Rebalans buđeta za 2009. godinu.Za održavanje repetitorske mreže(valjda i nabavu nove opreme),predviđeno 100.000 kuna.Umanjeno za 20%,80.000 kuna.U Friedrichhafen se ne ide(predviđeno 20.000 kuna).Opet imamo 100.000 kuna.Jedan repetitor može  se sa računom kupiti za 15.000 kuna.Može se ga postaviti i bez dupleksera.Ali neki ovdje pišu:"ako bude novaca"Gdje smo???????????????????????
        9A2Y

Offline 9A3MR

• Master
« Odgovori #61 : 29. Svibanj 2009, 17:42:05 »
Opet imamo 100.000 kuna.

Imamo? Jedno je plan proračuna a drugo novci na računu.
Imaćemo kad i ako se uplati novac u obimu predviđenom proračunom. Priljev sredstava kasni 3 mjeseca a lako je moguće da će se praviti još koji rebalans...

Što se dupleksera tiče, zgodno bi bilo da se R2 vrati na Vidikovac na Hvaru. Vidim da ima aktivnosti otamo, znači da je ponovo došla struja. Budući da tamo nema RF zagađenja kao na Vidovoj Gori, može dobro radit i sa dvije antene umjesto dupleksera.

Pozdrav
Rolando 9A3MR

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #62 : 29. Svibanj 2009, 18:45:11 »
      Na Vidikovcu na Hvaru nema struje već dva mjeseca.Iz kojih razloga ne znam.Možda i zbog neplaćanja pušala.Objekat je održavao i struju plaćao ukinuti Sekretarijat za obranu.Objekat je prešao u nadležnost grada Hvara,koji o njemu ne vodi računa.Petar je zadnji kontest radio priklučen na agregat T-coma,koji tamo radi.Ja sam baš jučer bio u Elektrodalmaciju-Stari Grad,i tražio da se vrati napajanje na Obektu,i ako je problem u plaćanju potrošnje,da ću ja preuzet obavezu na sebe. A ti Rolando dobro znaš ,iz kojih je razloaga R2 otišao sa Hvara.O tome si upoznat osobno a i bivši Predsjednik HRS-a.
        9A2Y

Offline 9A3MR

• Master
« Odgovori #63 : 29. Svibanj 2009, 19:06:01 »
Milane, vidim da se brineš za razvoj repetitorske mreže pa sam pomislio da se želiš opet brinuti za R2.

R2 je demontiran sa Vidikovca jer si poslao dopis da na njemu nema struje, čak si slao i slike iskopanih kanala i slično. Sad ispada da struje nema od prije 2 mjeseca?

Pozdrav
Rolando 9A3MR

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #64 : 29. Svibanj 2009, 19:23:17 »
     E jeste "ekipa", svaka čast.Rekao sam da znaš zašto je R2 otišao sa Hvara.Sad te pitam? Da li biš ti bio sysop(odgovoran osoba za jedan repetitor), na kojem te sistematski i svakodnevno vrijeđaju i omalovažaju određeni likovi(služim se njihovim jezikom)??????????????
   9A2Y

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #65 : 29. Svibanj 2009, 19:47:54 »
     E jeste "ekipa", svaka čast.Rekao sam da znaš zašto je R2 otišao sa Hvara.Sad te pitam? Da li biš ti bio sysop(odgovoran osoba za jedan repetitor), na kojem te sistematski i svakodnevno vrijeđaju i omalovažaju određeni likovi(služim se njihovim jezikom)??????????????
   9A2Y

Milane, i meni si poslao punu kovertu slika s monterima na stupu i pisao kako je razlog demontiranja R2 to što je problematično napajanje električnom energijom.

Što se tiče društva koje se skuplja na R2, na to ne možemo utjecati, a niti cenzurirati ono što govore. To ti samo može biti putokaz da biraš društvo s kojim ćeš gubiti vrijeme na opsegu, ali i na drugim mjestima. Kako se ono kaže - ko je lud ne budi mu drug...

Iako, ni to ne bi trebalo biti razlog za skidanje repetitora, možda za kakvu prijavu druge vrste.

Svoje umne razgovore ti likovi mogu ionako obaviti na R5, R0 ili kakvom simplkeskon kanalu pa cilj nisi postigao. Osim što ne radi R2 a Hvara.

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #66 : 29. Svibanj 2009, 19:57:06 »
                  Upravo tako.Kvar je otklonjen i R2 je nastavio dalje radit.A onda ,iz isljučivo navedenih razloga sam odlučio više ne voditi brigu o tom repetitoru.S repetitorom je otišao  na Brač i moj kabel RG 213(jer su nam policijski monteri odnijeli i antenu i kabel.Antenu vratili,ali ne i kabel). I bilo Vam sa srećom.
           9A2Y

Offline 9A4CD

• Master in Training
« Odgovori #67 : 29. Svibanj 2009, 19:57:59 »
Radio-amaterska sloga i rebalans proračuna su nevjerovatno
pogođene kombinacije, da ne kažem dobitne.

73's
Igor
9A4CD

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #68 : 29. Svibanj 2009, 20:02:32 »
Milane, ne vjerujem da je nekom posebno stalo do tvog kabela. Ako smatraš da si oštećen, zatraži obeštećenje  i povrat kabela. Ovako ostaje dojam da ti je nešto ukradeno, ali ti to velikodušbno opraštaš? Ili nemoj spomnjati.

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #69 : 29. Svibanj 2009, 20:08:10 »
     E moj Gogo,nisi ni malo uvjerljiv.Koliko sam puta bio na objektu od 1992 do nedavno,R5,R4 i na kraju R2,isklučivo radi održavanja istog,i nisam nikome fakturirao troškove.Žalosno,do zla Boga žalosno.
        9A2Y

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #70 : 29. Svibanj 2009, 20:11:26 »
Milane, nikog u ništa ne uvjeravam. Ako ti je nešto otuđeno, traži svoje i to je sve što ti želim reći.
Ali to nećeš postiči ovdje, nego u Stručnoj službi.

GG

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #71 : 29. Svibanj 2009, 20:16:11 »
   Ali meni ništa ne treba.Posebno ne materijalno.Treba mi samo to ,da ne repliciraš ,a ma baš na svaki moj post,i to na vrlo čudan način.Kao primjer:nešto sam pitao Rolanda ,9A3MR,ali ti mi odgovaraš.Nemoj to više raditi.
       9A2Y

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #72 : 29. Svibanj 2009, 20:18:31 »
Milane, ako biraš društvo, onda to moraš uraditi preko svog maila. Ovdje svi imaju pravo reći što misle. Čak i ja.

GG

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #73 : 29. Svibanj 2009, 20:25:47 »
     U tome i jest problem.Ne biram društvo.Ni amo ni tamo.Samo otvotreno pišem o svemu,što tebi očito jako smeta.Kad bih imao više vremena bilo bi toga još puno više, ali bavim se puno važnijim stvarima ,za razliku od tebe.
       9A2Y

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #74 : 29. Svibanj 2009, 20:29:31 »
Drago mi je da imaš važnog posla, za razliku od mene.

Ako već ne biraš društvo, ne bih ti ni ja trebao smetati? Ni amo ni tamo?

Malo si krivo shvatio poantu, meni ne smeta to što si pisao o R2.

Zašto bi mi smetalo?

Samo ti piši.

GG