Autor Tema: Vijesti na naslovnoj stranici  (Posjeta: 16643 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
Odg: Vijesti na naslovnoj stranici
« Odgovori #45 : 14. Ožujak 2013, 19:02:01 »
...
Istina je da visoki zidovi čine najbolje susjede, i da prljavo rublje treba držati u svojoj košari.
IMHO ne treba se sramiti svojih pogrešaka, nego ih priznati i krenuti dalje.
...
Branko, ovo ću uokviriti! :)
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A6ARP

• Master in Training
    • ATV 9A6ARP
Vijesti na naslovnoj stranici
« Odgovori #46 : 15. Ožujak 2013, 07:07:13 »
Umoljavam web urednika da skine obavijest koja mi dolazi putem maila i to sa ove lokacije foruma. Iz maila sam dva puta potvrdio da mi ne dolaze obavijesti i ništa.
webmaster@hamradio.hr> putem domene lin13.mojsite.com je adresa stoga skinite mi te obavijesti.
9A6ARP, Darko
(9a6arp @ gmail.com)

Offline 9A1AA

• Global Moderator
  • Život posvećen forumu
« Odgovori #47 : 15. Ožujak 2013, 12:46:16 »
Webmaster, koji radi taj dio oko web stranice, je (preko web urednika) dobio Vašu obavijest.
Bit će poduzete sve dozvoljene mjere i radnje kako bi se problem otklonio.

73, Ivo 9A1AA

Offline 9A8MM

• Master in Training
    • http://www.rkp.hr
« Odgovori #48 : 19. Ožujak 2013, 08:34:15 »
Pozdrav Darko.

Obavijesti o novim temama i/ili postovima se definiraju na korisničkom nivou. Da bi vidio na koje si teme pretplaćen, ideš na forum, iz izbornika odabereš "Profil", te nakon toga "Uređivanje profila - Pretplate i email".
Otvoriti će ti se ekran s popisom svih pretplata, na kojemu možeš ukloniti bilo koju od obavijesti.

Marko, 9A8MM

Offline 9A6ARP

• Master in Training
    • ATV 9A6ARP
Vijesti na naslovnoj stranici
« Odgovori #49 : 01. Svibanj 2013, 08:16:56 »
E moj uredniće weba,, što bi se dalo izvući iz ovoga primjera vijesti na naslovnoj stranici;

objava da je božić i čestitka
objava da je uskrs i čestitka

a prvi maj objava ništa
a hanuka i božić pravoslavaca niš
9A6ARP, Darko
(9a6arp @ gmail.com)

Offline 9A5CY

• Master in Training
« Odgovori #50 : 01. Svibanj 2013, 09:05:57 »
A što bi urednik radio danas, kad je praznik rada ?

Šalu na stranu. Ponukan pitanjem, mene zanima što će urednik postići time što će ovdje nama čestitati praznik rada ? Nije neki blagdan, spomendan i sl. već međunarodni praznik kada bi čovjek, koji danas uopće ima privilegiju da ima posao i radi, danas ne (bi trebao) radi(ti). A ipak, koliko njih danas radi (LIDL, Billa, Mercator, Konzum i dr. ''kapitalisti'') dok mi ovdje sjedimo za PC pijuckajući kavu i lamentiramo o tome hoće li nam konačno netko ujutro na webu čestitati praznik rada ili ne ?  Odmah se idem  solidarizirati s ovima što rade, prilika je da si doma nešto ištemam hiltijevkom. Ako mogu raditi ovi, što rade za sitnu lovu kod 'kapitalaca', mogu onda i ja raditi džabe barem za sebe doma ;)  NHF.   Lijepi pozdrav i SRETAN PRAZNIK RADA svima koji zbog toga osjećaju neku toplinu oko srca.

5CY

Offline 9A2VX

• Master in Training
« Odgovori #51 : 01. Svibanj 2013, 09:15:01 »
Samo požuri kući, i uključi onaj mali QRP RTX, jer u 13:00 UT poćinje QRP-QRP kontest, pa da i mi proslavimo praznik rada radno.
Zvone

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #52 : 01. Svibanj 2013, 09:56:01 »
Ja bih rekao da objavom one ili one vijesti urednik ne šalje nikakvu poruku, nego je jednostavno objavi ili je iz nekog razloga preskoči. Ili je možda jednostavno spriječen, ruku na srce ipak to radi u svoje slobodno vrijeme kradući sebi i svojoj obitelji. Kao uostalom i mnogi drugi koji u Savezu obnašaju nekakve dužnosti, kako bi se to danas lijepo reklo.

Prvi maj je jedan od brojnih državnih praznika, mi smo krovna radioamaterska udruga u Hrvatskoj, a postoje neka pisana i nepisana pravila o obilježavanju ovakvih datuma. Na zgradi izvjesiš zastavu, na web dvije rečenice i forma je zadovoljena.

U tom kontekstu spominjanje Hannuke ili pravoslavnog Božića su bezveze, isto kao i vezivanje objave ovakvih čestitki uz nečija ili svačija opredjeljenja ili vjerovanja.
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A1IW

• Život posvećen forumu
    • Galerija
« Odgovori #53 : 01. Svibanj 2013, 10:09:09 »
U tom kontekstu spominjanje Hannuke ili pravoslavnog Božića su bezveze, isto kao i vezivanje objave ovakvih čestitki uz nečija ili svačija opredjeljenja ili vjerovanja.

Da si Jevrej ili pravoslavac, ne bi tako govorio. Kao i ostale kolege čiji svjetonazor je do te mjere skučen i zaostao, pa im smeta Praznik rada. Isključivost najviše iznenađuje kad dođe iz pravca koji se najmanje očekuje.

Svima želim sretan 1. maj, dan na koji vraćamo uspomenu na sve one koji su primali udarce i ginuli na demonstracijama da bi mi danas imali barem nekakva radnička prava.

http://en.wikipedia.org/wiki/Haymarket_affair
http://en.wikipedia.org/wiki/International_Workers%27_Day
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj 2013, 10:40:15 9A1IW »
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris

Offline 9A7PJT

• Master in Training
    • tonkojursky
« Odgovori #54 : 01. Svibanj 2013, 11:27:57 »
 Najbolje da urednik  otvori  rubriku  dogodilo se na  danasnji dan,  valjda  bi onda svi  bili zadovoljni  ::) ?!

Neka  Vam je sretan Praznik rada , mada se isti ne osjeca u zraku.

73 PJT
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj 2013, 14:07:20 9A7PJT »
uvik kontra, uvik kontra uvik kontra, takva sorta uvik kontra, takva sorta kad je nije, kad nije je je

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #55 : 01. Svibanj 2013, 12:44:11 »

Da si Jevrej ili pravoslavac, ne bi tako govorio. Kao i ostale kolege čiji svjetonazor je do te mjere skučen i zaostao, pa im smeta Praznik rada. Isključivost najviše iznenađuje

Boris ne pretjeruj - neka cvjeta tisuću cvjetova.

Spomenuta dva dana/datuma nisu bez značaja, ali svakako nisu državni praznici naše zemlje i  to je sve. Registriranih vjeroispovijesti u Hrvatskoj ima, ako se ne varam preko 50, pa kad bi tim putem krenuli, ne bi za ham radio ostalo puno prostora.

A ovo bi ipak trebao prije svega biti radioamaterski portal i to Hrvatskog radioamaterskog saveza, dakle radioamaterizam u prvom planu...

Sretan praznik!
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A1IW

• Život posvećen forumu
    • Galerija
« Odgovori #56 : 01. Svibanj 2013, 15:04:22 »
Nemam namjeru raspravljati, dijalog na ovom forumu uvijek zavrsi kaznjavanjem onih cije je misljenje u sukobu sa stanovitim vladajucim interesnim grupama. Misljenje cu uvijek iznositi, no raspravljati necu jer bih ti morao podilaziti, a to nije moj stil. Pozdrav.
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
« Odgovori #57 : 01. Svibanj 2013, 15:15:48 »
Borise iako se ne slažemo po nekim pitanjima imaš pivu od mene kad se vidimo,bilo u Splitu ili ZG.

73,9A6R

P.S. SRETAN PRAZNIK RADA BIVŠIM I SADAŠNJIM RADNICIMA!!
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj 2013, 15:20:01 9A6R »
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A4OE

• Život posvećen forumu
« Odgovori #58 : 28. Rujan 2013, 14:00:07 »
Pošto je ispravljeno,
 u koš s još nekim primitivnim, neprimjerenim pisanjem
« Zadnja izmjena: 29. Rujan 2013, 12:27:00 9a4oe »
9A4OE Damir JN75EI-JN85MQ bivši član 9A1ARS

Offline 9A4OE

• Život posvećen forumu
« Odgovori #59 : 06. Studeni 2013, 11:09:36 »
Prilog (state magazine)  uz vijest o sastanku sa g. BRIAN KENNETH WINGATE, prema MVEP, drugi tajnik i konzul

Pošto prilog mogu vidjeti samo registrirani korisnici, klik za cijeli časopis
« Zadnja izmjena: 06. Studeni 2013, 11:22:43 9a4oe »
9A4OE Damir JN75EI-JN85MQ bivši član 9A1ARS