Autor Tema: Kako da im pomognemo?  (Posjeta: 11926 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
Odg: Kako da im pomognemo?
« Odgovori #15 : 24. Lipanj 2009, 12:44:28 »
I te kako ima. Ti to najbolje znaš.

73, i tebi, Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
« Odgovori #16 : 24. Lipanj 2009, 13:05:06 »
Kao što jednom netko reče, izgleda da Kokijeva mora biti zadnja. Zbog dojma, naravno. I konačne "istine".

Ja ZNAM da to nema veze sa mnom. A što se tebi vrti po glavi, i što to po običaju podmećeš, sam Bog zna.

I daj, molim te, poštedi nas konačno tvojih pogleda na život.

9A6AA
"DX never sleeps..."

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #17 : 24. Lipanj 2009, 13:39:15 »
Koki , sve si u brzini izmiša.

Najprije - povijest je učiteljica života, a ponavljanje majka znanja.

Drugo, predmetna baba bila je Lončaruša, ne Manduka, oštija...

Koki, ovo čim se ti ovde zamaraš nema veze s radioamaterizmom, a za mene ne brini, ima bandova koliko te volja.

Kako rekoh, HRS nema psihologa pa nema druge nego papir u ruke nego prizužba na IO HRS i po pravicu u Dalmatinsku.

Osobno ne vjerujem da će itko biti rehabilitiran zbog seronja, gavranova, švercera, sjemana zla, konjetine i ostalih umotvorina kojima smo imali prilike svjedočiti.

Ajde, smiri se malo i koncentriraj se na bitno...

Kakvi neistomišljenici, kakvi grijesi, kakvi barači, lonci i poklopci... kakvo grljenje i ljubljenje...

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #18 : 24. Lipanj 2009, 20:58:10 »
...
Tko je rekao da je "povijest majka svih nauka"? Čiji otkazi? Kakva premještanja? Kakve presude? Kakvi radnici? Kakvi bakrači?
...
Sve mu se izmišalo moj Emire, sve... Ne zna više, bidan, kud' udara... Nije mu lako, nije...
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #19 : 24. Lipanj 2009, 21:14:11 »
Ljudi, ajmo se kanit komentara, sve smo manje više rekli pa pustimo da se polako prašina slegne.

Znam da je teško odolit, ali svejedno.

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A2VJ

• Senior Member
« Odgovori #20 : 24. Lipanj 2009, 21:31:10 »

SSK     
« Zadnja izmjena: 22. Rujan 2009, 20:36:33 9A2VJ »

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #21 : 24. Lipanj 2009, 21:48:46 »
Molio bih nekoga kempetentnog,da mi pojasni glede doživotnog izgona sa foruma,dali se pd bilo kojim uvjetima ,kazna može promjeniti,evo neku noć sanjam ja da me moderator doživotno udaljio sa foruma bez prava na pomilovanje,budim se okupan u znoju,odlazim do računala  u tri sata ujutro,palim računalo da se uvjerim,tko zna možda nikada se nezna,pisanje na forumu postade kao hodanje po žici,padneš prije ili poslije,doživotnu zaradiš,kada se dva tri puta malo zalaufaš,evo ti bodova ,gore nego u prometu,nego da ja svršim susjeda me čeka sa mojim pitanjem,dali u ovom savezu postoji netko tko kontrolira ove kažnjene,doživotno izopćene,dali je to u skladu sa pravilnikom, kada je donešen,još nešto kada će se moderatore kažnjavati,evo recimo G.G. duguje izbivanje sa foruma zbog K.B. Branko ga kaznio ili je samo opomena,neka se to objavi na webu da mi to čitamo kao i za ostale.73 Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
« Zadnja izmjena: 24. Lipanj 2009, 22:00:19 9A8DU »
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
« Odgovori #22 : 06. Srpanj 2009, 07:20:12 »
Drago moj, sve pobacalo u koš, jedva te čekam sutra na Forumu. Ako bude kasnilo, ka sa Leonom, šaljemo kineske kuglice, ne beri brigu.

73, Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #23 : 07. Srpanj 2009, 15:28:28 »
Ovom prilikom pozdravljam sve forumaše,ujedno želim da se ispričam svima onoma koje sam kojim slučajem povrjedio,nanio duševnu ili bilo kakovu bol,hoću reći i odgovarati za ovo što sada izjavljujem,nekoliko zadnjih postova ,zbog kojih sam kažnjen nisu mojih ruku djelo,dakle nisam ih ja napisao,od danas mjenjam ZAPORKU,pa ako bi se kojim slučajem pnovilo isto .ostaje mi da prestanem sa pisanjem,što bih mi vjeruj te teško palo,posebno se ispričavam Kokiju,kojega sam nekoliko puta povrjedio ,nasjedajući na tuđe podvale.ljepi pozdarv svima Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A2D

• Život posvećen forumu
« Odgovori #24 : 07. Srpanj 2009, 17:56:37 »
Postoji poslovica koja kaže: Nad svakim popom postoji pop. Vrijeme radi svoje, Đani će se vratiti u naše društvo, željeli to neki ili ne.

73 de 9a2d

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #25 : 07. Srpanj 2009, 20:41:16 »
    Nije bitno dali je to Mirko,Slavko,Petar,Koki ,Đani ili Milan.Đani je mene vrijeđao,lagao o meni i ovdje na Forumu i na njegovom Blogu.Ne samo mene,nego i prabivšeg 9A6A.I žalosno je da je bio u "kompi",upravo s onima,koji su mu donijeli" SMRTNU PRESUDU,a te više nema u civiliziranom svijetu.Jednom ću napisati povjest rušenja Petra Miličića(9A6A)Kako ,tko i na koji način,pa čitajte u Košu.
       9A4KF

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #26 : 07. Srpanj 2009, 20:51:03 »
donijeli" SMRTNU PRESUDU,a te više nema u civiliziranom svijetu.Jednom ću napisati povjest rušenja Petra Miličića

Ajde Milane, kakva SMRTNA PRESUDA, kakvo rušenje? Nisi čuo da su bili izbori?

GG

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #27 : 07. Srpanj 2009, 20:59:58 »
     Gospodine G.G.

Kakvo rušenje???? U našem telefonskom razgovoru ,Ja sam te rekao:"pa zašto pokušavaš Petra, ti i tvoji "sateliti, srušiti preko Foruma HRS-a,pa imate legalne institiucuje sistema u HRS-u ,kao što je Skupšina istog". Na to si mi odgovorio:" ja nemam drugog načina,i sve je već unapred dogovoreno tko će obnašat koje funkcije kad njega smjenimo".Tako je to bilo.Ima još ,ako želiš;;;;;;;;;;;;
               9AKKF

Offline 9A7YY

• Život posvećen forumu
  • Sto osma nam je tek
    • http://http://www.sibenik-meteo.com/komiza/AMP%20Komiza.html
« Odgovori #28 : 07. Srpanj 2009, 21:10:32 »
Kakve sad ima veze Petar Miličić sa ovom temom?

Čovjek se ne javlja na forumu i nije lijepo pričati o nekom koga nema. Petar je za sada povijest HRS-a ako se ponovno kandidira biti će možda budućnost. Do tada..............

Offline 9A2Y

• Master in Training
« Odgovori #29 : 07. Srpanj 2009, 21:45:57 »
    Vidi Vraga,što su se ovi moderatri opet "uzjogunili",orkestar?!.A o izborima za Presjednika HRS i tijeku Iborne Skupštine,pisat će mo u "idućem broju".
               9A4KF