Autor Tema: ARG REZULTATI GALGOVO I ZAGREB  (Posjeta: 1993 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
ARG REZULTATI GALGOVO I ZAGREB
« : 09. Svibanj 2010, 22:05:32 »
Bas me zanima tko je pisao ili prepisivao rezultate za naslovnu stranicu.  Lijepo da je odmah objavljeno, ali bar da su i imena natjecatelja pravilno objavljena. U jednom izvjescu nepravilno u drugom pravilno a odnosdi se na istu osobu. Cudne neke greske, ili nemarnost i pisanje preko ......volje.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A8MM

• Master in Training
    • http://www.rkp.hr
Odg: ARG REZULTATI GALGOVO I ZAGREB
« Odgovori #1 : 09. Svibanj 2010, 22:52:11 »
Vijest sam na naslovnu stranicu stavio ja, a rezultate je pripremio Stipe Predanić (9A5SP) u ime organizatora natjecanja.

Marko, 9A8MM

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #2 : 09. Svibanj 2010, 23:10:44 »
Evo, sad bar znamo tko je krivac za krivo napisano prezime istog covjeka u jednom ili drugom izvjescu. Valjda ce Stipe drugi puta pazljivije pisati. Nebi bilo lijepo ni dobro da se takvo sta dogodi na svjetskom prvenstvu zar ne?
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A6XX

• Život posvećen forumu
    • http://rkp.ice.hr/hrle
« Odgovori #3 : 10. Svibanj 2010, 09:42:41 »
nije pomoglo ni što je Leon, 9A9L bio u organizaciji  ;D ;D

73,
Hrle - 9A6XX

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #4 : 10. Svibanj 2010, 13:09:31 »
Hrle.....trtljas bez veze.
Za  tvoju informaciju gospodin Leon 9A9L je bio na ispomoci kolegama i cijeli dan proveo na zraku. Dali si ti kojim slucajem bio nba ispomoci nekome tko ti je 150 km daleko i to bez i pomislim na ikakvu naknadu., cak ni za gorivo. Onako prijateljski.
Kad dodjes u taj stadij amaterizma onda mozes trtljati gluposti.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A5SP

• Newbie
  • *
« Odgovori #5 : 10. Svibanj 2010, 15:08:56 »
Prije nego se počnemo tu svađati:
Greška je moja. Krivo upisani podatak se uvijek može dogoditi. Tko radi taj i griješi. Stvarno hvala kolegi Leonu 9A9L na ispomoći u subotu u Galgovu. Hvala i predsjedniku (Zdenku 9A2HI) koji je isto pomogao.

No ovakvo prozivanje je posve nepotrebno. Naročito kad se uzmu događanja na ARG-u na zadnjih 6 natjecanja. RK Pazin, u kojem je Hrle 9A6XX, je organizirao svoja natjecanja odlično. Na natjecanja ovog vikenda je očigledno jedini pravi prigovor krivo upisano prezime (inače, krivo su upisana barem 2, a možda još pokoje) - prigovore sa kratkoćom natjecateljskog vremena možemo i ne moramo uvažiti, ovisno o osobi i pogledu na natjecanje. Razlog zašto ovo napominjem je dobro poznat - klub čiji član proziva rezultate koji su objavljeni (i uostalom iz kojeg je kluba jedan od natjecatelja sa krivim prezimenom) bi prvo trebao počistiti ispred svojih vrata, a tek potom čistiti ispred tuđih.  Može?

Stipe Predanić, 9A5SP

Offline 9A6XX

• Život posvećen forumu
    • http://rkp.ice.hr/hrle
« Odgovori #6 : 10. Svibanj 2010, 17:28:08 »
ja trtljam kad drugi trtljaju, sve rijeđe jer nema nekog smisla ;D ovakve greške sigurno nisu vrijedne raspravljanja i otvaranja teme na forumu već postoji kultura komuniciranja (kao što je primjerice osobna e-pošta uredniku sa napomenom).

a ako pišeš, samo meni za informaciju, pa onda ne mora znati cijeli forum gdje si bio i što si radio. ja to znam, za razliku od tebe koji unaprijed nagađaš o neozbiljnosti pristupa nečijem poslu. Stipe je sigurno sve obavio u najboljoj namjeri i vrlo ozbiljno (a znam kakva cjepidlaka zna biti..hehe), a ti si ga unaprijed popljuvao želeći popljuvati urednika.

da se takve greške i dogode na svjetskom prvenstvu sigurno ih drugi ne bi raspravljali po svojim radioamaterskim forumima, a još manje bi nekome zamjerili.

o stadiju radioamaterizma neću  ;D

kraj rasprave za mene

73,
Hrle - 9A6XX

« Zadnja izmjena: 10. Svibanj 2010, 17:29:55 9A6XX »

Offline 9A5TO

• Master
« Odgovori #7 : 10. Svibanj 2010, 22:41:16 »
Ma, bitno da su jednoj ex ARG-ašici a sada razrednici, klinci poklonili prvo ovogodišnje zlato ;-) možda joj to bude motiv da ponovo protrči  ;D

73!

9ARS25
«...Dozvoli mi da pobijedim. Ali ako ne mogu pobijediti, dozvoli mi da budem hrabar u pokušaju...»

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #8 : 10. Svibanj 2010, 23:18:50 »
a ako pišeš, samo meni za informaciju, pa onda ne mora znati cijeli forum gdje si bio i što si radio. ja to znam, za razliku od tebe koji unaprijed nagađaš o neozbiljnosti pristupa nečijem poslu. Stipe je sigurno sve obavio u najboljoj namjeri i vrlo ozbiljno (a znam kakva cjepidlaka zna biti..hehe), a ti si ga unaprijed popljuvao želeći popljuvati urednika.

ja sam to stavio jer je cinjenica da je pogreska, isto tako me ne zanima jel je  urednik ili netko drugi pogrijesio. I kao sto sam rekao uredniku neki dan, uvijek cu otvarati novi topic pa valjda ce se prestrati sa greskama na sluzbenoj stranici a kao sto vidis to su i sluzbeni rezultati pa je onda red da bude u redu. Po tvome nije vazno sto nesto nije u redu....i to evidentno, ali je neprimjereno ako netko na to upozori. A ja cu eto uvijek ovako upozoriti.

nije pomoglo ni što je Leon, 9A9L bio u organizaciji

na ovakvu tvoju glupu konstataciju objasnio sam ti da si u krivu i da pricas napamet i bez veze.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Online 9A2EY

• Average Member
« Odgovori #9 : 11. Svibanj 2010, 09:18:35 »
Hallo ARG-jaši,
Evo mene na forumu, da o ARG natjecanju u subotu nešto kaže netko izgreban u šikari, ispikan od komaraca i krpelja, te splašen veprima kapitalcima.
Izbor terena za natjecanje bio je izvrstan. Prekrasna prozračna šuma kroz koju se moglo trčati; kompleksan reljef koji je tjerao na razmišljanje; moguće ziheraške varijante staze. Čak i sitna kiša nije stvarala osobite probleme. Tehnika je radila besprijekorno; svi odašiljači i far čuli su se u svim dijelovima terena. Čak sam zadovoljan i svojim rezultatom: 12,5 kilometara za 1h 50min s pronađenih 4+1 TX-ova (ipak sam najstariji u kategoriji M50 sa 0,59x102 godina).
Koristim priliku čestitati i zahvaliti na odličnoj organizaciji 1. Otvorenog ARG prvenstva Zagrebačke županije Radio klubu Velika Gorica 9A1CFR, Zdenku 9A1SZ, svim sucima, posadama i pomagačima.
Pozdrav & 73

Željko 9A2EY

P.S. Leone, ja sam Hrletovu opasku shvatio kao simpatičnu šalu. Naj se ljututi!