Autor Tema: Mali oglasi  (Posjeta: 15842 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A3IV

• Master in Training
Mali oglasi
« : 25. Veljača 2010, 08:53:40 »
Molim pomoć. Nemogu pronaći gdje se nalaze nova pravila oglašavanja. Na linku je samo obavijest da se do 31.01. predlože nova pravila, ali da li su ona usvojena i kakva su nemogu pronaći. A pravila već vrijede.

73 Damir

Offline 9A7PJT

• Master in Training
    • tonkojursky
Odg: Mali oglasi
« Odgovori #1 : 25. Veljača 2010, 12:13:27 »
 A prodaji RA opremu  , pa nema problema   :D   . . .

73 PJT
uvik kontra, uvik kontra uvik kontra, takva sorta uvik kontra, takva sorta kad je nije, kad nije je je

Offline 9A2D

• Život posvećen forumu
« Odgovori #2 : 25. Veljača 2010, 13:20:08 »
... a kad ti oglas nestane radi novih, odmah objavi ponovo, za svaki slučaj, da te ljudi ne zaborave, da te imaju u vidu još slijedećih nekoliko godina.

73 de 9a2d

Offline 9A5K

• Master
    • http://www.9a5k.com
« Odgovori #3 : 25. Veljača 2010, 13:40:38 »
Isto tako, ako netko prodaje vijak, maticu i podložnu pločicu, po mogućnosti sve tri stvari razdvojiti u tri oglasa, tako da su sva tri odmah na vrhu, jer se slabo vide ako su u jednom oglasu...  ;)

73,
9A5K

Offline 9A5CW

• Master
« Odgovori #4 : 25. Veljača 2010, 15:06:07 »
Šta sa špinama za Pivo, traktorima, kombajnima, susjedovim plugom, KW uredjajem, pojacalom s KW u anteni (nerezonantnoj) - ostalom neamaterskom teknikom, listama dugim 2 km, broj postova/prodaja mjesecno?
Te ostalim nebulozama i slobodnom umjetnošću ?
Valjda ce uskoro izaci pravilnik...

73
p.s. dodatak: Javno linčovanje za kupnju neispravnog uređaja - banner sistem ? ;)
« Zadnja izmjena: 25. Veljača 2010, 15:08:05 9A5CW »
73, Pa3k 9A5CW
..................................
B. Đorđević napisa:
Ni EU nije šta je bija, držmo se mi Istre.
On je u Božjim rukama, ka i Papin sobar. Razlika je jedino šta sobar viruje u Boga.

Offline 9A9T

• Average Member
« Odgovori #5 : 25. Veljača 2010, 17:26:33 »
Stavite u pravilo i obavezno oglašavanje cijene.
Najte kaj zameriti!
Tom, 9A9T

Offline 9A6XX

• Život posvećen forumu
    • http://rkp.ice.hr/hrle
« Odgovori #6 : 25. Veljača 2010, 17:37:08 »
Da li to znači da ubuduće prodaja krave neće proći na malim oglasima? Skandalozno, direktan napad na opstanak radioamatera u hrvatskoj...

73,
Hrle - 9A6XX

Offline 9A5K

• Master
« Odgovori #7 : 25. Veljača 2010, 18:31:18 »
A jednobrazni plugovi? Nije li to osnovni alat za postavljanje radijala za vertikalke.. čisti radioamatersko pomagalo, definitivno..

73,
Krešo - 9A5K

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #8 : 25. Veljača 2010, 18:45:16 »
Plugovi mogu samo ako su domaći (postoji li još "Tomo Vinković"?)!
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A5K

• Master
« Odgovori #9 : 25. Veljača 2010, 18:53:15 »
Tomo Vinković, odavno ne... iako se traktori viđaju, ali godina proizvodnje nije baš nedavno...

Da se vratim na temu...
Ovo s cijenama i nije loš prijedlog.. bar se meni osobno čini OK.

Inače, za sada vrijede samo pravila o verifikaciji oglasa, a uskoro bi trebala biti finalizirana i ostala
vezana uz oglase o kojima je bilo govora.

73,
Krešo - 9A5K

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #10 : 25. Veljača 2010, 18:53:56 »
Stavite u pravilo i obavezno oglašavanje cijene.
Podržavam prijedlog!
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #11 : 25. Veljača 2010, 19:54:49 »
Obvezno stavljanje cjena bi po meni bio kvalitetan pomak,na nekim stranicama administrator čak upozorava da se istakne cjena za prodavano,naravno na radioamaterskim oglasima ham oprema,nikako polutke mada nemam ništa protiv ....
73
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A3IV

• Master in Training
« Odgovori #12 : 25. Veljača 2010, 20:57:48 »
Mislim da nisam za zlatnu ili srebrnu plaketu, ali brončanu sam sigurno zaslužio. Sigurno nisam bio prvi, ni drugi ali treći sigurno jesam. 27.03.2009. sam dao prijedlog da se obavezno ostavlja cijena uz stavke na oglasu. Reakcije na to možete pogledati, tema je još živa.

Damir

Offline 9A4CD

• Master in Training
« Odgovori #13 : 25. Veljača 2010, 22:18:03 »
Mali oglasnik je amaterski do nekoliko predmeta i to mjesečno a za više postoji i drugi (plavi) oglasnik.
Možda ako netko plati banner možda ostane i duže.

P.S. ovi kaj prodaju Tomo Vinković i neke jednobrazne plugove su ni bili takvi kad su prišli v gorice,
su se mam spremenili.

73's
Igor
9A4CD

« Zadnja izmjena: 25. Veljača 2010, 22:20:21 9A4CD »

Offline 9A3TA

• Master
    • http://www.procom.hr
« Odgovori #14 : 26. Veljača 2010, 05:21:00 »
Kud me vrag tjera...

Ljudi, ne guram svoje mišljenje u temama kojima se ne bavim...

Ne znam ništa i ne zanima me o EME (u biti nedovoljno i premalo), pa o tome ne pišem niti čitam...

Redom od vrha: 3IV, 2D, 5K, 5CW, 9T, 6XX, 3VV, 4CD, u zadnje 4 godine dali ste jedan ili nijedan oglas...

Ak vas oglasi ne zanimaju, nemojte ih ni čitati ni komentirati niti im određivati pravila. Ili vas ipak zanimaju? Pitajte onda nekog tko se time bavi dovoljno dugo...

1. Isticanje cijena u S5 oglasu konstantno i dalje svadi ljude. Ne valja i gotovo. Probao je nedavno i www.radista.info i brzo odustao od toga. Za tu ideju ne dam ni hrđavi čaval, a ne plaketu.

2. Ograničenje na 1 oglas tjedno je savršeno. To već dovoljno dugo predlažem. I držim se toga u ostalim oglasnicima. To će ukinuti traktore. BTW Tomo Vinković se i dalje proizvodi u Bjelovaru pod imenom Hittner.

3. Ograničenje dužine se tiče jedino i isključivo mene. Znači, ak to provedete, moj novi oglas će glasiti:

"Prodajem ili mijenjam opremu. Detaljnije na www.hamradio.hr/9a3ta" (naknadni edit: ovo još ne radi)

Čak bude bio i hit counter da vidimo koliko nema interesa. I nema svrhe koju želite postići...

4. Lijepo molim relevantne ljude da pišu o ovome, brabonjanje ne koristi mojoj djeci kojoj je i ovo dio kruha. Nama je ovo ozbiljna tema.

A sajam u Kraljevici možete prekrižiti uz ovako veliki interes za njega...

Pozz Dado
« Zadnja izmjena: 26. Veljača 2010, 05:29:55 9A3TA »
Prodajem ili mijenjam opremu...