Autor Tema: Galerija  (Posjeta: 1092 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A9XX

• Newbie
  • *
Galerija
« u: 21. Svibanj 2016, 14:23:58 »
Pred 15 dana poslao sam ( prema pravilima i uputama ) u pdf formatu par diploma i  sliku jednog reduktora za antenu.
Do danas nema objave na Galeriji !
Stoga molim moderatora da niti ne objavljuje  poslane diplome, ni sliku antenskog reduktora.

Rijetko se javljam, ali ovo je posljednji post na HRS-ovim stranicama.

Što god sam poslao za objavu na QRZ, ARRL, objavljeno je praktički odmah

pozdrav

9A9XX
« Zadnja izmjena: 21. Svibanj 2016, 14:32:28 od 9A1AA »

Offline 9A1AA

• Život posvećen forumu
Odg: Galerija
« Odgovori #1 u: 21. Svibanj 2016, 14:36:11 »
9XX, a nisi možda pomislio da je greška tehničke prirode a ne u web uredniku !!!??
No kako bilo, to je riješeno.

Molim sve koji stavljaju slike u Galeriju, da ukoliko se iste ne pojave na webu u roku od 24 sata, da pošalju poruku na moj email ili preko kontakta
http://www.hamradio.hr/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1:web-urednik&catid=32&Itemid=650

« Zadnja izmjena: 21. Svibanj 2016, 14:56:56 od 9A1AA »
73, Ivo 9A1AA

Offline 9A7PJT

• Master in Training
    • tonkojursky
« Odgovori #2 u: 21. Svibanj 2016, 23:03:41 »
 . . onda se  napise ,

do daljnjega ne mecite  slike - nesto neradi a  neznamo sta  ???
Bas cu sad provat stavit  10tak "slika" .. .da testiran sustav  ::)  . . .

73 PJT
ps
9xx daj sliku tog reduktora to je uvik zanimljivo za vidit

uvik kontra, uvik kontra uvik kontra, takva sorta uvik kontra, takva sorta kad je nije, kad nije je je

Offline 9A1AA

• Život posvećen forumu
« Odgovori #3 u: 21. Svibanj 2016, 23:07:17 »
9A7PJT, da sam znao da sustav ne radi sigurno bih to i napisao.
Zbog toga sam i tražio da me dobronamjerni korisnici upozore da je negdje zapelo.

Reduktor: http://www.hamradio.hr/index.php?view=detail&id=1745&option=com_joomgallery&Itemid=721
« Zadnja izmjena: 21. Svibanj 2016, 23:12:23 od 9A1AA »
73, Ivo 9A1AA

Offline 9A7PJT

• Master in Training
    • tonkojursky
« Odgovori #4 u: 21. Svibanj 2016, 23:15:15 »
9A7PJT, da sam znao da sustav ne radi sigurno bih to i napisao.
Zbog toga sam i tražio da me dobronamjerni korisnici upozore da je negdje zapelo.

Neki i jesu  postavljeni ode da kontroliraju  ali ne samo postove .
               Dobronamerno = brigo moja predi na drugoga

To je ka da sidnes ujutro za uredaj  , . . a ne  provjeris  par "sitnica"  .. . .

73 PJT
uvik kontra, uvik kontra uvik kontra, takva sorta uvik kontra, takva sorta kad je nije, kad nije je je

Offline 9A9XX

• Newbie
  • *
« Odgovori #5 u: 23. Svibanj 2016, 19:06:20 »
Na galeriju sam UP-load Diplomu WW DX CW contest, 4. mjesto u Domaji, nije 1. mjesto ali veseli. Stavljajući slike na Galeriju napravio sam rezize na 112 kB i  JPG file,  reduktor na 272 kB extenzija također jpg. Sustav HRS je prihvatio sve fotografije a nakon dva dana umjesto crvenih križića pojavile su se zelene kvačice pa sam razumio da su fotke OK i prihvaćene. Međutim, na Galeriji se nisu pojavile ! Učitao sam obje slike na moju stranicu QRZ.com i slike su odmah prihvaćene pa ih se tamo može vidjeti ( i reduktor )
Dvostrukom redukcijom postigao sam manju kutnu brzinu - 360 stupnjeva za cca 1 minutu
Zapravo, nisam ja ljut, već žalostan što na svim sajtovima sve prolazi bezbolno a kod nas uvik negdje nekakav problem. Ne razumijem koga sam trebao pitati zašto slike nisu objavljene ?

Srdačni pozdrav svima  :)

Željko Marin Jerčić

9A9XX

Offline 9A1AA

• Život posvećen forumu
« Odgovori #6 u: 23. Svibanj 2016, 22:26:09 »
Željko, 9XX, pronašao sam gdje su tvoje slike zalutale.
Više se to neće događati.......
« Zadnja izmjena: 23. Svibanj 2016, 23:08:43 od 9A1AA »
73, Ivo 9A1AA