Autor Tema: HRK_2020  (Posjeta: 585 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A2VX

• Master in Training
HRK_2020
« u: 01. Lipanj 2020, 08:32:17 »
Pozdrav svima, Jel ovo opet neka izmjena nakon Uploada logova na robota ? 9A1EZA postao drugi nakon mjesec i pol dana privremenih rezultata. Hahaha.

Pa ako se netko i zabunio u prijavi kluba, kakvo je to mijenjanje pripadnosti nakon toliko vremena ?

Ima li netko neko ljudsko objašnjenje ? ALI LJUDSKO, ne ono "ONI SU IPAK VARAŽDINCI PA MORAJU BITI DRUGI kad ne mogu pobijediti WFF
žučni pozdrav, 73!

Zvone, 9A2VX

Offline 9A3AG

• Senior Member
Odg: HRK_2020
« Odgovori #1 u: 01. Lipanj 2020, 09:43:57 »
Bok Zvone,

nisam išao u detalju analizu, ali nekaj se desilo na robotu i rezultati nisu trenutno točni (ako malo bolje pogledaš vidiš da je 4M pao na posljednje mjesto isto kao i 5R i 7A). Budemo vidli štop se desilo.. I da te ispravim, mi smo Ludbrežani a ne Varaždinci. To ti nije isto....  ;D  Što se tiče plasmana. Mi radimo c'teste iz gušta i normalno da hoćemo biti prvi. Tko zna, možda i budemo jednog dana ali sigurno ne na način na koji ti to impliciraš. Bez zamjere.

73,

Saša, 9A3AG

Offline 9A2VX

• Master in Training
Odg: HRK_2020
« Odgovori #2 u: 01. Lipanj 2020, 12:51:40 »
Pozdrav Saša i Ludbrežani.
Pa nisam ja vas prozivao niti prozvao. A lako je naći podatke 9A1EZA te saznati da ste iz Ludbrega.

Ima ih koji se sjećaju 2009. godine kada su  Varaždinci bili prvi, ali to nekome nije odgovaralo.
Zbog toga je te godine cijeli HR Kup bio poništen !!!  Možete prolistati i forum  pa vidjeti što se sve događalo...

Eto zato sam spomenuo Varaždince kao dobar primjer, a ne kao ogovaranje.
A znamo kako se robot muči sa svim nedaćama još od godine 2014 ili malo kasnije.

Svi se nadamo da će konačno raditi normalno, ma što to značilo, i da nam nitko neće poništavati konteste, ako već u njma radimo

( Bar ja imam takvu želju )

73!  Zvone ( 9a2vx )