Autor Tema: Radio HRS 3, 2013  (Posjeta: 5700 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
Radio HRS 3, 2013
« u: 17. Listopad 2013, 22:44:03 »
Stigao je...
U tišini, prije dva dana...
Radio HRS br.3/2013.

9A6AA
"DX never sleeps..."

Offline 9A6C

• ???
  • *
Odg: Radio HRS 3, 2013
« Odgovori #1 u: 18. Listopad 2013, 06:22:29 »
Ovo zvuči ka osmrtnica ::)
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A7KSJ

• Junior Member
  • **
« Odgovori #2 u: 18. Listopad 2013, 07:37:56 »
Prije kao pogreb uz pleh-glazbu .

Offline 9A3GE

• Junior Member
  • **
« Odgovori #3 u: 18. Listopad 2013, 09:25:24 »
CARTACIA ! Martin

Offline 9A1IW

• Život posvećen forumu
    • Galerija
« Odgovori #4 u: 21. Listopad 2013, 15:48:20 »
Prije kao pogreb uz pleh-glazbu .

Zašto? Šta mu fali? Meni djeluje prilično vitalno i mlađahno. Možda i zato što je "vitak"... :)
No, ipak je izašao.
« Zadnja izmjena: 22. Listopad 2013, 08:10:01 od 9A1IW »
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
« Odgovori #5 u: 21. Listopad 2013, 22:52:01 »
Da,spojio sam dva i taman su debeli koliko bi trebao biti jedan.Ima 40 stranica sa naslovnicom i zadnjom stranom.Pa dobro sam rekao,trebao bi imati oko 80 str.svaki broj.Ali zaboravih...recesija je. :-\ :'(

73,9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #6 u: 22. Listopad 2013, 08:20:11 »
Ajde, lipo je vidit da se vodi računa ;)

Da nije malo puno 80 stranica? Iz nekog mog malog iskustva 60 bi bilo optimalno, jasno pod uvjetom da se sve karike u lancu dovoljno napregnu. Ali mislim da se preko ovih 40 još dugo neće moći. Istinabog, sjećam se da smo broj pd 100 stranica složili i izbacili za 30 dana, ali to su bila neka druga vremena.

Para bi se i našlo, ali fali motivacije,  motivatora, šta ćemo :(
« Zadnja izmjena: 11. Studeni 2013, 07:27:58 od 9a6c »
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #7 u: 09. Studeni 2013, 09:12:17 »
Eto stigao casopis i do mene.....
dugo mu je trebalo...hihi

I kad ono izmedju svega vidim lijepi napis o dodjeli Faust Vrancic nagrade. Cestitke dobitnicima ali "paprika".... vidim samo je jedan dobitnik...PASARIĆ. Cudno, meni se ucinilli da su ove godine FAUSTA VRANCICA dobili i B.Pasaric i RK AUGUST CESAREC iz Pregrade. Na pola stranice lijepo opisano O B. Pasaricu ali nigdje nema ni slovca o RK August Cesarec. Mozda je to "kazna" sto je B.Pasarica za nagradu predlozio HRS a za RK "A. Cesarec je predlozio HZTK.  No koliko vidim bio je i nas predsjednik na dodjeli, cestitao dobitnicima ali nigdje u casopisu to ne vidim. Cak je na dodjeli i bila saborska zastupnica mr sc Dunja Špoljar, inace zaduzena za sektor obrazovanja u saboru, znači i tehnička kultura je dio koji pokriva, jedino joj je "mana" sto je iz Radoboja a to je blizu Pregrade...hihi.
Sve mi se cini da RK "August Cesarec"  nije platio clanarinu HRS. Jok, provjereno placeno. Clanstvo u HRS ppunopravno i potvrdjeno. Predsjednik HRS-a cestitao predstavniku kluba D. Antolicu znaci da je primljena informacija da je i klub nagradjen. I opet nista.
Pa pitam se dali je to normalno da se o jednom dogadjaju pise samo na pola ili bi bilo ispravno da ako se vec pise o dodjeli nagrade ravnopravno napise o svim dobitnicima. No valjda je uredjivacka politika za nekog majka a za nekoga maceha. A zale se neki da nema materijala za casopis........SVASTA
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A1IW

• Život posvećen forumu
    • Galerija
« Odgovori #8 u: 09. Studeni 2013, 10:05:29 »
Vidim, i ti pratiš HRS temu na forumu o helikopterima i protestne note koje je napisao Denis i opjevao narodni pjesnik Boki Đoki.  ;D
« Zadnja izmjena: 09. Studeni 2013, 10:45:35 od 9A1IW »

73 de 9A1IW - Boris

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #9 u: 09. Studeni 2013, 10:54:30 »
Za tvoju informaciju pratim ja svasta. Cak i tvoje biserenje.
I komentiram svoje misljenje.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A1IW

• Život posvećen forumu
    • Galerija
« Odgovori #10 u: 09. Studeni 2013, 17:58:09 »
Malo imaš mojih textova, nema smisla davati nekom satisfaciju u cenzuri i pristranom maltretiranju korisnika.

73 de 9A1IW - Boris

Offline 9A6XX

• Život posvećen forumu
    • http://rkp.ice.hr/hrle
« Odgovori #11 u: 10. Studeni 2013, 13:14:12 »
Svi klubovi koji pišu lažne izvještaje trebaju biti izbačeni iz Saveza, tada se ne bi ni raspravljalo o ovakvim događajima.

Sramota koju je HZTK sebi napravio dodjelivši priznanje takvom Radioklubu samo pokazuje da u HZTK vlada jedna totalna nezainteresiranost za tehničku kulturu i sve što ona predstavlja - a da vladaju neke sasvim druge vrijednosti i interesi. Leone, lijepo si i sam napisao vezu gospođe Špoljar sa klubom. Ovakav događaj vjerojatno se nije dogodilo ni prvi ni zadnji put.

Šteta koja se proizvodi takvim potezima je enormna, jer stavljati u isti koš takav sramotni klub sa gospodinom Pasarićem, to je čista diskreditacija poštenih ljudi koji takve nagrade i priznanja zaslužuju.

Po meni je veće pitanje zašto HRS nije uputio službenu žalbu na takvu dodjelu nagrade jer ovim činom u Radio HRS je tek djelomično ispravljena nepravda, ali na potpuno krivi način.

Možda se ovo pitanje ponovo pokrene i HRS ispravi grešku te uputi službeno pismo HZTK zašto se takav klub ne smije spominjati ne samo u Radio HRS i radioamaterskoj zajednici, nego povezivati sa bilo kojim djelom tehničke kulture. Ja znam što bi napisao....

73,
Hrle - 9A6XX

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #12 u: 10. Studeni 2013, 20:52:35 »
Bez obzira je li neki klub dobio nagradu zato što je radio u contestima koji više ne postoje, ili što im neki član sjedi u općinskim i krovnim hazetekama, ostaje činjenica da je nagradu ipak dobio - no meter vot.

I zato ju je trebao registrirati, makar jednom rečenicom. Čiji je to propust, o tom potom, ali propust jest.

Naravno, takva situacija otvara prostor za raspravu na temu što bi tek kao nagradu trebao dobiti klub koji u stvarnom natjecanju u hevimetal kategoriji ostvari stvaran i to odličan plasman?

Možda bi i sam HRS, ma kakav bio, konačno trebao stati iza nekih svojih članica i zauzeti se da se njihovi rezultati i postignuća adekvatno valoriziraju i van Saveza.

Jer, po mom nadasve skromnom sudu, prikazati kao rezultate kluba aktivnosti u nizu natjecanja u kojima od pozivne oznake istog nema ni traga ni glasa, ili u tu košaru utrpati izdavanje nekakve knjige na kojoj su radili članovi kluba, a kao autor potpisan samo jedan - po mom skromnom sudu i nije neko radioamatersko pa ni tehničko dostignuće i postignuće. Naravno da to pomaže u bildanju možebitno manjakvog ega potpisnika, ne velim, ali s oproštenjem, nije mi to neka fora.

Ne sumnjam da će i ovaj skromni kratki postić izazvati lavinu reakcija pravovjernih dušebrižnika HRS-a, pri čemu će svakako prednjačiti oni kojima su dvostruka mjerila i kriteriji conditio sine qua non svakodnevnog ukazivanja na svoju možebitnu opstojnost. S jedne strane prigovarati kad se sa svojom pozivnom oznakom radi sa tuđe postaje, s druge strane po potrebi otići kod kolege da bi se pod svojom odradila neka zemljica, otočić  i slično...nastranu što domaćinski nastrojen kolega godinama nema dozvolu za rad, ali zato negdje u kući skriva klupski uređaj dobavljen uz subvenciju ovog istog za sve manje-više krivog Saveza...

U ozračje posvemašnjeg sivila i mi se sve više i bolje uklapamo i još malo nam fali da.....
« Zadnja izmjena: 11. Studeni 2013, 07:25:41 od 9a6c »

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #13 u: 11. Studeni 2013, 09:58:28 »
Bez obzira je li neki klub dobio nagradu zato što je radio u contestima koji više ne postoje, ili što im neki član sjedi u općinskim i krovnim hazetekama, ostaje činjenica da je nagradu ipak dobio - no meter vot.

Potpisujem
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM