• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

Repetitor R2 na Hvaru

Autor 9A6R, 04. Siječanj 2007, 06:30:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A6R

Repetitor R2 145650 koji radi na otoku Hvaru ne radi pa me zanima u čemu je problem i kad će ponovno proraditi.Ako netko zna nešto o ovome molim da ovdje napiše par riječi.Hvala

9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

9A2JG

Reni kupi si kalendar. Zar se nismo dogovorili da nezgodna pitanja idu nakon snježne kraljice? Još dok su Tom i Slaven bili susjedi bili su u  opticaju golubovi.
73, Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

9A4CD

Niti ja ga ne čujem u Zagrebu.
Možda ga Janica Kostelić svečano upali.

73's
Igor
9A4CD

9A4DB

Zovite Iznoguda da popravi........

Nema velike stete jer kad i radi ne mozes sa vokcem kroz
njega sa glavnog trga u Hvaru (Pijaca) nego samo iz trajektne
luke :-) *Maslinica SG

Pa kad Iznogud dodje, nek podesi tu devijaciju koja cca.
5 godina ne valja.

Black Sheep

PS( Puno je Iznoguda, ali samo je jedan pravi )

9A6R

Ja ozbiljno a vi se zaj.....e.Ima bit da će tribat izvadit staru Bračku šesticu i stavit je na Vidovu goru u pogon.
DD
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

9A2JG

Koju je kupio grad Split, i koja je imala sve papire za legalan smještaj (zajedno sa prvim radiofarom u ex YU).
73, Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

9A6R

Pa i ova duja ima papire,valjda?
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

9A4CD

Proradio bi sigurno on odmah (R6) samo stvar je u tome
što ima stari identifikator pa se ne može staviti.

73's
Igor
9A4CD

9A7YY

Citat:Ima bit da će tribat izvadit staru Bračku šesticu i stavit je na Vidovu goru u pogon.

A tek "moj" R5, šta je on prašio ...........

9A3XZ

odlicno je krenulo......!!!!
sad dok ne primite jedno 583 komentara ....nista od repetitora,zato se bolje primite posla nego da mlatite praznu slamu !!!

73 de 9a3xz
Mladen

9A6R

Moj 3XZ ne vozi ti našu brigu..ti se tako i tako ne koristiš njime.
Sretna ti Nova Godina
9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

9A2JG

Još samo da se javi No. 15. sa IOCA HR WW (Grimm).
Trčem pred TV.
73, Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

9A4CD

Sigurno su Talijani jedini odahnuli kad su se navedeni
repetitori ugasili.
Sad da ih upalimo bilo bi #$%&*
Kakve mi lokacije imamo a ne znamo ih iskoristiti.

73's
Igor
9A4CD

9A2JG

Je, samo s malom razlikom što je njihov R2 ovdje S 5-7, iz istočne Hercegovine S 9, i što oni ne ulaze ispod 50-100W u repetitor, a većina u Dalmaciji od 5-15 W IN.

Što reče Janica između dvije vožnje Snow queen trophy-a, sram me je uspoređivat naše amatere s njima.
Ekspedicije tipa 1A4A to samo potvrđuju.

73, Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

9A2KL

Ama huncuti jedni dalmatinski. Pricekajte da Pero dodje na godisnji pa ce vam proraditi ta blabla fonija. Ili organizirajte neku svecanu skupstinu i uputite poziv svima i neko ce doci to drediti da bi mogli navoditi posjetioce....pa snadjite se malo sami. Samo kukate a ne koristite ga uopce ka ni digipitore. ALLLOOOOOO skulirajte se malo blitvari. I stavite repetitor na neboder kod Iznoguda da vam je dostupan kad ste skrti placati karte za trajekt.
73's de Leon 9A9L