Autor Tema: Upgrade foruma  (Posjeta: 7287 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A1AA

• Global Moderator
  • Život posvećen forumu
Odg: Upgrade foruma
« Odgovori #45 : 06. Svibanj 2012, 21:34:05 »
Kod mene na FF-u sada rade kako treba obje stvari i privatne poruke i bacanje na zadnji post u temi.
Svaka čast Marko.
73, Ivo 9A1AA

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #46 : 06. Svibanj 2012, 21:52:59 »
Imam FF v. 12.0 i opet mi preklapa dolazne privatne poruke jednu preko druge. Da bih poruku mogao pročitati moram kliknuti na Odgovori.
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A8MM

• Master in Training
    • http://www.rkp.hr
« Odgovori #47 : 06. Svibanj 2012, 22:41:54 »
Imam FF v. 12.0 i opet mi preklapa dolazne privatne poruke jednu preko druge. Da bih poruku mogao pročitati moram kliknuti na Odgovori.

Dali si stisnuo Ctrl-F5 prije nego si kliknuo na forum? Ova kombinacija tipki će ti očistiti cache i na novo učitati sve datoteke (pa tako i one koje su mijenjane). Nakon toga bi ti se trebale privatne poruke dobro prikazivati.

Druga solucija je da obrišeš povijest browsanja (ctrl-shift-del) i tada se ponovno prijaviš na hamradio.hr portal i odeš na forum pa na privatne poruke.

Ako ništa od ovoga ne upali, dali mi možeš poslati screenshot?

Marko, 9A8MM

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #48 : 07. Svibanj 2012, 00:29:39 »
Inače imam postavljeno u FF-u da ne čuva povijest browsanja. Uradio sam ovo sa Ctrl F5 i upalilo je! Ma bravo, svaki dan u svakom pogledu sve više napredujem ;D
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!