• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

R4-UCKA - Nov-2016

Autor 9A5TD, 04. Studeni 2016, 13:55:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A5TD

Kako nam R4 ne radi cca 10-k dana danas je kolega iz NP Ucka ( na privatnu zamolbu) otisao do Kule da vidi situaciju , Napajanje je pristuno ali NEMA svjetelcih LAMPICA ni na repetitoru niti na ispravljacu, bit ce da je zadnja grmljavima ostavila potpis na opremi.......

U pon. 07-Nov-2016 R4 je ponovno stavljen u rad. Grom je spalio ispravljac, stavljen je drugi !