Autor Tema: ZAKLJUCAVANJE topica  (Posjeta: 1709 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
ZAKLJUCAVANJE topica
« : 28. Veljača 2013, 02:41:29 »
Vidim pocelo je zakljucavanje topica i to ne od strane onoga koji je taj topic  postavio. I to topica koji cak nikoga ne vredja i ne kosi se "pravilima" foruma. Pateticno zalosno j vrlo podlo.
Najocitiji primjer one stare dobre KADIJA TE TUZI KADIJA TE SUDI. Kako je lijepo i slatko imati vlast u rukama. Nastavak slijedi
« Zadnja izmjena: 28. Veljača 2013, 02:49:03 9A9L »
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A6C

• ???
  • *
Odg: ZAKLJUCAVANJE topica
« Odgovori #1 : 28. Veljača 2013, 06:40:52 »
Ja isto mislim da nema do vlasti ko što je ova u HRS, pa ma kakva bila :P

Topic može zaključati pokretač, a može i moderator, recimo ako ocijeni da je sve rečeno i da daljna diskusija skreće s teme u neke druge vode i slično...

To vječno kadijanje i slično je bez veze, jer ako čovjek nije forever baniran, lijepo otvori novi topic i krene  ispočetka...

Iako bi obzirom na pretežni dio sadržaja ovog foruma Savezu bilo najpametnije da ga pokloni nekom drugom i makne odavde pa neka cvjeta hiljadu cvjetova, ali an nekoj drugoj livadi...koji bi to bio poticaj slobodnoj i nesputanoj misli, oslobođenoj svake stege, kadija, sudaca, nedemokrata i svih ostalih koji nas koče...strah me i posmislit...

Iako, padne mi na pamet da možda i postoji jedno takvo mjesto, ali ni tamo baš stvari ne idu glatko ukoliko se ne pjeva jednoglasno, ma koliko u naslovu posalo da je u pitanju mješoviti zbor...vrag će znati...
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A1IW

• Život posvećen forumu
    • Galerija
« Odgovori #2 : 28. Veljača 2013, 09:05:30 »
Zaključavanje neke teme je odlična stvar. Budući da se redovito razvodni rasprava ili se iskoristi za manipulacije publikom, autor može zaključati diskusiju i ostaviti publici da sama izvlači zaključke, bez dežurnih "popravljača mišljenja".

Ista stvar se dogodila sa mojom temom o "slučaju Severinac". Da nema zaključavanja, lokalni "entuzijasti" bi nas sve uvjerili da se ti problemi uopće ne događaju i da je sve baš super.
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #3 : 28. Veljača 2013, 10:23:19 »
Neznam od kad si ti Gorane faj koji bi trebao nesto objasnjavati. Nisam nigdje vidio da si otisao u popove ili nedaj boze da si moderator. A sto se tice zakljucavanja topica JA sam ga otvorio i ja sam vjerojatno taj koji bi ga trebao i zatvoriti, A koliko se vidi u topicu da jos nije bilo vrijeme osim da "veliki" brat sakrije svoj pokusaj provokacije.  lijepo se vidi sta je bila namjera sa onim njegovim pisanjem. Ti si korektno napisao svoje misljenje ali i ja sam mogao dodati da nisam ja zapoceo. Vidjelo se tko je zapoceo provokacije. Zar je sad pocela i takva kampanja...??? Ajdemo provocirati, pa ce zivci popustiti i naci ce se razlog da ga kaznimo i zabranimo pisanje. Taj scenario je najnovija varjanta u igri vlastodrzaca. Svaka cast majstori.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #4 : 28. Veljača 2013, 11:18:39 »
Ako sam korektno napisao što mislim, šta ima veze jesam li pop ili nedajbože moderator? To ti baš i nije korektno...

Nemam pojma o kojem topicu govoriš, ali ako moderator ima pravo zaključat forum, onda ga ima pravo to pravo i koristit. U otvaranju imaš ekskluzivu, u zatvaranju nemaš i priča završena.

A opet to s vlastodršcima i kampanjom - ma ne budi smiješan...kakvi vlastodršci - od silnih pametnih i nabrijanih članova saveza nađe se jedan kandidat ko s mukom sastavi IO i sad je to vlastodržac? Kakve vlasti se taj drži, čime  ili kime vlada? Ne da nikom blizu trona, a?

Kakva sad kampanja?

Kamo sreće da se nitko nije prijavio kao kandidat za predsjednika, bilo bi zanimljivo vidjeti što onda i kako dalje...

A čini mi se da takvoga najviše i zaslužujemo.
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A1IW

• Život posvećen forumu
    • Galerija
« Odgovori #5 : 28. Veljača 2013, 21:37:16 »
A opet to s vlastodršcima i kampanjom - ma ne budi smiješan...kakvi vlastodršci - od silnih pametnih i nabrijanih članova saveza nađe se jedan kandidat ko s mukom sastavi IO i sad je to vlastodržac? Kakve vlasti se taj drži, čime  ili kime vlada? Ne da nikom blizu trona, a?

Kakva sad kampanja?

Ako vodstvo nije muljatorsko, zašto se onda šuti o gorućim problemima? Sve je manje paranoje, a sve više začuđenih pitanja.
Keep 'em Rolling! http://www.mvpa.org/
MVPA: 29718
http://s186.photobucket.com/albums/x51/btudan/

73 de 9A1IW - Boris