Autor Tema: Kako da im pomognemo?  (Posjeta: 11940 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A2D

• Život posvećen forumu
Odg: Kako da im pomognemo?
« Odgovori #30 u: 07. Srpanj 2009, 21:49:29 »
Ma gledajte ljudi. Nije bitno što j e osoba A, B.......ŽNJ izjavila. Možda je ta osoba bila u tom trenutku u pravu, a možda u krivu. I sam sam nekada rekao nekada neku krivu riječ u životu drugim ljudima pa sam se pokajao i grizao radi toga. U našem pravosuđu ne postoji kategorija osuđenika na doživotnu robiju, pa predlažem preispitivanje i ove odluke. Hvala na razumijevanju.

73 de 9a2d

Offline 9A7YY

• Život posvećen forumu
  • Sto osma nam je tek
    • http://http://www.sibenik-meteo.com/komiza/AMP%20Komiza.html
« Odgovori #31 u: 07. Srpanj 2009, 22:05:34 »
    Vidi Vraga,što su se ovi moderatri opet "uzjogunili",orkestar?!.A o izborima za Presjednika HRS i tijeku Iborne Skupštine,pisat će mo u "idućem broju".
               9A4KF

Niti sam se uzjogunio niti sviram u orkestru, samo sam ti pokušao, što je i moja dužnost, na pristojan način ukazati da se ne držiš teme, a to je  i inače tvoja najčešća pogreška ovdje na forumu. I u citiranom postu miješaš teme.

Da ti bude jasnije to ti je kao kad bi ti u tvom McMilanu na jednom pjatu služio ćevape i inčune. Ne ide zar ne? 

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #32 u: 07. Srpanj 2009, 22:08:22 »
Analiziraj malo Postove svog Nadređenog,po određenim Temama,pa mi se onda javi.
    9A4KF

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
« Odgovori #33 u: 08. Srpanj 2009, 07:14:59 »
Kako je jutro pametnije od večeri, evo i mog skromnog uratka.

Lijepo molim Milana da javno objavi cijeli narečeni (da ne kažem, inkriminirani, jer on nije sastavni dio inkriminirane radnje, nego nam je samo pojašnjava) razgovor, pa da se vidi ko i  kako ruši i postavlja, a po prethodnom dogovoru !
Vjerujem da bi se neki onda zavukli u mišju rupu zavijeka, a neki , koji su sada grlati po forumu, bi zamukli.
Zato Milan naprej, cenzura nazaj !

73, Koki 9A2JG

P.S. Nije mi ga bilo teško zamoliti, iako sam eksplicite to već dvaput ovdje, na forumu, pisao.
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A2JK

• ???
  • *
    • 9A2JK Amateur Radio Site
« Odgovori #34 u: 08. Srpanj 2009, 08:38:11 »
Prvo što se na ovom forumu obezvrjeđuje i ne poštuje su drugi članovi foruma tj. većina
koja želi čitati i /ili raspravljati o radioamaterskim temama. Da bi mogli pratiti rasprave na forumu,
forum je podijeljen u teme. Koliko se tema rasprave na našem forumu poštuje, ne treba opisivati,
vidite i sami. Nepoštivanje teme rasprave je ignoriranje i omalovažavanje drugih članova foruma
na način: važno je da ja nešto napišem, baš me briga za druge, za njihovo vrijeme, ja imam
vremena i mogu pisati što me je volja i sl.

Nemaju svi vremena i ne mogu svi čitati cijeli forum. Zanima ih samo određena tema i novosti o
toj temi. Svako skretanje sa teme, za te ljude je gubitak (ionako malo) slobodnog vremena.
Zato je mnogo postova bačeno u koš.

Analizirajte malo ovu temu, ''Kako da im pomognemo?'' Drago je započeo temu sa nekim konkretnim
primjedbama i pitanjima. Nevažno što ja osobno mislim o njegovim primjedbama, od ukupno 33
odgovora samo bi ih se 5 ili 6 moglo povezati sa temom. Ostalo je sve mlaćenje prazne slame.
I to nije problem. Svatko ima pravo mlatiti praznu slamu, ali nitko nema pravo sa time zamarati druge.

Ako je tema o tome kako moderatori rade svoj posao, OK. Gdje su konkretni prijedlozi što i kako učiniti?
Ili možda mislite da forum ne treba moderirati i dozvoliti svakome da piše što ga je volja?
Meni se ipak čini da je šačici pojedinaca najvažnija potpuna destrukcija ovog foruma
s konačnim ciljem njegovog zatvaranja.

Demantirajte me.

73
Martin 9A2JK
Nije znanje znati i za sebe ga zadržati, nego je znanje znati ga podijeliti.

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
« Odgovori #35 u: 08. Srpanj 2009, 09:29:13 »
Da pažljivo čitaš, a što nije slučaj, ne bi te trebalo demantirati.

Ono što je stidljivo najavljivano, sada nam se daje na kapaljku, istina o smjeni Petra Miličića.

Pošto su SVI pisatelji u topicu, očito je da, za onoga ko razumije naslov, ne možemo pomoći ako se pravilno ne posloži povijesni slijed događaja.
A onda će se neko debelo morati ispričati i Reniju, i Đaniju, i meni, i još ponekome...

O tome što neko hoće čitati, a što neće, ili ga zamara, posjetitelji foruma su rekli svoje, nezanimljive teme se preskaču.
Stalno forsiranje teze da razgovoru o demokraciji u radioamaterskoj organizaciji nije mjesto ovdje, je isprazno. Ako ne ovdje, a gdje onda?

Samo toliko.

Koki 9A2JG

P.S. Tvoja tvrdnja da se neko obezvređuje ili ne poštuje, ako ima pred sobom na forumu temu koja mu se ne čita, je besmislena.
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #36 u: 08. Srpanj 2009, 09:52:45 »
    Gospodine moeratoru ,treći iz tria,9A2JK,Matrine
  Jel Vama jasno kako se zove općenito ova tema.Obnovit ću Vam pamćenje.Zove se:ČLANSKE DISKUSIJE-Ovo je perdviđeno za komentare BILO
KOJE VRSTE u zezi s radom HRS-a.Zar ne???I sad meni neki moderator kaže da sam stalno off topic,pa i u ovoj Temi.Bit će da je nešto drugo ili treće po srijedi.Imamo i rubriku RAZNO-sve otale teme.Ali vidi Vraga,ja otvorim temu:PIŠITE SLOBODNO O SVEMU I SVAČEMU,No,Gospodin Glavni brže bolje zakluča tu temu.Nešto smrdi u državi Danskoj,reče Šekspir.
    9a4kf

Offline 9A6JRZ

• Master
    • Osobna stranica - 9A6JRZ - Zoran Rendula
« Odgovori #37 u: 08. Srpanj 2009, 10:33:44 »
     Jel Vama jasno kako se zove općenito ova tema.

Tema se zove Kako da  im pomognemo?
Pogledaj malo gore, ako se ne snalaziš evo slika

P.S. Molim što prije obrisati :)

73 de 9a6jrz

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
« Odgovori #38 u: 08. Srpanj 2009, 10:46:36 »
Milane daj stavi negdi snimku tog tel.razgovora pa da konačno jednom za uvik padnu maske,da svi čuju ko je
druka kontra P.Miličića a sve svalija na Renija,Kokija i još neke.Stavi to ovdje ili di već hoćeš,Bog će ti platit.

73,9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #39 u: 08. Srpanj 2009, 12:06:44 »
   Gospodine 9A6JRZ,u FORUMU,poglavlje pod kojim se nalazi ova Tema,se zove upravo onako kako sam ja napisao.A to što naziv ove teme ne ogovara rubrici u kojoj je postavljena ,nije moj problem.Inače u mojim postovims ne repliciram nikome,kao što to radi G.G,već samo branim svoje stavove ,na koje imam pravo.
    9A4KF

Offline 9A2JK

• ???
  • *
« Odgovori #40 u: 08. Srpanj 2009, 12:39:05 »
Tema se ne zove ČLANSKE DISKUSKIJE,  nego se zove: ''Kako da im pomognemo?''
Forumska kategorija se zove ČLANSKE DISKUSIJE. Autor teme, u kategoriji
Članske diskusije, otvorio je temu i u uvodu napisao o čemu želi raspravljati u ovoj temi.
To bi naravno tako trebalo biti, osim ako cilj u stvari nije nešto sasvim drugo.
Još me niste demantirali da nije tako.

9A2Y, oprosti ne znam ti ime, jer se ne potpisuješ sa imenom, što ono ''9a4kf'' znači
u tvojem potpisu? Da li imaš dva pozivna znaka?

...
O tome što neko hoće čitati, a što neće, ili ga zamara, posjetitelji foruma su rekli svoje, nezanimljive teme se preskaču.

...
Koki 9A2JG

P.S. Tvoja tvrdnja da se neko obezvređuje ili ne poštuje, ako ima pred sobom na forumu temu koja mu se ne čita, je besmislena.

Točno. Onoga koga ne zanima tema lijepo je uopće ne otvara i svi sretni i zadovoljni.
Dakle, držimo se teme i sve 5.

73
Martin 9A2JK

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #41 u: 08. Srpanj 2009, 15:19:41 »
    Da Martine,imam dva pozivna znaka.
Bez obzira što netko dobije novi znak,može koristiti i stari ,ako želi.Uostalom,pogledeaj što piše pod mojim znakom u QRZ.COM ili BUCK.COM,pa će ti neke stvari bit jasnije,a moje ime se toliko povlači po ovom Forumu,da nema potrebe samo za tebe ga ponavljati.Muljaš Matrine,jer se ovo ipak piše u rubrici ČLANSKE DISKUSIJE.A Topic-"KAKO DA IM POMOGNEMO",je naslov širokog spektra.O mnogo čemu se može na tu Temu pisati.
      Milan 9A2Y ex 9A4KF

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #42 u: 08. Srpanj 2009, 16:03:49 »
Prvo što se na ovom forumu obezvrjeđuje i ne poštuje su drugi članovi foruma tj. većina
koja želi čitati i /ili raspravljati o radioamaterskim temama. Da bi mogli pratiti rasprave na forumu,
forum je podijeljen u teme. Koliko se tema rasprave na našem forumu poštuje, ne treba opisivati,
vidite i sami. Nepoštivanje teme rasprave je ignoriranje i omalovažavanje drugih članova foruma
na način: važno je da ja nešto napišem, baš me briga za druge, za njihovo vrijeme, ja imam
vremena i mogu pisati što me je volja i sl.

Nemaju svi vremena i ne mogu svi čitati cijeli forum. Zanima ih samo određena tema i novosti o
toj temi. Svako skretanje sa teme, za te ljude je gubitak (ionako malo) slobodnog vremena.
Zato je mnogo postova bačeno u koš.

Analizirajte malo ovu temu, ''Kako da im pomognemo?'' Drago je započeo temu sa nekim konkretnim
primjedbama i pitanjima. Nevažno što ja osobno mislim o njegovim primjedbama, od ukupno 33
odgovora samo bi ih se 5 ili 6 moglo povezati sa temom. Ostalo je sve mlaćenje prazne slame.
I to nije problem. Svatko ima pravo mlatiti praznu slamu, ali nitko nema pravo sa time zamarati druge.

Ako je tema o tome kako moderatori rade svoj posao, OK. Gdje su konkretni prijedlozi što i kako učiniti?
Ili možda mislite da forum ne treba moderirati i dozvoliti svakome da piše što ga je volja?
Meni se ipak čini da je šačici pojedinaca najvažnija potpuna destrukcija ovog foruma
s konačnim ciljem njegovog zatvaranja.

Demantirajte me.

73
Martin 9A2JK
Pozdrav,Martine ako je forum podjeljen po temama,onda svaki čitatelj bira što će čitati,daklem ako nekoga zanimaju antene ,naravno on će učestvovati u raspravi o antenama,općenito o radijskoj tehnici,naravno pod temom razno se može svašta miksati zato i postoji točka pod razno,koja je obično na kraju svakog sastanka,mislim da sam bio jasan,daklem po mom shvaćanju, Milan nije pogrješio,naravno na forumu netreba dozvoliti bilo kavo vrjeđanje ,omalovažavanje,ja osobno ulogu moderatora vidim ovako,moderator je osoba koja će pomagati,usmjeravati,jedna vrsta nadzornika da forum nebi krenuo krivim tjekom,nikako nevidim moderatore osvetnike,što ćeš priznati nije baš rjedak slučaj na našem forumu,osobno prije izricanja bilo kakove kazne ,najprije bih upozorio svakog forumaša,pa ako treba nekoliko puta,pa tek kada bi se uvjerio ,ne ja sam ,nego nekoliko nas,a nebi bilo loše sastaviti povjerenstvo, pa zamislite kazniti nekoga doživotnom zabranom pisanja na forumu,naravno to bi bilo donekle razumno ,kada bi forum bio privatan,kada učesnici nebi bili članovi,ravnopravni članovi HRS-a,koji uredno podmiruju sve obaveze predviđene pravilnikom,pisanje na forumu pod razno ima svoju draž i kod aktivnih učesnika ,kao i kod čitatelja,zašto uskratiti nekome to zadovoljstvo,naravno kada se piše u granicama fer i tolerantnom tonu,žalosti što se od foruma napravi bauk,a od pojedinaca se pokušava praviti neprijatelje,pa mene nemože nitko uvjeriti da je bilo koji učesnik foruma zlonamjeran, naravno tu i tamo se omakne neka ,e tu je moderator da diskretno upozori ,nikada neću zaboraviti Sašu 9a3AG ,koji me nekoliko puta zvao na telefon upozoravajući,čak moleći da smirim strasti,povučem ručnu,eto to je pravo moderiranje,usmjeravanje.ljepi pozdrav Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
P.S. pozitivno je spominjanje Šekspira
« Zadnja izmjena: 08. Srpanj 2009, 16:25:59 od 9A8DU »
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A2JK

• ???
  • *
« Odgovori #43 u: 08. Srpanj 2009, 16:08:43 »
OK Milane, hvala na pojašnjenju. Lakše mi je da pitam tebe, nego tražiti po internetu.
Ne sjećam se da smo se sreli i zato isprika što ti nisam zapamtio ime.

...
Muljaš Matrine,jer se ovo ipak piše u rubrici ČLANSKE DISKUSIJE.A Topic-"KAKO DA IM POMOGNEMO",je naslov širokog spektra.O mnogo čemu se može na tu Temu pisati.
      Milan 9A2Y ex 9A4KF

Ne razumijem ovo sa muljanjem. Stvar je jasna da ne može biti jasnija. Gledajući samo
na naslov teme može se zaista o svemu pisati. Na primjer možemo pisati kako pomoči
sivom sokolu i spasiti ga od izumiranja. U ovom našem slučaju to ipak ne ide. Autor teme
je u uvodnom postu lijepo napisao o čemu želi raspravljati. Dakle, držimo se teme i,
naravno, sve 5.

73
Martin 9A2JK

P.S. Dok sam sastavljao odgovor, preduhitrio me je autor ove teme i sam sebe demantirao.
Dakle, po autoru teme, može se pisati i o spašavanju sivog sokola.

Offline 9A8A

• Master
« Odgovori #44 u: 08. Srpanj 2009, 16:16:45 »
    Da Martine,imam dva pozivna znaka.
Bez obzira što netko dobije novi znak,može koristiti i stari ,ako želi.
      Milan 9A2Y ex 9A4KF

Pozdrav !

Mislim da si glede toga debelo u krivom! ??

Ja sam ex 9A8AA, a na QRZ.COm piše:

9A8AA
Sam Tudorov

Otok Pasman,

CROATIA

73's Mark