Autor Tema: KUP JADRANA  (Posjeta: 1932 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6C

• ???
  • *
KUP JADRANA
« u: 27. Travanj 2004, 13:44:28 »
KUP JADRANA je stara ideja koja mi se mota po glavi odavno.
Posebno zanimljiva u svjetlu IOCA programa.

Propozicije slozio i poslao u HRS prije vise godina, ali je IO iz proslog saziva odbio inicijativu, što je vidljivo i iz zapisnika objavljenog u RADIO HRS. Formalno je zahtjev za potporu poslao RK KAŠTILAC 9A1CIG.

Jasno, odvojila su se sredstva za gluhe radioamatere i slične korisne programe za koje je tadašnji IO imao sluha...

I dalje mislim da bi to bilo zgodno, veselo i zanimljivo.
Jedna od naših članova ponudio je kao I nagradu u kategoriji ŽABARA (= kontinentalci, vlaji, zagorci, prigorci i ostali) 7 dana u svom apartmanu na moru!!!

Na moj upit preko grupe hr.rec. radioamateri da se netko iz spomenute kategorije trzne i ponudi isto za BLITVARE, nitko se nije javio! I na tome smo ostalo, jer bi svi i s mora i s kopna isli u OSijek raditi da budemo 7 dana na moru, hi. Ili u Imotski, ako tamo već ne dodju ljubitelji ovog mnozitelja s neke druge strane?

POstoji li kriticna masa da se to sad odradi pa da se svi zajedno veselimo?

Mislim da prijedlog propozicija jos hrče negdje u arhivi HRS.

Osobno, iako spadam u navrnute blitvare, mislim da bi to bilo zanimljivo, posebno ako se ima u vidu IOCA program i mogućnost nagrađivanja u raznim kategorijama, ali ne samo materijalnim nagradama. Mi smo u CIG već smislili preparirane ribe, najprije na tanjuru pa onda i na plaketi... Najprije pojedes zubaca od 5 kila i onda ga objesis na zid.  

Naravno, one s plakete pojeo bi prije netko drugi i sredio da na nešto sliči... I da se dobije na vremenu...

A 3 kila friganih gavuna i domaće vino negdje na ledini mozda su bolja fora od hotelskog hamfesta za 20.000 državnih kuna? Možemo jos organizirati i prigodni ARG u kategoriji ispod i iznad 0.5 promila... Ili tko će poslije hamfesta hodati po ravnijoj crti?

Ma ima ideja, samo fali goriva...

Šta kaže rukovodstvo?

AJMO!

9A6C
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A9R

• Average Member
    • http://www.9a0r.com
KUP JADRANA
« Odgovori #1 u: 27. Travanj 2004, 22:46:26 »
DR OM GOGO,
Podrzzavam tvoju inicijativu, ali nisu svi za gavune, blitvu, lesho i.t.d.
Ima nas i zdravih koji bi rado nasjekli, kako kaze 9A3ZV pod 45 stupnjeva, pa bi onda neshto vrtili, a za manekene kao sto je moj OC Ogi, samo kiseli krastavci... BEZ KRUHA.....
 :roll:
73 Vlatko 9a9r

Offline 9A6C

• ???
  • *
KUP JADRANA
« Odgovori #2 u: 28. Travanj 2004, 06:43:50 »
Vidim ja da od KUpa Jadrana nema ništa, kad se ni oko menija ne mozemo sloziti.

A da predložimo i vegetarijanski lagani meni s ljekovitim travama?

Ma, dosta je bilo terora s pečenom prasetinom. Bit će riba i blitva, a kome ne odgovara neka radi u Đakovačkim Vezovima!!!

A i ti s mi sumnjiv, iako daješ QTH Rijeka?! Da nisi od onih koji frigane gavune zalivaju toplim pivom?

...
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A9R

• Average Member
    • http://www.9a0r.com
KUP JADRANA
« Odgovori #3 u: 28. Travanj 2004, 17:13:54 »
:)
Topla piva samo ako je na CI-046 u nedostatku Zlatne Žlahtine, koju rado popijem u društvu tvoje XYL i tebe, doduše u kraju gdje se blaguje veprovina.
Stoj mi dobro
 :wink:

73 Vlatko