Autor Tema: interesna skupina  (Posjeta: 2124 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A7BBD

• Senior Member
    • http://www.fly-high.com.hr
interesna skupina
« : 06. Veljača 2005, 14:51:59 »
Eto razmišljajući kako da unaprijedim rad HRS-a i razmišljajući o tome da R7 na velebitu nije radio one dane kada je bilo nevrijeme (snijeg u lici i gorskom kotru) došao sam na ideju da predložim osnivanje interesne skupine kojoj bi cilj bio bolje povezivanje repetitorskom vezom unutrašnjosti i Istre a samim time i Kvarnera pa sve do srednje dalmacije. U Hrs-u se često čuje da je istra "Tamna zona" za radioamaterizam u smislu povezanosti. Razmišljanje je naravno također i u sklopu toga što je unatoć spoznaji da je to tako R4 maknut sa Učke. Dakle cilj interesne skupine bi bio uz strućnu suradnju i pomoć HRS-a a vlastitim angažmanom i eventualnim donacijama postići bolju povezanost unutrašnjosti i Istre. Konkretno članovi skupine (koji bi bili povezani preko stanice telefona i meila bez osnvanja nekakve udruge i bez birokracije) bi prema vlastitim mogućnostima i znanjima ponudili svoje usluge i znanje za postizanje cilja. Eto ukoliko nisam bio jasan spreman sam malo temu razraditi makar mislim da je i ovaj post sam po sebi predug. Na kraju ja sa avoje strane nudim prijevoz kao i logistiku u smislu alata naprava i još slićnih stvari tokom priprema i same realizacije ideja a ja sam uvjeren da do toga može doći. Eto vam prilika da me razuvjerite ili uvjerite
Igor (Rovinj) 9a7bbd

Offline 9A4OE

• Život posvećen forumu
interesna skupina
« Odgovori #1 : 06. Veljača 2005, 18:05:40 »
Intereesantno razmisljanje Igore, ali na tome ce najvjerojatnije i ostati, sam si spomenuo R4 na Ucki koji je maknut sa vrha i postavljen na drugu lokaciju na kojoj se nalazi ilegalno i nikog to ne brine.
73 Damir
9A4OE Damir JN75EI-JN85MQ bivši član 9A1ARS