Autor Tema: ARDF_Zagreb  (Posjeta: 1822 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
ARDF_Zagreb
« u: 19. Svibanj 2013, 23:17:49 »
Danas je održano Otvoreno prvenstvo Zagreba u radioamaterskoj goniometriji na 3,5 MHz.

I Otova Bela se jako umorila:

9A6AA
"DX never sleeps..."

Offline 9A5TO

• Master
Odg: ARDF_Zagreb
« Odgovori #1 u: 20. Svibanj 2013, 15:11:33 »
 :)

Teren za prave ARG-aše po mjeri, ali za mene trenutno prezahtjevan. Valja mi još poraditi na fizičkoj i taktičkoj pripremljenosti (npr. današnjom analizom karte u koju sam uključio onaj dio terena koji sam prešao, skužio sam mnoga nepotrebna lutanja) kako bih uspješno došao do svojeg standardnog cilja: pronaći sve predajnike unutar zadanog vremena.
Sve u svemu, lijepo druženje (natjecanje).

73,

T.
«...Dozvoli mi da pobijedim. Ali ako ne mogu pobijediti, dozvoli mi da budem hrabar u pokušaju...»

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
« Odgovori #2 u: 11. Svibanj 2014, 19:04:11 »
Kao što je najavljeno, danas je na terenima Dotrščinske šume održano "Otvoreno prvenstvo Zagreba u radioamaterskoj goniometriji", koje u svibnju tradicionalno organizira Zagrebački radioamaterski savez.
Sve se odvijalo bez problema pod dirigentskom palicom velikog znalca i ljubitelja ove radioamaterske discipline, Željka, 9A2EY.
Ugodno vrijeme znatno je pomoglo da se sve odvija kako je i planirano, tako da su natjecatelji iz Ludbrega, Bjelovara, Kaštel Gomilice, Pazina, Križevaca, Murskog Središća i Zagreba, proveli dan u ugodnom druženju.
Prepustit ću Željcu objavu rezultata.
« Zadnja izmjena: 11. Svibanj 2014, 19:06:02 od 9A6AA »
"DX never sleeps..."

Offline 9A2EY

• Senior Member
« Odgovori #3 u: 13. Svibanj 2014, 15:31:09 »
Hvala Emiru za obavijest o održanom ARG natjecanju na 144 MHz u organizaciji ZARS-a. Na adresi: https://www.facebook.com/groups/croardf/ možete vidjeti album sa slikama snimljenim tijekom natjecanja. Rezultati su poznati i nalaze se tu, malo niže, ali su donekle nepotpuni jer nedostaju detalji koje ćemo izvući iz računala koje je trnutno u 9A1CMS.
Hvala svima koji su sudjelovali u organiziranju ovog natjecanja i svima koji su došli trčati u krasnoj šumi na Dotršćini.
Pozdrav & 73

Željko 9A2EY