• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

DXLog (nakon 9A5K)

Autor 9A1AA, 12. Travanj 2019, 08:22:01

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A1AA

Nakon što je 9A5K postao SK DXLog je preuzelo nekoliko ljudi bliskih Krasy-u K1LZ.
Trenutni glavni developer je Paul, K1XM.
Software, koji je upravo preseljen na novi server, će u budućnosti biti besplatan.

Otvorena je i nova mailing lista na:

https://groups.io/g/DXLog

Potrebna je nova prijava na listu.
73, Ivo 9A1AA