Autor Tema: 18th IARU Region 1 ARDF Championships  (Posjeta: 1426 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A5TO

• Master
18th IARU Region 1 ARDF Championships
« u: 10. Rujan 2011, 22:27:47 »
Čestitam onima koji su bili u YO.

Iako nemam skoro nikakvih informacija o tome tko/kako/zašto, najviše me je začudilo što među reprezentativcima nema "srebrne" Anite  ???

73,

T.

P.S. Link s naslovnih vijesti vodi samo na jednu (novu) disciplinu.
«...Dozvoli mi da pobijedim. Ali ako ne mogu pobijediti, dozvoli mi da budem hrabar u pokušaju...»

Offline 9A3MR

• Master
Odg: 18th IARU Region 1 ARDF Championships
« Odgovori #1 u: 12. Rujan 2011, 14:42:56 »
Kako je nastup 9A reprezentacije "srezan" od strane HZTK, navedeni natjecatelji su uplatili kotizaciju za natjecanje iz svog džepa i bili spremni na isti način pokriti troškove transporta.
U posljednjih nekoliko dana prije natjecanja su se javili sponzori (Međimurska županija 1000 kuna i Ericsson 5000 kuna) tako da će se djelomice pokriti troškovi natjecateljima koji su bili u YO.

Pozdrav
Rolando Milin

Offline 9A6NDD

• Master
  • 9A6NDD
    • 9A6NDD Blog
Odg: 18th IARU Region 1 ARDF Championships
« Odgovori #2 u: 12. Rujan 2011, 15:10:20 »
Katastrofa kada nema novaca ni za velika natjecanja  :'(
Šteta što više mlađih nema priliku skupljati iskustvo na velikim natjecanjima, a da o posebnim pripremama i ne govorim.
Ovako ispada da trči onaj ko ima para (pri tome ništa loše ne mislim o onima koji o svom trošku, ljudi vole to i samo naprijed) a tko nema može se ... i trčati neku lokalnu trku. U biti tako je to u svim sportovima...  :-\
Osobno nemam puno info, a niti veze s ARGom ali mi je žao čuti kada se nema novaca za sportske aktivnosti....
Do godine treba situaciju promjeniti na bolje...

P.S želja mi je probati ARG jer sam se inaće bavio rekrativno trčanjem, pa možda i ja do godine promjenim svoju ARG situaciju na bolje  8)