Autor Tema: Apple Pie - II dio  (Posjeta: 1915 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
Apple Pie - II dio
« u: 03. Lipanj 2010, 14:55:04 »
HAjde što je ADMIN-ov post bačen u koš, to mi je posve logično, hajde što je tema Apple Pie zaključana, i to mi je logično, ali gdje nestade moj post u toj temi, e to mi nije nikako jasno? Bit će da ga je netko obrisao, ali rad bih bio znati tko!? Mom postu nije bilo mjesto u košu ali, očigledno, nije ga bilo ni zgodno ostaviti a ADMIN-a baciti u koš. To se zove licemjerje. Do sada su nepoćudni postovi završavali u košu a nisu brisani, sad se i to dogodilo. Ovo je eklatantan primjer posvemašnje netransparentnosti rada moderatora. Nemam ništa protiv vas gospodo moderatori, trebate postojati i raditi ali, gospodo moderatori, dajte u svoj rad unesite makar mrvicu pristojnosti i poštivanja sudionika foruma. Hoću reći kad moderirate - potpišite se i dajte neko obrazloženje svoga postupka. Tako se u civiliziranom svijetu i na etabliranim forumima godinama radi i nema mjesta primjedbama na rad moderatora. Ovako kako vi radite ima itekako mjesta sumnjama i prigovorima na vaš rad.

Ako je ADMIN u stanju otvoriti novu temu u ovom podforumu sa onakvim sadržajem onda nas ništa ne treba čuditi.

NADOPUNA:

Vidim da je ADMIN objasnio kako je došlo do objave onog posta u njegovo ime. To je OK ali i dalje stoji moja primjedba na netransparentnost rada moderatorske ekipe i mislim da bi trebalo tu nešto pod hitno poduzeti kako ne bi bilo osnove za sumnje u rad moderatora.
« Zadnja izmjena: 03. Lipanj 2010, 15:03:48 od 9A3VV »
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A8MM

• Master in Training
    • http://www.rkp.hr
Odg: Apple Pie - II dio
« Odgovori #1 u: 03. Lipanj 2010, 15:05:16 »
Pozdrav.

Tvoj post u temu "Apple Pie" sam obrisao ja. S obzirom da je post neželj (da, netko je poslao taj post bez mojeg znanja, logirajući se na forum kao ADMIN). Tvoj post sam obrisao jer nisam želio da se tamo vodi rasprava dalje, a novi topic/temu nisam pokrenuo jer sam išao u istraživanje od kud ja došao post, na koji način, pregledavao logove i slično. Ne bih to nazvao licemjerjem, i ako nekoga treba kriviti za obrisani post, to sam ja. Ovo je ujedno i moj prvi obrisani post na forumu :) Htio sam obrisati cijelu temu, međutim, za analizu mi je korisnije da post postoji, i da iz njega mogu vući potrebne podatke.

Marko, 9A8MM

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
« Odgovori #2 u: 03. Lipanj 2010, 15:11:32 »
Bome, svi znamo ko (još uvijek) ima pasvord, i ko se logira kao ADMIN, a to nije.
Šta, čekate da ja opet rečem da je car gol, kao da ne vidite i sami ?

Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A8MM

• Master in Training
    • http://www.rkp.hr
« Odgovori #3 u: 03. Lipanj 2010, 15:18:31 »
Ne kažem da se na sajt ne može uletit (što smo vidjeli i jutros), ali ipak mislim da to nije korištenjem nekadašnjih passworda, jer se oni periodički mijenjaju.

Marko, 9A8MM

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #4 u: 03. Lipanj 2010, 16:27:25 »
Kako je nezgodno kad se novom administratoru nemoze uvuci nekamo kao onom prije pa se nemoze vise ni svasta pisati. Gadno je kad imas pa nemas.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #5 u: 03. Lipanj 2010, 20:26:09 »
Leone i Koki, jadno vam je to što pišete. Nije valjda da ne znate bolje? ??? :-\ Goranu Grubišiću vas dva zajedno, i da se popnete jedan drugome na glavu, niste ni do koljena. Ovo će sigurno biti moderirano ali ne mogu odoljeti a da vam to ne kažem. ;D

ADMIN (Marko) je dao detaljno obrazloženje i sad je stvar jasna. OK Marko, napisao si da si obrisao moj post i sad je to riješeno pa povlačim ono o licemjerju. Nije problem kada se post ili tema djelimično ili u cijelosti obriše ako postoji pisani trag tko je i zašto to uradio. Ostaje još samo da tu praksu uvedu i moderatori. Nije teško, ne boli, a puno se dobije na transparentnosti.

Saznao sam i tko je ADMIN. Ne pratim kadrovske križaljke pa mi je promaklo. Marko, neću ti čestitati da ne bi netko pomislio kako ti se uvlačim ;D Ja ću i dalje pisati kao do sada pa kom' pravo, kom' krivo ;) Ako i kada moje pisanje zahvate moderatorske škare neću se buniti ako intervencija bude popraćena obrazloženjem i potpisom moderatora pa makar se ja ne slagao sa obrazloženjem.
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #6 u: 03. Lipanj 2010, 20:35:07 »
HA HA HA ....bas si pametnica Damire.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM