Autor Tema: OH9AA/P  (Posjeta: 2395 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A7YY

• Život posvećen forumu
  • Sto deseta nam je tek
OH9AA/P
« u: 20. Kolovoz 2009, 13:38:56 »
Prije par dana sam spotirao OH9AA/P ovako:

9A7YY-@      14.260,00 OH9AA/P      via DH5MM direct only  :-(

Uvrijeđeni aktivator mi promptno šalje mail u kome me kori što sam se usudio staviti tužnu facu u svoj post, jer će navodno moja kontribucija pripomoći slijedeće njegove aktivacije u Skandinaviji.
Uglavnom no money no honey.

Naravno da je njegovo pravo da određuje pravila igre ali nisam baš siguran da će se na ovakav način nauživati direkata.
BTW nije mi nova IOTA a u logu ostaje napomena "qsl-ignore".
« Zadnja izmjena: 20. Kolovoz 2009, 13:43:56 od 9A7YY »

Offline 9A3SM

• Master in Training
Odg: OH9AA/P
« Odgovori #1 u: 20. Kolovoz 2009, 15:14:45 »
Tako je Branko,
samo neka se oni žale jer ako misle zaradjivati na primljenim qsl kartama NE TREBA IH NITI RADITI ... ja se toga pridržavam pa ako mi ništa ne znači uopće ga ne upisujem u log nego odmah obrišem ... nije on jedini slučaj imamo i mi sličnih ...hahahah
Meni je novi pa moram poslati ...hahaha
Mato - 9A3SM

Offline 9A5BS

• Master in Training
  • loš radio fanatik
    • Moj DXCC QSL album
« Odgovori #2 u: 20. Kolovoz 2009, 19:01:32 »
mene najvise srde Ameri koji ne koriste svoje biroe za slanje kartica. sad obavezno sve radjene amere prije slanja qslki provjerim na qrz-u, ako nema nikakve opaske jos im posaljem email dal salju svoje kartice prek biroa. mukotrpan posao je, ali ne zelim bacati qslke u vjetar. sta mu ja mogu škrt sam.

Offline 9A1AA

• Život posvećen forumu
« Odgovori #3 u: 20. Kolovoz 2009, 19:13:47 »
I ja obvezno provjerim na qrz.com kako dotični traži da mu se pošalje QSL-ka. Ako je only via direct označim to u logu pa ako mi karta treba za nešto i ako ima dolerosa ili kupončića onda šaljem, ako ne onda ništa ali ostaje u logu  ;)

PS. Branko, nespretno si odredio naslov topica pa smo svi koji nismo spomenuli OH9AA/p off topic  ;D
73, Ivo 9A1AA