Autor Tema: Izvješće ARDF Ukraina 2019  (Posjeta: 453 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A3TY

• Život posvećen forumu
  • Red pršuta, red sira ...
Izvješće ARDF Ukraina 2019
« : 01. Rujan 2019, 18:55:12 »
Zna li tko da li je ovo izvješće nastalo google translate prijevodom s nekog drugog jezika ??

https://www.hamradio.hr/download/ARDF_Ukraina_2019_izvjesce.pdf
73 de Ivo, 9A3TY

Ovaj odgovor izdan je u elektroničkom obliku i pravovaljan je bez potpisa i pečata.

Offline 9A8A

• Master
Odg: Izvješće ARDF Ukraina 2019
« Odgovori #1 : 02. Rujan 2019, 06:24:19 »
Pozdrav !

U cijelom izvjescu niti jedne, jedine, rijeci o osvojenim mjestima nasih mladih natjecatelja?
Ili nema priloga..?

73
Mark
« Zadnja izmjena: 02. Rujan 2019, 06:28:23 9A8A »

Offline 9A1AA

• Global Moderator
  • Život posvećen forumu
« Odgovori #2 : 02. Rujan 2019, 09:09:57 »
Deda Mark, za one koje zanimaju takve trivijalnosti kao što su rezultati ( ;D ;D ::) ::) ) ima na kraju izvješća link

http://wyac2019.org.ua/results/ 

Tamo čak ni ne piše tko je iz koje zemlje ;)
Kada bolje pogledate rezultate shvatit će te zašto ih nema u izvještaju  :-X :-[
Važno je sudjelovati ;)
« Zadnja izmjena: 02. Rujan 2019, 11:25:50 9A1AA »
73, Ivo 9A1AA

Offline 9A3MR

• Master
« Odgovori #3 : 02. Rujan 2019, 11:38:46 »
Nažalost, teško je na ARG natjecanju prijavit nekoga iz M21 kategorije da trči u M16 ili dati natjecatelju da koristi biciklu ili motor umjesto da trči na "prevaziđeni" način. Ili da više njih trči a da se rezultati računaju samo jednome. Kad se to bude moglo vjerojatno će se naši ARG natjecatelji rezultatima približiti vrhunskim 9A contesterima.

:-P

Lijep pozdrav
Rolando 9A3MR

Offline 9A1AA

• Global Moderator
  • Život posvećen forumu
« Odgovori #4 : 02. Rujan 2019, 12:18:25 »
Role,
Zar su naši natjecatelji na Balkanskom ARDF championshipu osvojili 12 medalja na način koji ti navodiš !!??

Ne treba skrivati svoje rezultate niti ih se treba stidjeti .....treba biti realan i izvješće treba biti realno.....
« Zadnja izmjena: 02. Rujan 2019, 21:52:59 9A1AA »
73, Ivo 9A1AA

Offline 9A4DC

• Senior Member
« Odgovori #5 : 02. Rujan 2019, 17:19:25 »
Lip pozdrav svima.
S nevjerojatnim odusevljenjem cu sad bit jako zajedljiv i van duha HAM SPIRITA (ili sam mozda u njemu 100 posto? )
ukratko, od ovogodisnjeg Zrfa na Jarunu imam sluzbeni podatak (al sam muca dosad) da nije bilo materijalnih sredstava u HRSu tj u HZTK da se posalje u Ukrajinu YL hamletica (p razred) mladja od 14god clanica Rk Novi Bokanjac iako se po dosadasnjim rezultatima plasirala (kako cujem cak i visoko) za to.
Mi iz Rk Zadar 9a1bst-9a6v (a virujem i kolege iz Rk Jadera zd 9a1rkv-9a3w) smo "izuzetno zahvalni " (napisano u navodnicima! ) HRSu i HZTK RH za to jer nam je Rk Novi Bokanjac zd "nepremostiva lokalna zd konkurencija, pa ak nece netko nas nek nikako ne bude njihov" (opet napisano u navodnicima! ) .
Po meni "to se zove pravi nacin pristupa rada s mladima u hamradiu" !
Nemam namjeru trosit moje internet resurse na navedene linkove za Ukrajinu. "hvala Arg mngru" ! (hm,a sto bi bilo da je curica isla tamo i rezultatom pomrsila racune nekom iz DLa,SPa,LYa il sl a za racun 9a? "ne bi bilo vanjskopoliticki korektno,zar ne? " )
vy 73 to all de 9a4dc
ps-kad smo vec o radu s mladima (ovog puta bez navodnika i primisli! ) najlijepse se zahvaljujem 9a1rkv-u sto su (obzirom da nisu imali hamlete ove godine) prepustili nasim (9a1bst) hamletima koje mjesto na Mosoru da mozemo poslat sto vise nasih klinaca. Jednako velika zahvala i HZTK ZD grada i zupanije za isto to.

Offline 9A8A

• Master
« Odgovori #6 : 02. Rujan 2019, 19:56:40 »
Lip pozdrav svima.
S nevjerojatnim odusevljenjem cu sad bit jako zajedljiv i van duha HAM SPIRITA (ili sam mozda u njemu 100 posto? )
ukratko, od ovogodisnjeg Zrfa na Jarunu imam sluzbeni podatak (al sam muca dosad) da nije bilo materijalnih sredstava u HRSu tj u HZTK da se posalje u Ukrajinu YL hamletica (p razred) mladja od 14god clanica Rk Novi Bokanjac iako se po dosadasnjim rezultatima plasirala (kako cujem cak i visoko) za to.
Mi iz Rk Zadar 9a1bst-9a6v (a virujem i kolege iz Rk Jadera zd 9a1rkv-9a3w) smo "izuzetno zahvalni " (napisano u navodnicima! ) HRSu i HZTK RH za to jer nam je Rk Novi Bokanjac zd "nepremostiva lokalna zd konkurencija, pa ak nece netko nas nek nikako ne bude njihov" (opet napisano u navodnicima! ) .
Po meni "to se zove pravi nacin pristupa rada s mladima u hamradiu" !
Nemam namjeru trosit moje internet resurse na navedene linkove za Ukrajinu. "hvala Arg mngru" ! (hm,a sto bi bilo da je curica isla tamo i rezultatom pomrsila racune nekom iz DLa,SPa,LYa il sl a za racun 9a? "ne bi bilo vanjskopoliticki korektno,zar ne? " )
vy 73 to all de 9a4dc
ps-kad smo vec o radu s mladima (ovog puta bez navodnika i primisli! ) najlijepse se zahvaljujem 9a1rkv-u sto su (obzirom da nisu imali hamlete ove godine) prepustili nasim (9a1bst) hamletima koje mjesto na Mosoru da mozemo poslat sto vise nasih klinaca. Jednako velika zahvala i HZTK ZD grada i zupanije za isto to.

Pozdrav !

Dakle, koliko sam ja upoznat sa radom ARG-a, tijekom godine je bio problem jer ARG nije imao voditelja?
Pokusavalo se na sve nacine naci nekoga tko bi to preuzeo ali nista? Cini mi se da je , na kraju, opet popustio Stipe i primo se (opet) toga posla?
A sto se tice sastava ekipe to se ne moras "zahvaljivati" HRS-u i HZTK, nego onome tko je sastavljao ekipu? Jelena Tuksar ili tko vec?
HRS dobije novac od HZTK za tu namjenu. Te sve novce koje smo dobili (a i vise od toga) smo utrosili za ARG. Znaci, drugih novaca jednostavno nema...
Zato, ne treba plakati, nego raditi i dalje pa ce valjda i rezultati doci do izrazaja ???

73
Mark

Offline 9A4DC

• Senior Member
« Odgovori #7 : 03. Rujan 2019, 15:30:15 »
Rekao sam da necu vise o ovoj temi (a nemam ni vrimena glede qrla) .
Al da sveukupno pucanstvo bude izvijesteno-
Mark sve si rekao vrlo transparentno (a ti si u IO) !
MNI TNX OMs!
Vy 73 es gl es gd dx de
9a4dc