• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

WAE DX SSB 2025

Autor 9A6KX, 12. Rujan 2025, 14:40:14

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A6KX

Koristim forumski prostor da podsjetim da vikend pred nama donosi Worked All Europe najtecanje u organizaciji njemačkog DARC-a, ovog puta njegov SSB "period".

Pravila (iako stoji 2024. godina u naslovu) su na poveznici https://www.darc.de/der-club/referate/conteste/wae-dx-contest/en/wae-rules/

Zanimljivost ovog contesta osim mogućnosti da se odradi koja lijepa DX veza je izmjena QTC-ova...

Natjecanje se odvija na opsezima 80-10m a propagacije obećavaju...
Svima koji će sudjelovati sretno i ugodnu zabavu

73 6kx

P.S. - kratica u DxLog-u za unos QTC-a je:
Citat:[Ctrl]+[L]