Autor Tema: Najnoviji zapisnik IO  (Posjeta: 3167 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A4OE

• Život posvećen forumu
Najnoviji zapisnik IO
« u: 06. Studeni 2009, 22:13:27 »
Najorginalniji i najbrzi zapisnik sa sjednice IO HRS-a. Samo mi nije jasno koji carobni stapic da upotrijebim da bih ga mogao procitati jer je pisan nekim carobnim nevidljivim slovima.
9A4OE Damir JN75EI-JN85MQ bivši član 9A1ARS

Offline 9A6C

• ???
  • *
Odg: Najnoviji zapisnik IO
« Odgovori #1 u: 06. Studeni 2009, 22:21:58 »
 ???

Čak ga neregistrirani posjetioci mogu otvoriti i pročitati pa ti prema tome jedino preostaje da navratiš do trgovine čarobnim štapićima i izabereš jedan po svojoj mjeri ;)

Ili probaš ponovo?

GL GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A4OE

• Život posvećen forumu
« Odgovori #2 u: 06. Studeni 2009, 23:06:51 »
Mozda neregistrirani korisnicu mogu otvoriti i procitati ga, ali ja ne mogu evo probao sam ponovo ali ista stvar.

Offline 9A7KTF

• Average Member
    • 9A7KTF
« Odgovori #3 u: 07. Studeni 2009, 00:46:31 »
Mozda neregistrirani korisnicu mogu otvoriti i procitati ga, ali ja ne mogu evo probao sam ponovo ali ista stvar.

Ajme, pa ti koristis IE 6  ::)

Kako ti ga nece otvoriti u browseru, desni klik na taj link i Save as... pa ga skini na racunalo.
Naravno, moras imati Adobe Reader -> http://get.adobe.com/reader/
« Zadnja izmjena: 07. Studeni 2009, 00:49:20 od 9A7KTF »
9A7KTF, Sergio

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
« Odgovori #4 u: 07. Studeni 2009, 08:36:43 »
Iako je vani kiša,loše vrime, pomalo depresivno ova vijest mi je uljepšala dan.Sretan ti put ratni druže!
Vidim da se i dalje ustraje na instalaciji repetitora na Vis što nema rezona ali polako i to će odgovornima doć do mozga.

73,9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A2JK

• ???
  • *
    • 9A2JK Amateur Radio Site
« Odgovori #5 u: 07. Studeni 2009, 11:25:23 »
Drago,

tvoje postove u ovoj temi sam obrisao ja, jer ne spadaju u ovu temu.

73
Martin 9A2JK
Nije znanje znati i za sebe ga zadržati, nego je znanje znati ga podijeliti.

Offline 9A2JK

• ???
  • *
    • 9A2JK Amateur Radio Site
« Odgovori #6 u: 08. Studeni 2009, 06:36:25 »
Iako ovaj post izgleda kao da repliciram samome sebi, nije tako. Između mojeg prethodnog
i ovog posta, bilo je nekoliko postova koje sam premjestio u koš, jer sadržaj ne odgovara temi.

Razumijem da se pisci premještenih postova osjećaju povrijeđeno. To je normalno.
Registrirani korisnici mogu vidjeti ove postove u košu, pa čak i reći da to možda i nije otklon
od teme. Međutim, predlažem da situaciju razmotrimo iz drugog aspekta.

Poruke na javnom forumu su namijenjene svim čitateljima foruma, članovima i nečlanovima
(foruma i/ili HRS-a), ukratko svima koji imaju pristup internetu i žele čitati ovaj naš forum.
Poruke se tiču svih članova HRS-a, čak i onih koji ne znaju da ovaj forum postoji. Zamislite
kako se osjećaju oni koji to čitaju? Da li bi trebalo štititi i njihove osjećaje?

Ovdje se može raspravljati o svim radioamaterskim temama, uključujući i o tome kako tko
obavlja pojedine ''poslove'' unutar HRS-a, ali ne i o tome kakva je tko osoba.

Može se raspravljati i o načinu moderiranja ovog foruma, iako se, načelno, o postupcima
moderatora internetskih foruma ne raspravlja. Ako netko ima konkretan prijedlog kako bolje
moderirati ovaj forum, izvolite. Naravno, o tome kakav sam ja ili bilo tko drugi (dobar ili loš,
žut ili plav, visok ili nizak itd...) na ovom forumu nije dozvoljeno raspravljati. Dakle, pronađite
odgovarajuću temu (ili otvorite novu) i navalite. Samo, lijepo molim, vodite računa o čitateljima.

73
Martin 9A2JK
Nije znanje znati i za sebe ga zadržati, nego je znanje znati ga podijeliti.

Offline 9A4OE

• Život posvećen forumu
« Odgovori #7 u: 08. Studeni 2009, 18:20:27 »
Ocito je to samo kod mene slucaj i dalje nedostupno, neka ga netko presnimi ovdje.

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #8 u: 08. Studeni 2009, 18:57:36 »
Evo.

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #9 u: 08. Studeni 2009, 21:07:02 »
Iako je vani kiša,loše vrime, pomalo depresivno ova vijest mi je uljepšala dan.Sretan ti put ratni druže!
Vidim da se i dalje ustraje na instalaciji repetitora na Vis što nema rezona ali polako i to će odgovornima doć do mozga.

73,9A6R
Je l' ti srce na mjestu? Koji si ti... ::)

GG bi mogao mirne duše zapjevati, zahvaljujući nekima na ovom forumu i u ovom Savezu, onu staru Rastajem se Cigani sa vama...

GG, svaka ti čast, napravio si pravi potez. Sad ćemo vidjeti tko i kako će nastaviti tamo gdje si ti stao ;) Bit će zanimljivo čitati ovdje kad ga ista ekipa, sve biser do bisera, počne pljuvati ;D
« Zadnja izmjena: 08. Studeni 2009, 21:22:18 od 9A3VV »
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #10 u: 08. Studeni 2009, 21:33:13 »
Ovo me zadnje podsjeca na "gdje si ti druze tito stao mi cemo nastaviti". UF.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #11 u: 09. Studeni 2009, 10:48:53 »
Leone, dokle ćeš?

Ako već do sada nisi shvatio da je IO usvojio forumska pravila i postavio moderatore koji su tim slijedom dobili lozinku i pradajuća prava, ne znam kad bi se to moglo dogoditi?

Kako netko reče - da nije tragično bilo bi smiješno....

Ovo je već postalo sistematsko podmetanje neistina i neargumentirano blaćenje. Nećeš  valjda reći da su moderatori provalili na web stranicu i okupirali je bez znanja IO?

Pripazi malo, jer ti nije ni prvi put, a niti samo na ovom mjestu, i sve mi s čini da i postaje zaštitini znak Š?

GG

Kad budem na webu vidio da je na nekoj sjednici IO predstavljen, procitan i prihvacen Pravilnik onda cu mozda i prestati prozivati. Dok god toga nema ja smatram da je sve ovo sto se ovdje dogadja sa moderatorskim postupcima UNLIS.
I uostalom tko si ti da meni prijetis. Mozes to raditi doma, ali meni nemoj. Nije bas prihvatljivo sa moje strane. A to sto mi nije prvi put, vjeruj nije ni zadnji a ti si zadnja persona koja ces mi to zabraniti. Ako jos nisi vratio moderatorske lozinek valjda ces i ovo baciti u kos.....hehehe Patetican si Gorane
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #12 u: 09. Studeni 2009, 15:27:05 »
Ovo me zadnje podsjeca na "gdje si ti druze tito stao mi cemo nastaviti". UF.
Leone, nije mi ovo drago napisati bilo kome, osobito ne tebi, ali moram: Ne gnoji! J... te drug Tito i ti njega! >:(

GG je napravio najpametniji mogući potez, a ti i ostali koji ste napadali njega napadat ćete bilo koga tko dođe na njegovo mjesto jer drugačije ne znate, a sami se primiti posla i obaviti ga barem u pola onako kako ga je GG obavio niste kadri niti bi imali muda kao što ih imate za pljuvanje po onome tko nešto radi i uradi!

Hajd' zdravo druže!
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #13 u: 09. Studeni 2009, 15:35:52 »
Koji si ti specijalac ???
73 Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A7YY

• Život posvećen forumu
  • Sto osma nam je tek
    • http://http://www.sibenik-meteo.com/komiza/AMP%20Komiza.html
« Odgovori #14 u: 09. Studeni 2009, 15:54:59 »
Dragi svi!

Molim Vas da se držite topica i suzdržite se od "niskih strasti". Prije nego što stisnete Enter izbrojite barem do pet.
Tekstovi političkih konotacija nisu dobrodošli ni na jednom forumu, dakako osim onih tematskih.