Autor Tema: Kako da im pomognemo?  (Posjeta: 11927 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
Kako da im pomognemo?
« : 15. Lipanj 2009, 14:24:46 »
Pitam se kakav smo to mi RA narod,često se pitam kavi smo to ljudi,nepogrešivi smo kada je u pitanju guranje u ponor,tolika je destrukcija da je postalo zabrinjavajuće,novo izabrano rukovodstvo,Bog ga nedao ni ti jednom savezu,tako vodi savez kao da ništa nevide ,nečuju i neznaju.postavivši moderatore sluganskog mentaliteta,koji zbog loše procjene napisanog prave štetu a ne korist, koje kakvim zabranama,bacanjem u koš,opomenama ,kaznama, što sve skupa nema zdrave logike,zapravo potiče izaziva negativne reakcije kod pojedinaca,sve skupa što se dešava u zadnje vrjeme je žalosno.
čitajući odbačene postove kod 90% postova nisam našao razloga bacati ih u koš, a kamoli kažnjavati autore,neznam koja je svrha ovakvog postupanja?
73 Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
Odg: Kako da im pomognemo?
« Odgovori #1 : 15. Lipanj 2009, 22:27:24 »
Obezvrijedili nam logiku,oskvrnuli nam trud Drago.

73,9A6R

GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #2 : 16. Lipanj 2009, 15:51:08 »
Što reći ,kada i ono naj svetije HIMNA  završi u košu.
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A2QP

• Master
    • http://hamcall.net/call?callsign=9a2qp
« Odgovori #3 : 17. Lipanj 2009, 08:22:35 »
Ej Drago pa tebi bas sve ne pase stalno rezis jel netko pise dobro jel lose ali svi smo razliciti pak to ne znaci da to kaj tebi ne pase drugima mozda pase pa nam nemoras stalno soliti pamet s tim da je sve lose i pokvareno delegati su to rukovodstvo izabrali i nek se prime posla sad.Ma da nema tih moderatora kaj mislis da bi se tu sve pisalo kaj je i nije za forum ovak bar netko malo selektira postove i osim toga uvjek se netko nadje da mu nije pravo da ga se opominje ili brise post pa nemojmo biti sad tak osjetljivi ajde malo tolerancije prema svima na forumu.
Kad smo sretni uvijek smo dobri,ali kada smo dobri,nismo uvijek sretni.....
73 de 9A2QP Joe

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #4 : 17. Lipanj 2009, 18:04:19 »
Ej Drago pa tebi bas sve ne pase stalno rezis jel netko pise dobro jel lose ali svi smo razliciti pak to ne znaci da to kaj tebi ne pase drugima mozda pase pa nam nemoras stalno soliti pamet s tim da je sve lose i pokvareno delegati su to rukovodstvo izabrali i nek se prime posla sad.Ma da nema tih moderatora kaj mislis da bi se tu sve pisalo kaj je i nije za forum ovak bar netko malo selektira postove i osim toga uvjek se netko nadje da mu nije pravo da ga se opominje ili brise post pa nemojmo biti sad tak osjetljivi ajde malo tolerancije prema svima na forumu.
Psi reže ili,eto vidiš kaj tebi ne paše ,sloboda govora dragi gospon i nikaj više ali ni manje.živ ti meni i zdrav bio.73 Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A6R

• ???
  • *
« Odgovori #5 : 17. Lipanj 2009, 18:07:02 »
Kolegi RA kazati da reži ! Di je tu etika?

9A6R

Offline 9A7WA

• Život posvećen forumu
« Odgovori #6 : 17. Lipanj 2009, 19:07:22 »

Kako naslov kaže, najbolje da im ne pomažemo, tko god što rekao, jel izrečeno će se kad tad
   upotrijebiti protiv tebe, iskustvo nas je to naučilo.

73                              de                             9A7WA

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #7 : 17. Lipanj 2009, 20:30:43 »
Reni lipi pozdrav,lipi pozdrav svima,a ćaćeš moj Reni nejutim se ja dobri moj čovik,nego nema nim Kokija, a fali bez Kokijeve pisanije sve je pusto,evo fala Bogu vratija se Mirko pa će malo živnut na oveme Rvatskom forumu,umisto da se Kokija nagradi za lipotu pisanja,pametan izričaj ,a ono ga se kažnjava,vidiš moj Reni koliki je straj zavlada da je G.G..... unaprid zapritija Kokiju,da se nedaj bože gospa nebi javila,jer ko biće velika ugroza,em ti malog miša što je straj zavlada kod ovi što ko bojagi uvode reda.
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A6R

• ???
  • *
« Odgovori #8 : 17. Lipanj 2009, 21:06:39 »
Drago naš,a šta će mu pomilovanje?Ovaj forum je pa na tako niske grane da je najbolje ništa ne pisat,jednostavno ga ignorirat..Sam si reka, da se ne javi par nas i ne začini ga ovo bi bilo bezkrvno i sterilno.
Ako HRS tako hoće,Bog im da zdravlja,samo tako neka i nastave,neće daleko.

73,9A6R

Offline 9A7WA

• Život posvećen forumu
« Odgovori #9 : 17. Lipanj 2009, 22:54:26 »

Ajmo pošteno i iskreno, neki bi i pisali ali se boje, neki se boje da ono što napišu ako nije
   dobro, ide u koš, u koš ionako ide i ono što je dobro, i ne treba se ništa čuditi, treba malo viditi što
   se dešava na ovom forumu, koje su službene stranice HRS-a, čak se i moderatori kunu u to, i onda se
   iživljavaju jer imaju tu mogućnost, primjer očit kad 6R napiše u svezi diploma ARRL kad će nešto
   pojeftinit, a moderator ni pet ni šest u koš odmah. I kako mi mislimo onda naprijed, e tako neće
   ići gospodo, prigovori mu član IO, a on se poslije kune kako on samo sluša nadležne iz IO.
   Tko ovdje laže gospodo i zašto ?? I do kada ovako ?? Dosta nam je !!

73                        de                           9A7WA

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #10 : 18. Lipanj 2009, 18:42:09 »
E,to je po nekakvoj inerciji,ajmo sve u koš, ali to govori nešto drugo, o tzv.moderiranju,prepoznaće te jer ako ja napišem ode u koš ili nedaj Bože zabrana pisanja,bitno da se razumijemo.
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
« Odgovori #11 : 24. Lipanj 2009, 08:17:06 »
Da li ima koji (prikladan i adekvatan) naslov pod kojim članovi smiju pisati i iznositi kritička mišljenja o radu HRS-a ?
Podrazumijeva se da sadržaj ne bude odmah etiketiran kao trolovanje, flodanje, i sva bulumenta novih izraza, što se po starom zvalo različito mišljenje.

Da li svaki topic mora biti zaključen sa postom moderatora ?

Da li nam moderator mora i smije prijetiti sa IO ?

Da li i obični članovi mogu tražiti (opravdanu) zaštitu od IO, protiv onih koje je postavio i potvrdio sam IO ? Je li to Sizifov posao ?

Kome upraviti javna pitanja (postavljena na Skupštini, a i ovdje na Forumu), a na koja nemamo dan - danas odgovora ?

Kome se žaliti što neke persone "glume" glasnogovornike HRS-a ?

73 svima, a posebno Ivanima i Ivanama,
Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #12 : 24. Lipanj 2009, 11:06:00 »
Koki ne fantaziraj i ne zamagljuj.

Različito mišljenje je jedno, a nabrojeni izrazi nešto posve drugo, a već je i vrijeme da ih savladaš.

Moderator ne treba zaključiti svaki topic, ali ima pravo glasa kao i svi drugi.

Ne laži - nitko nikom ne prijeti s IO - dapače - upravo suprotno, svi su pozvani da se obrate IO i Stručnoj službi glede blo kakvih pitanja i prijepora.

Tko ti brani da tražiš zaštitu od IO? Upravo o tome gornji pasus.

Sva pitanja uputi Stručnoj službi HRS i inzistiraj na odgovorima, jer to je tvoje pravo. Jasno, ljudi imaju i drugog posla, a ti puno pitanja pa će trebat malo i pričekat.

Nitko ne glumi glasnogovrnika HRS ni s navodnicima ni bez njih. Obzirom da unatoč višekratnim naputcima kako doći do cilja uvijek zalutaš, ima ljudi koji ti žele pomoći.

Na žalost, ovo nije Tehnička škola u Splitu i nemamo adekvatnu službu koja bi se bavila ovom problematikom pa još jednom ponavljam - svi putovi vode u Zagreb, Dalmatinska 12.

GL GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
« Odgovori #13 : 24. Lipanj 2009, 11:34:06 »
Dobro jutro,

ovdje pravna država.

Pratim ovaj slučaj od samog početka i svo ovo prenemaganje i sad mi je dosta. Uvijek ista priča i isti sudionici koji jedan drugom povlađuju, ali - na krivom mjestu.
Najprije, tema je otvorena na krivom mjestu, pročitajte malo sadržaj foruma. Offtopic nije na cijeni, pročitajte malo pravila foruma.

Sad institucije sistema.

Već je i moja punica od 86 godina shvatila da su 9a6r, 9a2jg, 9a8du, 9a9l i 9a7wa, a vjerojatno još ponetko, jako nezadovoljni izborom moderatora prije svega, a potom i njihovom potrebom da reagiraju na kršenja pravila foruma, počevši od benignog off topica pa do grubih vrijeđanja koja upućuju međusobno pa onda i i šire. Poštujući takav stav, predlažem svima da se obrate IO HRS i da svoje stavove argumentiraju. Ja sam uradio to isto i poslao cijelu zbirku vaših uradaka pa ih sad ludi prije GO mogu pogledati još jednom i kroz vaše naočale.

.... ima toga kamaru, ali ne bih više citirao, zadržat ću se na (zasada, samo) ove dvije postavke.

Ako se usporede prvi i treći boldani citati , ispada da, se mi (neistomišljenici sa GG, moderatorima, i dijelom IO) prvo grlimo i ljubimo, a nakon toga da smo na "pas mater", a što, jednostavno, nije istina. Niti dijelimo krevet, niti se mrzimo, jednostavno, mislimo drugačije.
To je naš jedini grijeh u vašim očima, i, po vašim mjerilima, nema mu (hrs-ovskog) oprosta. Ja se slažem sa vama, oprosta i ne može biti, jer mu mora prethoditi kajanje, a mora postojati i grijeh. Kako (nepostojeći) grijeh niječemo, ne kajemo se, glineni smo golubovi za odstrel.

Kad je , svojedobno, Vrdoljak postavljen za direktora dalekovidnice, s istim zadatkom kao i Vi, g. Grubišiću, i njemu je omiljeni početak bio "moja baba Manduka", vaš "moja punica".
Kako je povijest, majka svih nauka, i učiteljica života, slobodan sam Vas podsjetiti da su svi sporovi koje su "nepoćudni" radnici pokrenuli protiv otkaza i premještaja, za njegove vladavine, pravomoćno presuđeni u korist radnika.
Uopće ne sumnjam da će svi, koje Vi navodite, biti rehabilitirani, i da će im se neko, najmanje što može, ispričati.
Ako ne za ove vlasti u HRS-u, onda za neke iduće. Pitanje je samo što ćete Vi onda , g. Grubišiću ?

U međuvremenu se bavimo čistim, izvornim, radioamaterstvom,
73, svima,
Koki 9A2JG 

51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
« Odgovori #14 : 24. Lipanj 2009, 12:40:05 »
...
Kako je povijest, majka svih nauka, i učiteljica života, slobodan sam Vas podsjetiti da su svi sporovi koje su "nepoćudni" radnici pokrenuli protiv otkaza i premještaja, za njegove vladavine, pravomoćno presuđeni u korist radnika...
...
Koki 9A2JG 

Može li mi netko objasniti o čemu se ovdje radi?

Tko je rekao da je "povijest majka svih nauka"? Čiji otkazi? Kakva premještanja? Kakve presude? Kakvi radnici? Kakvi bakrači?

Kakve to veze ima s nama?

9A6AA
"DX never sleeps..."