Autor Tema: R0-Split  (Posjeta: 6658 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
Odg: R0-Split
« Odgovori #15 u: 04. Veljača 2012, 17:33:26 »
Pretpostavljam da radiš sa vokcem i "gumenom"antenom ;)Probaj postaviti jednu krovnu ili barem na prozor.Trebao bi proći preko Visa.

73,9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A3DBJ

• Newbie
  • *
« Odgovori #16 u: 06. Veljača 2012, 15:56:41 »
Pretpostavljam da radiš sa vokcem i "gumenom"antenom ;)Probaj postaviti jednu krovnu ili barem na prozor.Trebao bi proći preko Visa.

73,9A6R

Fala , smislit ću nešto .

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
« Odgovori #17 u: 06. Veljača 2012, 16:43:48 »
Bravo!Ko zna kad će popravit nulu.Možda i umremo dotad. :P
GL

73,9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A7PJT

• Master in Training
    • tonkojursky
« Odgovori #18 u: 13. Veljača 2012, 17:58:29 »
 Usprkos nezapamcenom  ledenom dobu 0-ST   dovedena u radno stanje (TNX JAP  i ostali) radi  vec  5 dana (2 eksperimentalno) , . . . . . pohvale , kritike , smjernice, . . . .  niko nista  ne primjecuje . . .. .  eto koliko  nam fali jos jedan repetitor. . . . c c c c c c c   .

73 PJT
uvik kontra, uvik kontra uvik kontra, takva sorta uvik kontra, takva sorta kad je nije, kad nije je je

Offline 9A3DBJ

• Newbie
  • *
« Odgovori #19 u: 13. Veljača 2012, 22:06:18 »
Usprkos nezapamcenom  ledenom dobu 0-ST   dovedena u radno stanje (TNX JAP  i ostali) radi  vec  5 dana (2 eksperimentalno) , . . . . . pohvale , kritike , smjernice, . . . .  niko nista  ne primjecuje . . .. .  eto koliko  nam fali jos jedan repetitor. . . . c c c c c c c   .

Svake pohvale , skidam kapu . Primjetio sam da više ne šumi pa sam mislio da ga je led zarobio do kraja hehe . Ali sad mi je drago što ovu vijest čujem :)

73 PJT

Svake pohvale , skidam kapu . Primjetio sam da više ne šumi pa sam mislio da ga je led zarobio do kraja hehe . Ali sad mi je drago što ovu vijest čujem :)

73,
9a3dbj

Offline 9A1IW

• Život posvećen forumu
    • Galerija
« Odgovori #20 u: 13. Veljača 2012, 23:22:48 »
Usprkos nezapamcenom  ledenom dobu 0-ST   dovedena u radno stanje (TNX JAP  i ostali) radi  vec  5 dana (2 eksperimentalno) , . . . . . pohvale , kritike , smjernice, . . . .  niko nista  ne primjecuje . . .. .  eto koliko  nam fali jos jedan repetitor.
                                                                                                                                                 73 PJT

Pa i nije vam neki posao, kad ga ja ne cujem...  ;D
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris

Offline 9A7KXP

• Senior Member
« Odgovori #21 u: 14. Veljača 2012, 09:32:32 »
Jako ledeno doba,popodne +8.

Dalo bi se svašta komentirati iz ovih zadnjih događaja iz Splita.

Ima jedna narodna "Kao da ste caru......"

Ah bolje da šutim.

Hristo 9a7kxp

Offline 9A3DBJ

• Newbie
  • *
« Odgovori #22 u: 14. Veljača 2012, 11:25:17 »

Ah bolje da šutim.

Hristo 9a7kxp

Zašto je sad potrebno omalovažavanje kad su ljudi popravili repetitor?!?!?!
Zar mi (kako za nas kažu Europljani balkanci) jedni druge ne mogu uvažavat kad nešto naprave ?!?!? Nego odma kad  netko nešta napravi ga treba popljuvat .....
Zar nije bilo dovoljno pohvalit ili smo toliko primitivni?!?!? Promjenimo se više .

I da , prije 5-6 dana je vanka bilo -5 i sve je bilo zaleđeno !!!

9a3dbj

Offline 9A1AA

• Global Moderator
  • Život posvećen forumu
« Odgovori #23 u: 14. Veljača 2012, 11:40:04 »
Evo na što se sve okrene ako odmah nekoga ne sankcionirate na prvu loptu  ::)
Molim vas da se držite teme.
Kolega 9A3DBJ je upozorio na problem s repetitorom R0.
Sumnjalo se da neki neće doživjeti popravak istog no eto koliko ja znam svi smo još na broju a kažu da repetitor radi  :o

To je nevjerojatno.....kada neka inicijativa izrečena ovdje i urodi plodom opet imamo nezadovoljnih i slobodno mogu reći "pametnih" da daju komentar. Nekada se stvarno zapitam gdje im je granica  :-[

« Zadnja izmjena: 14. Veljača 2012, 11:48:42 od 9A1AA »
73, Ivo 9A1AA

Offline 9A7PJT

• Master in Training
    • tonkojursky
« Odgovori #24 u: 14. Veljača 2012, 11:44:42 »

Ah bolje da šutim.

Hristo 9a7kxp

I bolje ti  je da mucis  nego  da valjas  bedastoce , . . usput  nediran  ja tebi ni tvoje Dugo selo, pa  nemoj ni  ti nama  Split spominjat .
Da citas  post pozorno  vidia bi da je R-0 pusten u rad prije  6 dana , a onda temp. nije bila  ni priblizno tolika koju ti spomnjes  -  objasnia ti je i 3DBJ !
Usput  kakve ti  veze imas sa ST-O ?

73 PJT
uvik kontra, uvik kontra uvik kontra, takva sorta uvik kontra, takva sorta kad je nije, kad nije je je

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #25 u: 14. Veljača 2012, 12:04:20 »
...
To je nevjerojatno.....kada neka inicijativa izrečena ovdje i urodi plodom opet imamo nezadovoljnih i slobodno mogu reći "pametnih" da daju komentar. Nekada se stvarno zapitam gdje im je granica  :-[
Ljudska zloća, hrvatski jal i još nešto (neću napisati što kako se netko ne bi prepoznao ;)) nemaju granica!
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A1IW

• Život posvećen forumu
    • Galerija
« Odgovori #26 u: 14. Veljača 2012, 16:02:11 »

Iskreno se nadam da se ovo ne odnosi na mene jer je moj post bio čista zajebancija.
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris

Offline 9A3DRS

• Newbie
  • *
« Odgovori #27 u: 14. Veljača 2012, 17:36:30 »

73 PJT

Pozdrav,

istina ledeno je bilo i još uvik je jer nismo navikli, usput pohvale na trudu i uloženom naporu PJT, JAP i ostali.
Sad kad radi i prije dok je bio ispravan R0 neće bit i nije bilo vele prometa priko dotičnog ali je bilo ružno čut ono krčanje u odzivu.
Btw. pokuša san zadnjih par dana navedeni repetitor ali nemam nikakav odziv sa njega iako koristim vanjsku vertikal antenu i prije dok je bija ispravan bi mi odziv na stacionarnoj i ručnoj stanici bio puna skala.
Pa postavljam pitanje da li je lokacija R0 promjenjena ili je još uvijek u testnoj fazi premišten?

73 de 9A3DRS

Offline 9A7KXP

• Senior Member
« Odgovori #28 u: 14. Veljača 2012, 17:56:38 »
Ovako,s obzirom da ste se okomili na mene,a ne da mi se izvoditi citate:
Ja nisam prvi spomenuo ledeno doba,
nadalje nisam ama baš na nitkoga jalan,niti zloćest,
daj bog da imate puno više repetitora,
što se pameti tiće molim da ne otvaramo tu temu,jer bi mogla biti porazna.
Što se tiće moga Dugog Sela slobodno se sprdajte sa njime iako je to najobićnije selo,
koje je ipak malo dosta hladnije od Splita i ljudi žive (i smrzavaju se i čiste snjeg na malo više od -5).
Sa Splitom imam rodbinske veze,za one koje to zanima.

Eto sada je vani kod mene u selu -5 pa vam šaljem smrznute pozdrave.

73 Hristo 9a7kxp

Offline 9A1AA

• Global Moderator
  • Život posvećen forumu
« Odgovori #29 u: 14. Veljača 2012, 19:10:53 »
Samo da podsjetim, tema je "R0-Split" i uopće ne kužim kako smo završili na Dugom Selu , ledenom dobu i sličnim varijacijama  ???

Borise (1IW) > Nije se uopće ništa odnosilo na tebe. Tvoj post sam shvatio baš onako kako si ga ti sam okarakerizirao  ;) Možda bih još samo dodao da je mogući problem kod tebe ....ako imaš kakav lokalni R0 koji gazi ovaj iz Splita   :) Eto ni ja ga u Belišću nečujem  ;D

Hristo ( 7KXP) > Nitko se nije okomio na tebe.....ti se sam uvalio u priču sa komentarom koji bi se mogao shvatiti kao podcjenjivački prema kolegama koje su napravile određeni posao tj. pustile R0-Split ponovo u rad......

73, Ivo 9A1AA