• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

R0-Split

Autor 9A3DBJ, 26. Prosinac 2011, 13:22:14

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A1IW

Citat: 9A1AA  u 14. Veljača 2012, 19:10:53
Borise (1IW) > Nije se uopće ništa odnosilo na tebe. Tvoj post sam shvatio baš onako kako si ga ti sam okarakerizirao  ;) Možda bih još samo dodao da je mogući problem kod tebe ....ako imaš kakav lokalni R0 koji gazi ovaj iz Splita   :) Eto ni ja ga u Belišću nečujem  ;D

Ne znaju ovi Dalmoši složiti antene kako treba, da su frajeri, pozvali bi nas kontinentalce na jedan riblji festival, da im mi pokažemo kako se to radi!
Za svaki skučaj ćemo uzeti sa sobom, kobasica, špeka, šunke i kulena :-D
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris

9A2VX

Ajde, ajde. Drugi puta kada dodješ u Rijeku i budeš parkiran onoliko sati uz moj QRL, javi se da popijemo kavicu. Pa ako vec ideš preko APRS, onda vidi gdje je baza (za drugi puta HI!). Pozz iz Rijeke, i našeg R0. Drugi puta mi šapni sub za tvoj R0 jer kada sam blizu Karlovca ne mogu prolaziti osim ako vi pričate na njemu!

Pozz Zvone

9A5ST

Ajde nije da je baš bajno u Splitu i okolici.
Posebno u okolici!!
Primjer Trilj...oko 15-20Km od Splita...danas.
73 de 9A5ST

9A1AA

Molim VAS.....tema: R0-Split
73, Ivo 9A1AA

9A1IW

Citat: 9A2VX  u 14. Veljača 2012, 20:17:03
Ajde, ajde. Drugi puta kada dodješ u Rijeku i budeš parkiran onoliko sati uz moj QRL, javi se da popijemo kavicu. Pa ako vec ideš preko APRS, onda vidi gdje je baza (za drugi puta HI!). Pozz iz Rijeke, i našeg R0. Drugi puta mi šapni sub za tvoj R0 jer kada sam blizu Karlovca ne mogu prolaziti osim ako vi pričate na njemu!

Pozz Zvone

Znači, snimio si me kad sam bio na Mlaki? :-)

KA "0" je na 1750, samo zapišti! :-)
Ima li ST "0" kakav subtone, već me dugo nije tamo bilo. Koja je čujnost?
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris

9A3DBJ

Ja već par dana ne čujem repetitor   pa me zanima je l' se i vama isto događa  ?

73,
9a3dbj

9A3DRS

Imaš moj odgovor na stranici prije. Od kad je popravljen ja sam ga čuo jednu večer i probao proć kroz njega ali signal nije bio stabilan već je šetao od S7 do +10 sa jako premoduliranim glasom. Tako da mislim da još uvik nije popravljen.

73 de 9A3DRS

9A3DZK

Repetitor opet radi, bravo za ekipu koja ga je popravila. Čini se da radi kao prije, bez problema. Jedina razlika je što nema odaziva ali to nije važno, samo da radi  ;)