• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

Repetitor R2 na Hvaru

Autor 9A6R, 04. Siječanj 2007, 06:30:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A2KL

Reni napisa

Citat:Repetitor R2 145650 koji radi na otoku Hvaru ne radi


Pa jel radi ili ne radi???
73's de Leon 9A9L

9A2JG

Ako ništa , onda od jutra do večeri slušamo : četiri-niš-četiri-valjevo -timok-beograd Planina Leotar. Ka da se spremamo za kviz znanja!
Leone nije fair, ko iz druge, ko iz treće, a Ti iz prve.
Šta reče did Kikaš, prvi pa ...
Ali nije svako zlo ni za zlo; više se čitaju knjige, posjećuju prijatelji, više se radi na KV-u, ispiše se i poneka QSL-ka (ne svako, zna se) ...
73, Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

9A6R

GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

9A2JG

Pokoj vični daruj njemu Gospodine!
Koga nema, bez njega se i može i mora.
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske