Autor Tema: radioamaterizam  (Posjeta: 1724 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6ARP

• Master in Training
    • ATV 9A6ARP
radioamaterizam
« u: 15. Kolovoz 2009, 10:19:11 »
Nemojte me krivo shvatiti jer nemem protiv nikoga ništa ali mene su učili dok sam još bio počeo se baviti radioamaterizmom da se na radiovalovima u svijetu ne prića o seksu vjeri i politici,,  pa stoga nebi to trebalo ni isticati na našoj web stranici.. Nešto slično sam već piso o tome na forumu..
9A6ARP, Darko
(9a6arp @ gmail.com)

Offline 9A7JOM

• Newbie
  • *
Odg: radioamaterizam
« Odgovori #1 u: 15. Kolovoz 2009, 11:09:24 »

Nemaš ti pojma što se sve priča na 3675, to valja poslušat, pa onda napiši ovako nešto.

9A7JOM

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #2 u: 15. Kolovoz 2009, 11:22:56 »
Istina, ali vrijedi sve što je ARP napisao. Od lošeg uvijek ima i gore.

GG
« Zadnja izmjena: 15. Kolovoz 2009, 12:07:23 od 9a6c »
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A6ARP

• Master in Training
    • ATV 9A6ARP
« Odgovori #3 u: 15. Kolovoz 2009, 11:48:42 »
Odgovor za uvaženog radioamatera 9A7JOM:
 Dražene znam ja za sve ,, ali ako nešto nije po pravilima ponašanja a tebe to smeta ili se makni otuda ili prijavi HRS-u o kršenju hamspirita sa navedenim razlogom ,, pošto volim pročitati vijesti na HRS stranici dao sam samo opasku koju je uvažio urednik web portala,,  hvala na razumjevanju.
« Zadnja izmjena: 15. Kolovoz 2009, 11:55:48 od 9A6ARP »
9A6ARP, Darko
(9a6arp @ gmail.com)

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #4 u: 15. Kolovoz 2009, 18:40:28 »
Nemojte me krivo shvatiti jer nemem protiv nikoga ništa ali mene su učili dok sam još bio počeo se baviti radioamaterizmom da se na radiovalovima u svijetu ne prića o seksu vjeri i politici,,  pa stoga nebi to trebalo ni isticati na našoj web stranici.. Nešto slično sam već piso o tome na forumu..
Nije ti valjda zasmetala obavijest o prazniku/blagdanu? :o I lijepe želje onima kojima taj blagdan nešto znači? ::) A ja pomislio kako smo mi radio-amateri civilizirano i tolerantno društvo... Negdje sam očigledno pogriješio :-[
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!

Offline 9A6XX

• Život posvećen forumu
    • http://rkp.ice.hr/hrle
« Odgovori #5 u: 17. Kolovoz 2009, 12:21:12 »
predlažem da se konačno stavi RSS feed sa javno.hr, neopravdano nas se cenzurira za svjetovne informacije koje su potrebne za rad na frekvencijama ala 3675.

73,
Hrle - 9A6XX

Offline 9A3VV

• Život posvećen forumu
« Odgovori #6 u: 17. Kolovoz 2009, 13:47:53 »
Zloćko, zloćko... ;D ;D ;D ;D ;D
73 Damir 9A3VV
(CTC, FISTS, QCWA, A1C, R-CW-C)
Use and enjoy Morse code operation - fundamental to ham radio.
Always keep in mind that there's a very fine line between "hobby" and "mental illness". Don't cross this line!