Autor Tema: R2 Brač  (Posjeta: 17850 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A2HM

• Senior Member
Odg: R2 Brač
« Odgovori #15 u: 17. Prosinac 2008, 09:40:12 »
O dobrojutro ljudi,

Eve ga, devet i tridest, vrijeme za vižitu...
Da vidimo kako su jutros naši pacijenti....

QV

TO! Naša mala klinika je šala-mala prema ovom!!
73 de Kreso

Offline 9A4DB

• Master in Training
9A5TD - R2 Brač
« Odgovori #16 u: 17. Prosinac 2008, 09:51:20 »
Dragi 5TD

dobornamjerno te molim da obrises ili popravis
svoj post, ocigledno nisi svjestan sto si napisao.

U suprotnom vrijeme je ne za moderatora nego
za pravnu drzavu

neke granice se ne prelaze bez posljedica,
ti si to upravo napravio.

toliko
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac 2008, 09:52:52 od 9A4DB »

Offline 9A5TD

• Master in Training
Odg: 9A5TD - R2 Brač
« Odgovori #17 u: 17. Prosinac 2008, 10:15:42 »
....neke granice se ne prelaze bez posljedica,
ti si to upravo napravio.

Dear ...DB,

Ja sam napiosao da MISLIM, to ne znaci da sam u pravu,  ali pored toliko tona gluposti izvaljanih na ovim stranicama, ljecenja necijih osobnih frustracija, prepucavanja oko sitnica ovo je samo kap u moru. Ti si uvijek bio za demokraciju i slobodu misljenja pa nemoj sada zatajiti. ako moderator smatra da je post neprimjeran neka ga obrise.

Offline 9A4QV

• Život posvećen forumu
    • http://www.qsl.net/9a4qv
« Odgovori #18 u: 17. Prosinac 2008, 10:21:24 »
Alo, ljudi, polako, svi cete stici na red....
Evo, ma evo, tu je doktor, vidio sam ga u drugoj sobi pripisuje novi lijek i uspostavlja novi način liječenja, sad će ,samo što nije stigao..

a šta ćete, danas je gužva na svim odjelima...

;D
QV

Offline 9A4DB

• Master in Training
9A5TD R2 Brač
« Odgovori #19 u: 17. Prosinac 2008, 10:29:05 »
5TD ovo ti pise u Ustavu RH

Članak 39.

Zabranjeno je i kažnjivo svako pozivanje ili poticanje na rat ili uporabu nasilja, na nacionalnu, rasnu ili vjersku mržnju ili bilo koji oblik nesnošljivosti.

Ono sto si ti napisao i insinuirao nema nikakve veze sa demokracijom, slobodom
govora te slobodom u iznosenju misljenja. Istina je da se osobno za to zalazem
u svakoj prilici ali postoji granica, utvjdjena zakonom, kucnim odgojem i slicnim
civilizacijskim dostignucima.

Za one koji slucajno neznaju, CIKLON-B je koristen kao jedno od sredstava
genocida u WWII, a u biti je deznifekcijsko sredstvo onog vremena, sve zajedno
predstavlja drastičan oblik zloupotrebe koji nam na ovim stranicam nije potreban.

Offline 9A4QV

• Život posvećen forumu
    • http://www.qsl.net/9a4qv
« Odgovori #20 u: 17. Prosinac 2008, 10:50:46 »
Apsolutno se slažem i držim da si u pravu, mislim, članak 39. Ustava.
Ustav je uvijek u pravu (i kad nije u pravu), jer to mu garantira ustav.

Da, kakve kontraverze, taj se Ciklon koristio kao dezinficirajuće sredstvo, da se rana ne upali i ne ode to puno dalje...
Danas ,vidiš zbog dezinfikacije, na...eš po ustavu..

A nije to samo sa tim uraganom, ima toga još:
Ne tako davno "šibali" su nas LSD-om i marihuanom kao uspiješnim metodama liječenja, a danas su za takve metode liječenja izmislili protulijek - pendrek...

A i unašem HAM svijetu je tako, u kamenom dobu a i kasnije su od drva radili koplja i strijele te ubijali životinje a i ljude, a dans nam "drvo" šalju kao nagradu za prva mjesta u natjecanjima...

Eh ,kud taj svijet ide...

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
« Odgovori #21 u: 14. Ožujak 2009, 10:49:30 »
Gospodine Predsjedniče vidim da ste na Webu nakon dužeg vremena.Znam da ste jako zauzeti i poslovno i privatno pa nemate vremena za nas marginalce.No dobro...
13.prosinca 2008 Vi obečaste neke informacije u roku kako ste sami rekli par dana preko Vašeg kolege 9A3MR u svezi repetitora R2 na Braču.Jedinu informaciju koju do danas imamo je ta da je u rep.udario grom,napravio štetu itd.Nas provincijalce ovdje zanima što dalje?Spominjali ste popravak istog,ev.nabavku drugog itd itd.Gdje se došlo?Samo nemojte opet o D-star tehnologiji. Jedan Vaš kolega nam je već dosadio s tim preko Weba i Glasila HRS.Mi ovdje nemamo novaca za nabavku te nove i skupe tehnike,još mnogi rade sa isluženim uređajima prije dom.rata.
Ispričavam se što Vam oduzimam Vaše dragocijeno vrijeme kojeg nemate na pretek ali molim da mi odgovorite ali ovaj put iskreno i odgovorno a ne kao 13.prosinca.Vrijeme izbora je tu,svaki glas zlata vrijedi.

S štovanjem

9A6R
« Zadnja izmjena: 14. Ožujak 2009, 17:33:43 od 9A6R »
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A5K

• Master
    • http://www.9a5k.com
« Odgovori #22 u: 14. Ožujak 2009, 20:53:37 »
Dakle, iskreno i konkretno.
Stari repetitor je prebačen u Zagreb, nakon što servis nije odradio ništa.
Neovisno o tome hoće li ili neće isti biti popravljen, u tijeku je nabavka tri analogna VHF repetitora, od kojih je jedan
predviđen za lokaciju Vidova Gora, Brač. Čim isti pristignu, bit će distribuirani na lokacije.

73,
Krešo - 9A5K

P.S. Navedeno nema veze sa izborima ama baš nikakve, a da je tome tako vidjet ćeš kroz koji dan.
TNX za QSOs u Bilogora contestu.

Offline 9A6R

• ???
  • *
« Odgovori #23 u: 14. Ožujak 2009, 21:25:00 »
Ajde opet pošteno.Znaš kako kod nas kažu"iz tvojih usta u Božje uši".Da ću doživit NOVI rep.na Braču...ajde da i to doživim...
Nisam samo tebi dao punte u kontestu,ima ih još..a zašto i nebi?
Jedan stavite  na Ivanščicu,čujem da i tamo ne valja.Di će treći neznam.

73,9A6R

Offline 9A7YY

• Život posvećen forumu
  • Sto osma nam je tek
    • http://http://www.sibenik-meteo.com/komiza/AMP%20Komiza.html
« Odgovori #24 u: 14. Ožujak 2009, 22:07:01 »

Jedan stavite  na Ivanščicu,čujem da i tamo ne valja.Di će treći neznam.

Oću i ja bit napredan, oću i ja repetitor ;)

Offline 9A6R

• ???
  • *
« Odgovori #25 u: 14. Ožujak 2009, 22:53:59 »
Branko ti muči!Bija je već rep.na Visu pa si ga da ća od sebe.Budimo pošteni pa recimo ča je je.

73,9A6R

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
« Odgovori #26 u: 15. Ožujak 2009, 06:57:54 »
Upadaju u oči dvije stvari : Reni nije dobija odgovor , dok nije opet proskiča, i drugo, kao političar koji se tek uči, aktuelni predsjednik (znajući što birači misle) pita i odgovara da (eventualna nabava, u tijeku) nema veze sa izborima ! Prvo su ovi iz osnovne i proširene Redakcije mislili da smo bedaci, sad i on !

Uvik mi je moj pokojni dida priča priču o zadnjim, prijeratnim izborima, i Jeftićevoj listi. Jeftićevi poklisari su davali svakom biraču livi postol, a na biračkom mjestu je bila škatula sa desnima, ko je da njemu glas.

Priča dva. Prijatelj Reni je, ka svaki pošteni i fetivi Bračanin, zva prije puno mjeseci Prisavlje, za vidit kad će doć gromko najavljivana subvencija za zemaljske digitalne receivere. Niko mu živ gori nije zna reć.
Ja sam mu reka u dvi riči, pred izbore.

Kako si , moj Reni, ovoliko čeka na ikakav odgovor, želim ti od srca da ovoliko ne čekaš na pojavu repetitora.
Umalo.

73, Koki 9A2JG

P.S. Isto si ti Reni duševan čovik, nisi pita što je sa papirima za legalan boravak i rad na objektu. Čovik i po !
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A4GL

• Master in Training
    • http://ham2.cc.fer.hr/9a4gl
« Odgovori #27 u: 15. Ožujak 2009, 08:56:14 »
Prvo su ovi iz osnovne i proširene Redakcije mislili da smo bedaci, sad i on !

Eh, nisu oni jedini... Ima puno takvih...

Uvik mi je moj pokojni dida priča priču o zadnjim, prijeratnim izborima, i Jeftićevoj listi. Jeftićevi poklisari su davali svakom biraču livi postol, a na biračkom mjestu je bila škatula sa desnima, ko je da njemu glas.

Stop, stop stop... Krešo, HITNO zaustavi nabavku repetitora. "Svi" bračani su se izjasnili da repetiror ne smije biti postavljen prije izbora kako nebi utjecao na rezultate izbora. Po mišljenju "svih" bračana, postavljanje repetitora u ovo vrijeme bi poslalo lošu političku poruku "svim" bračanima. Želja lokalnog stanovništva se ipak mora poštovati. Ponavljam, HITNO zaustavi nabavku repetitora.

73 de Tihomir, 9a4gl
-----------
Sa budalama se ne raspravlja !!! Oni te prvo spuste na svoj nivo, a onda te dotuku iskustvom !
Tihomir Heidelberg, 9a4gl
email: _NOSPAM_9a4gl@hamradio.hr

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #28 u: 15. Ožujak 2009, 09:14:24 »
   A prisidniče,mogu li jadobit jedan lepetitorić na Hvar.Imam i Dozvolu za postavljanje od Vlasnika objekta.Ima je i Savez.Omar obećajem da ću dat ZLATNI GLAS za Vas, iako nisam član nijednog kluba ni delegat u Skuptini.Samo čini mi se da neki nisu razumili,ono Vaše napisano u svezi Izbora:"čut će se za koji dan".Nije vrag da ste odustali od kandidature.Još nam samo to fali.Nemojte bit malodušni kao Saša.
  Lipi pozdrav    Milan 9A2Y

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
« Odgovori #29 u: 15. Ožujak 2009, 14:41:07 »
Tihomire, lingvisto moj, tri puta u jednom tekstu napisati Bračani malim slovom. Nisan se to nada od tebe.

73, Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske