Autor Tema: kazneni bodovi  (Posjeta: 6129 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A3IV

• Master in Training
kazneni bodovi
« u: 11. Travanj 2009, 12:21:24 »
Pročitam spisak. I sve si mislim, HRS je stroži i nepopustljiviji od policije. Ovdje pišeš nešto što ne paše moderatoru i dobiješ bodove koji ti ostaju dok ne rikneš. Prođeš li kroz crveno (radnja koja ugrožava živote i može osim tebe ubiti još nekoga) dobiješ zabranu upravljanja (pisanja u forumu), kaznu koju platiš i BODOVE KOJI SE BRIŠU NAKON ODREĐENOG VREMENA.

Moj je prijedlog da se bodovi brišu nakon 6 mjeseci ili godinu dana. Onaj tko vodi evidenciju o bodovima neka vodi i evidenciju o proteklom vremenu.

73  Damir

Offline 9A2JK

• ???
  • *
    • 9A2JK Amateur Radio Site
Odg: kazneni bodovi
« Odgovori #1 u: 11. Travanj 2009, 12:47:23 »
Odličan prijedlog. Vjerujem da će se o tome razgovarati na IO HRS-a i naći optimalno rješenje.
Nije cilj kažnjavanje. Cilj je aktivno uključivanje u forumske rasprave što većeg broja amatera.
Posljednjih mjeseci stanje na forumu se znatno pogoršalo, što je u konačnici rezultiralo jako
malim brojem aktivnih učesnika.

Svi želimo da se na forumu više raspravlja na način da se rasprave mogu pratiti,
a da pri tome nitko ne bude povrijeđen.

Svaki prijedlog je dobrodošao.

73
Martin 9A2JK
Nije znanje znati i za sebe ga zadržati, nego je znanje znati ga podijeliti.

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #2 u: 11. Travanj 2009, 13:38:07 »
Iskreno, i meni je ovo jutros palo na pamet.

Mislim da je ideja dobra, iako treba vidjeti što i s onima koji se poslije proteka određenog vremena vrate i opet urade isto?

Jednog takvog smo imali i osobno - ne bih volio da se vrati i po treći put.

U čemu me osobito učvršćuje spoznaja da je isti tretman zbog istih stvari doživio na većem broju sličnih foruma u okolici.

Mislim da je šest mjeseci pristojan rok u kojem se svatko može bar pokušati samodisciplinirati, a i inače je dobra praksa pratiti rasprave bez registracije, jer i mali delay koji put zna biti produktivan.

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #3 u: 11. Travanj 2009, 16:13:22 »
Sretan uskrs.Drago
« Zadnja izmjena: 12. Travanj 2009, 06:54:13 od 9A8DU »
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A5CY

• Master in Training
« Odgovori #4 u: 11. Travanj 2009, 16:14:14 »
Citat:
Posljednjih mjeseci stanje na forumu se znatno pogoršalo, što je u konačnici rezultiralo jako
malim brojem aktivnih učesnika.

Svi želimo da se na forumu više raspravlja na način da se rasprave mogu pratiti,
a da pri tome nitko ne bude povrijeđen

...2jk

...tako je,

ne samo da se smanjio broj aktivnih učesnika u raspravi, već i samih čitatelja....

Rasprave bi trebale biti radio-amaterske, a ne one koje dovode do svađa HAM puka u Hrvata.

Tko šta ima za reći jedan drugom (trećem itd...), neka si to govore u lice ili barem preko maila, a svoju hrabrost neka ne iskazuju putem ovog foruma. 

pozdrav svima i Sretan Uskrs

Dean, 9a5cy

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #5 u: 11. Travanj 2009, 16:37:21 »
Odgovor Dragi, a pojašnjenje svima.

Naziv teme koja je nosila obavijest o broju kaznenih bodova odabran je iz vica i bez namjere da se povrijedi bilo koga, ali eto - dogodilo se. Nema tu ništa osobno, niti se itko ruga s bilo kim ili čim . Naziv je stoga promijenjen.

Moja greška - izvinjavam se.

Ne možeš sve znati.

NHF

GG

Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A6JOZ

• Newbie
  • *
« Odgovori #6 u: 11. Travanj 2009, 18:05:23 »
Ima li za nepromošljeni gaf Kazne.

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
« Odgovori #7 u: 11. Travanj 2009, 18:22:44 »
Zdravko moj, igraju se nazivima oni koji su rat gledali na HTV-u. Oni koji su bili u Mostaru, kada je bilo najteže, i iduće 4 godine, šute.
Tako je to bilo i onoga rata.

Tebi i tvojoj obitelji, i svima na Hvaru, sretan Uskrs,
Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A7YY

• Život posvećen forumu
  • Sto osma nam je tek
    • http://http://www.sibenik-meteo.com/komiza/AMP%20Komiza.html
« Odgovori #8 u: 11. Travanj 2009, 18:48:42 »
Ima li za nepromošljeni gaf Kazne.

Odgovor Dragi, a pojašnjenje svima.
Moja greška - izvinjavam se.
Ne možeš sve znati.

Offline 9A2JG

• ???
  • *
« Odgovori #9 u: 11. Travanj 2009, 18:51:09 »
Je li vidiš Zdravko, kako su jedan drugome odvjetnici, GG Martinu, Branko GG-u, kad se bratska srca slože...

73, Koki 9A2JG

Offline 9A6JOZ

• Newbie
  • *
« Odgovori #10 u: 11. Travanj 2009, 19:13:25 »
Oprostite ali neznanje se plaća.

Offline 9A7YY

• Život posvećen forumu
  • Sto osma nam je tek
    • http://http://www.sibenik-meteo.com/komiza/AMP%20Komiza.html
« Odgovori #11 u: 11. Travanj 2009, 19:32:48 »

Zdravko moj, igraju se nazivima oni koji su rat gledali na HTV-u. Oni koji su bili u Mostaru, kada je bilo najteže, i iduće 4 godine, šute.
Tako je to bilo i onoga rata.

Ispričavam se za off topic ali kao član foruma od njegovih prvih dana moram reagirati. Znam, mnogi će reći da hranim trola.

Na ovom forumu čini mi se da si ti jedini koji se igra rata, ako me sjećanje ne vara. Ako pak da "culpa mea".

Nešto mi se puno busaš u junačka prsa, istinski domoljubi i branitelji su ponosni na ono što su napravili i što su bili no to ne stavljaju na sva zvona. Pa tako ni ja, iako si mi u posljednje vrijeme počeo nešto podmetati i insinuirati.
Vrlo dobro se zna gdje sam bio i što sam radio. Ako neznaš, a očito je da neznaš, mogao si pitati.

Nije sramota ne znati, sramota je ne znati a ne pitati.

Ovo je pak radioamaterski forum ali zahvaljujući tebi sve manje je radioamaterski. Cijeli tvoj "radioamaterizam" se svodi na iskrivljavanje krivih Drina.

Ponovno te pitam Koki što si ti korisno napravio za radioamaterizam u samostalnoj Hrvatskoj?
Sva tvoja nabrajanja "zasluga" sežu u daleku povijest. Za razliku od tebe, ja jedan "priučeni amater" imam što pokazati. Da li je to dobro ili loše pokazati će vrijeme i ljudi radi kojih sam to radio a ne radi samopromocije.

Po ovoj temi se više neću javljati, ako netko ima potrebu za objašnjenjem molim putem osobne prepiske.

Sretan Uskrs svim forumašima i njihovim obiteljima.

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #12 u: 11. Travanj 2009, 20:00:33 »
Ajmo junaci, ajmo ratnici...

Dogovorite se via PM bez PM...

A mislim da bi i Drago moga još dodat koju u vezi svega, a?

GG

Offline 9A2JG

• ???
  • *
« Odgovori #13 u: 11. Travanj 2009, 20:05:41 »
Dragi Branko, ka prvo sretan ti Uskrs, jer si na mail kontra-čestita samo - mojoj supruzi.

Kad bi znao u što se dirnuo GG stavljanjem imena topica Kažnjenička bojna, ne bi se javljao. Ali, karta sve trpi, ti se javljaš, misliš da na to imaš pravo, ja ti ništa ne odričem, samo , ponesi argumente u Kraljevicu.
Ja hoću.

Da sam ja išta , od 91' do 2001' radio radi samopromocije, bio bi, najmanje, u mirovini.
Ovako, radim u samo dva kluba, koliko mogu. Dobro si rekao, vrijeme i ljudi će reći, s vremenske distance, koliko dobro, ili, koliko nedovoljno.

Kad se javljaju ljudi, s jednoznamenkastim brojem postova, i reagiraju na ovaj zulum, i zulumćare, onda je stvarno dogorilo do nokata. I slijepci će, ufam se, progledati.

73, Koki 9A2JG

P.S. Ja ću, između ostalog, ponijeti u Kraljevicu dokumentaciju iz koje je razvidno koliko sam klubova i PPS-ova pomogao formirati, koliko klubova i PPS-ova reaktivirati. Ti ponesi koliko si ih zatvorio.

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #14 u: 11. Travanj 2009, 20:15:55 »
Pozdrav,kao prvo moja isprika gospodinu G.G. jasam zapravo brzopleto ,krivo shvaćajući MAIL sa kojim me Branko 9A7YY informira kako je poduzeo sve glede moje obavjesti,negodovanja,te je narečenu osobu kaznila sa dva boda,a ja pomislio kako sam ja kažnjen sa dva boda,daklem dragi radio amaterski puče,poštovani Gorane moja svekolika isprika,ujedno za mene osobno ,jedno iskustvo da čitam i razjasnim sam sebi do kraja prije odgovora,sa kojim sam u narečenom trenutku povrijedio druge. 73 svima i sretan Uskrs.
Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???