Autor Tema: R0-Split  (Posjeta: 6500 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A3DBJ

• Newbie
  • *
R0-Split
« : 26. Prosinac 2011, 13:22:14 »
Dobar dan !

R0-Split  ne radi već 6 MJESECI koliko je meni poznato jer sam prije 6 mjeseci kupio radiostanicu mobilnu , a tko zna koliko još prije nije radila. Takva je situacija u krajnju ruku neozbiljna i neodgovorna , jer za sve drugo  treba se  skakat na R2-Vis , a to i nije baš zgodno kad se nalazite u samom gradu . Tako da molim ja  i moji prijatelji radioamateri one koji su odgovorni da to stave u funkciju .

Pozdrav 73

9A3DBJ

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
Odg: R0-Split
« Odgovori #1 : 26. Prosinac 2011, 16:55:16 »
U potpunosti se slažem s tobom kolega.Ako se već ne može ili neće popraviti bolje da ga se isključi iz struje da ne bruji prilikom tastovanja.Do repetitora može doći samo jedna osoba koja jedina ima ključ od prostorije.Više mjeseci apeliramo da nešto poduzme ali nažalost bez uspjeha.Šta je,tu je :-\

73,9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A1AA

• Global Moderator
  • Život posvećen forumu
« Odgovori #2 : 26. Prosinac 2011, 19:45:29 »
Ne bih pametovao ali mislim da su "nule" u lokalnoj nadležnosti (lokalnog kluba ili klubova) a ne u nadležnosti HRS-a.
Vjerujem da će uskoro doći i odgovor od mjerodavnih  ;)
73, Ivo 9A1AA

Offline 9A3TY

• Život posvećen forumu
  • Red pršuta, red sira ...
« Odgovori #3 : 26. Prosinac 2011, 20:30:56 »
Ne bi li bilo zgodno da ovdje na HRS webu postoji popis odgovornih operatora s kontakt podacima za svaki pojedini repetitor?
73 de Ivo, 9A3TY

Ovaj odgovor izdan je u elektroničkom obliku i pravovaljan je bez potpisa i pečata.

Offline 9A7PJT

• Master in Training
    • tonkojursky
« Odgovori #4 : 26. Prosinac 2011, 20:50:27 »
 Ivo, preduhitria si me  .

Mislim da  problem  Splitske  0 netriba dizat  na  drzavnu  razinu .
Cijela  stvar se vrti oko toga  sta  ulaz u prostoriju u kojoj je R0 trenutno nije
moguc .
Naime kolega koji  odrzava  ST- R0  nema trenutno pristup u istu
dok se ne rijese neki  imovinsko/pravni odnosi  izmedu vlasnika zgrade i firme koja  zgradu odrzava.

Usput , nije istina  da   0 neradi 6 miseci  . . .   prvo  ispeci  pa onda reci , tj. raspitaj se
ko je  sve ove  puste godine tu istu 0 odrzava i  financira  .Nemoj ocjenivat  njen  rad i rad kolege zadnjih
6 mjeseci od kada ti imas  stanicu .
Nije  posteno u najmanju ruku !

73 PJT
uvik kontra, uvik kontra uvik kontra, takva sorta uvik kontra, takva sorta kad je nije, kad nije je je

Offline 9A3DBJ

• Newbie
  • *
« Odgovori #5 : 26. Prosinac 2011, 21:01:31 »

Usput , nije istina  da   0 neradi 6 miseci  . . .   prvo  ispeci  pa onda reci , tj. raspitaj se
ko je  sve ove  puste godine tu istu 0 odrzava i  financira  .Nemoj ocjenivat  njen  rad i rad kolege zadnjih
6 mjeseci od kada ti imas  stanicu .
Nije  posteno u najmanju ruku !

73 PJT

Ja sam vox clamanti in deserto ! Očito je netko čuo moj vapaj i dobio sam odgovor što mi je drago . Otkad sam ja upalio stanicu 7 ili 8 mjesec su smetnje .  Ja ne ulazim u rad pojedinih članova  niti to ocjenjujem jer nisam za to nadležan ali da nitko nije nepogrešiv to isključujem . Netreba se vrijeđati ako sam dao neku kritiku nitko nije "sveta krava" . Kritika ako je pameta nas dovodi do unaprijeđenja . Ako je ovo istina onda je opravdano takvo stanje jer se radi o objektivnoj nemogućnosti , a ne subjektivnoj . Poznavajući naš pravni sistem možemo se zaboraviti s repetitorom još nekih 5 godina :)
Rad članova za opće dobro pojedine zajednice je neprocjenjiv tako da to treba poticati kao i u ovom primjeru ako nije sprijećen od nekih uzroka .

73
9A3DBJ
« Zadnja izmjena: 26. Prosinac 2011, 21:15:25 9A3DBJ »

Offline 9A7PJT

• Master in Training
    • tonkojursky
« Odgovori #6 : 26. Prosinac 2011, 21:19:27 »
 Neznam sto  ovo  meni  triba jer  ti  i dalje  vozis po  svome  .

U RK Marjan si moga dobit  sve odgovore , ali ti   sigurno  za  6 mjesci svoga
radio-amaterskog staza  jos nisi upucen gdje  se isti nalazi .
Ali polako  ima vrimena i doznat ces di je   . . makar  za  5 god.

73 PJT

uvik kontra, uvik kontra uvik kontra, takva sorta uvik kontra, takva sorta kad je nije, kad nije je je

Offline 9A3DBJ

• Newbie
  • *
« Odgovori #7 : 26. Prosinac 2011, 21:24:31 »
Neznam sto  ovo  meni  triba jer  ti  i dalje  vozis po  svome  .

U RK Marjan si moga dobit  sve odgovore , ali ti   sigurno  za  6 mjesci svoga
radio-amaterskog staza  jos nisi upucen gdje  se isti nalazi .
Ali polako  ima vrimena i doznat ces di je   . . makar  za  5 god.

73 PJT

Ja pokušavam biti objektivan , i skidam kapu što održajete repetiror . Kažete da ste objektivno spriječeni i razumijem vas , nije do vas .  Da , bio sam u klubu prije 2-3 mjeseca i netko je rekao da imate rezevni repetitor te da ga trebate zamijeniti i zato mi nije bilo jasno kako ga niste zamijenili , ali sad mi je jasno .
Hvala na odgovoru !

73

Offline 9A6R

• ???
  • *
« Odgovori #8 : 26. Prosinac 2011, 21:45:22 »
Kako se ono kaže:"Sve se može kad se hoće",tako i to.Više nedostatak vrimena i volje, ali i tako nema nikoga kad pozoveš pa nije velika šteta ;)

9A6R

Offline 9A1IW

• Život posvećen forumu
    • Galerija
« Odgovori #9 : 27. Prosinac 2011, 19:20:26 »
Kako se ono kaže:"Sve se može kad se hoće",tako i to.Više nedostatak vrimena i volje, ali i tako nema nikoga kad pozoveš pa nije velika šteta ;)

9A6R

Po toj logici sve repetitore treba skinuti i ostaviti u pogonu samo zlosretne 3.675 i 3.725, sa svim glupavim spikama koje se tamo mogu cuti... Nekada je i tisina bolja opcija.
« Zadnja izmjena: 27. Prosinac 2011, 21:16:40 9A1IW »
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris

Offline 9A3DBJ

• Newbie
  • *
« Odgovori #10 : 20. Siječanj 2012, 21:11:27 »
Ima li kojih novosti ?

Offline 9A6R

• ???
  • *
« Odgovori #11 : 20. Siječanj 2012, 23:55:49 »
Nema se vrimena za popravit. ::)

73,9A6R

Offline 9A3DBJ

• Newbie
  • *
« Odgovori #12 : 04. Veljača 2012, 14:41:14 »
A da ne govorim sad kad je Split zatrpan kako bi lipo bilo da repetitor radi  , ali nema veze zašto bi radia . Zagrebčanima se ovo nebi dogodilo , samo toliko . Sapienti sat.

Offline 9A6R

• ???
  • *
« Odgovori #13 : 04. Veljača 2012, 15:47:37 »
Imaš alternativu R2 na Visu.Probaj,odlično radi.

73,9A6R

Offline 9A3DBJ

• Newbie
  • *
« Odgovori #14 : 04. Veljača 2012, 16:07:30 »
Imaš alternativu R2 na Visu.Probaj,odlično radi.

73,9A6R

Da znam , ali iz moje se "rupe" jedino vata R0 .