Autor Tema: Preseljenje  (Posjeta: 2864 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A7WA

• Život posvećen forumu
Preseljenje
« u: 25. Siječanj 2009, 14:32:59 »

Možda je malo prerano za ocjene, ali čini mi se da za sada
   sve radi OK, čak mi se čini i malo brže, no vrijeme će pokazati svoje.

73        de         9A7WA

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
Odg: Preseljenje
« Odgovori #1 u: 25. Siječanj 2009, 15:00:15 »
Koliko se meni cini UMETANJE CITATA NE RADI.

73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A7WA

• Život posvećen forumu
« Odgovori #2 u: 25. Siječanj 2009, 15:02:52 »

Točno, ne radi ni kod mene.

73   de   9A7WA

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
« Odgovori #3 u: 25. Siječanj 2009, 15:15:26 »
Bez obzira koliko kratko pisao post, kad ga ideš poslati, piše poslati ponovo, baš kao u onome vicu, dvaput je dvaput.

73, Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A8MM

• Master in Training
    • http://www.rkp.hr
« Odgovori #4 u: 25. Siječanj 2009, 16:38:20 »
Thanks za ovo. Pogledam pa pokušam riješiti. Ako primjetite još što, biti ću zahvalan na obavijesti.

Napomena: predložio bi samo svima (koji to nisu već napravili) da se odjave s portala, i prijave ponovo, pogotovo ako su koristili opciju "Zapamti me" prilikom prijave. Jednokratno, naravno.

Marko, 9A8MM
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj 2009, 16:42:48 od 9A8MM »

Offline 9A2JG

• ???
  • *
« Odgovori #5 u: 31. Siječanj 2009, 13:20:32 »
Fatal error: Allowed memory size of 12582912 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /home/hamradi1/public_html/includes/pathway.php on line 172

Ovako već dvadesetak puta, od jutros. I desetak drugih korisnika mi je reklo da imaju iste simptome.

Kad se ide poslat post, SVAKI put piše Isteklo vrijeme, morate ponovo...?

Čini mi se da ne radi kako treba.

73, Koki 9A2JG

Offline 9A8MM

• Master in Training
« Odgovori #6 u: 31. Siječanj 2009, 13:40:39 »
Thanks za grešku. Vidio sam i ja to jutros, pa radim na tome.

Ovako već dvadesetak puta, od jutros. I desetak drugih korisnika mi je reklo da imaju iste simptome.

Bilo bi super kada bi ti korisnici portala greške prijavili meni, kao webmasteru. Može preko foruma, preko mejla, private message, kontakt forme, bilo kako. Tako bi (vjerojatno) dobio više podataka o istoj grešci (kada se i kako pojavljuje, gdje se sve manifestira) i mogao lakše i brže problem otkloniti.

Kad se ide poslat post, SVAKI put piše Isteklo vrijeme, morate ponovo...?

Znam i za problem kod postanja na forum gdje sustav ispiše da je isteklo vrijeme. Uspio sam lokalizirat grešku, ali još nisam našao najbolji način kako to ispraviti, a da ne bude negativnog utjecaja na nešto drugo. Znam da te (kao i mene, a vjerojatno i ostale) ljuti što moraš dva puta kliknuti "Pošalji", ali te molim za strpljenje.

Čini mi se da ne radi kako treba.

Dali si primijetio još nešto osim ove dvije navedene greške? Meni se za sada čini da ostalo radi ok.

Marko, 9A8MM

Offline 9A2JG

• ???
  • *
« Odgovori #7 u: 31. Siječanj 2009, 13:46:42 »
Ne, ja STALNO imam SAMO tu grešku da moram dvaput kliknuti na Pošalji post tj. da je (tobože) isteklo vrijeme.

Ovo drugo, je od nočas i jutros, i pošteno govoreći, prvo su drugi rekli meni, još sinoć, a meni se manifestiralo tek od jutros, pa naprid, više puta, kako sam bio i napisao.

Slažem se s tobom, samo nemam ja tu "snagu" da ja nekome zapovidim da to prijavljuje na forum,mailom,  ili drugdje, svak ima svoj put, SRI.

73, Koki 9A2JG

Offline 9A2JK

• ???
  • *
    • 9A2JK Amateur Radio Site
« Odgovori #8 u: 01. Veljača 2009, 07:55:13 »
Znam da te (kao i mene, a vjerojatno i ostale) ljuti što moraš dva puta kliknuti "Pošalji", ali te molim za strpljenje.

To što moramo dva puta kliknuti na ''Pošalji'' najmanji je problem, barem nama kojima ''Život nije posvećen forumu''.

Kod mene na Win XP SP 3 Build 2600 na Mozilla Firefox 3.0.5 ili na Internet Exploreru 7.0.5730.11 linkanje radi samo
ako umjesto na ODGOVOR prvo kliknem na CITIRAJ.
Ako nakon togo hoću još citirati (iz drugog posta iste teme) ne radi.

Kod odjave javlja mi poruku:

Došlo je do Greške!
Provjera prijave nije uspjela. Pokušajte se odjaviti pa prijaviti, te onda pokušajte ponovno

pa se moram dva puta odjavljivati.

73
Martin 9A2JK
Nije znanje znati i za sebe ga zadržati, nego je znanje znati ga podijeliti.

Offline N5CRO

• Master in Training
    • http://www.qrz.com/n5cro
« Odgovori #9 u: 17. Veljača 2009, 02:12:47 »
Cini  se da radi bolje nego prije kad je bio na bluehost.com. Zasad ne izbacuje, ali me smeta sto jos uvijek radi sa kasnjenjem, tj. mora da cupa informacije sa HD tamo negdje..da li je cache..?
Isto tako kad se ispisem ostajem upisan na listi neko vrijeme.
73,Josip  N5CRO

Laissez Le Bon Temps Roulez

Offline 9A6JRZ

• Master
    • Osobna stranica - 9A6JRZ - Zoran Rendula
« Odgovori #10 u: 17. Veljača 2009, 07:14:04 »
Cini  se da radi bolje nego prije kad je bio na bluehost.com. Zasad ne izbacuje, ali me smeta sto jos uvijek radi sa kasnjenjem, tj. mora da cupa informacije sa HD tamo negdje..da li je cache..?
Dolje piše "Generated in 0.16582 Seconds", a nisam siguram mislim da je prije pisalo da je i cache uključen.
Sad smo mi u prednosti je server više nije u Americi ;) , pa se sad kod nas strelovito otvara stranica.
73 de 9a6jrz

Offline 9A8MM

• Master in Training
« Odgovori #11 u: 17. Veljača 2009, 08:43:01 »

Please pojasni mi ovo da radi s kašnjenjem? Cache je aktivan, i namješten je na 3 do 5 minuta. Jedino što na sajt dolazi s kašnjenjem su "Posljednji postovi u forumu" i to tih max 5 minuta. Kada dođe nova vijest na sajt ili se promijeni neka stranica, cache se automatski pregazi. Si na to mislio ili nešto drugo kasni?

Da, max 5 minuta, koliko mu treba da si osvježi prikaz tog dijela stranice.

Marko, 9A8MM

Offline 9A2D

• Život posvećen forumu
« Odgovori #12 u: 17. Veljača 2009, 08:49:31 »
[
Da, max 5 minuta, koliko mu treba da si osvježi prikaz tog dijela stranice.

Marko, 9A8MM

Marko, neće biti baš tako. Ja sam se jutros doma odjavio u 06.30, došao u firmu u 7.00 na PC sa koga sam se jučer odlogirao a moj znak je još bio prikazan kao logiran.

73 de 9a2d

Offline N5CRO

• Master in Training
    • http://www.qrz.com/n5cro
« Odgovori #13 u: 17. Veljača 2009, 17:06:44 »
Pozdrav Marko
Citat:
Please pojasni mi ovo da radi s kašnjenjem? Cache je aktivan, i namješten je na 3 do 5 minuta. Jedino što na sajt dolazi s kašnjenjem su "Posljednji postovi u forumu" i to tih max 5 minuta. Kada dođe nova vijest na sajt ili se promijeni neka stranica, cache se automatski pregazi. Si na to mislio ili nešto drugo kasni?

Da, bas sam to  mislio sa zadnjim postovima na forumu. Izgledalo mi je malo neobicno, tj. drugacije nego prije. Sinoc sam bas gledao dok sam bio jedini logiran i kad kliknem na jedan od postova na forumu gore na vrhu se pojavi 3-4 znaka kao`da su logirani. Pa opet kad se vratim na glavnu stranicu opet vidim da je jos  netko  logiran, a u stvari nije.  Nista strasno, vazno je da vise ne izbacuje kao prije.
73,Josip  N5CRO

Laissez Le Bon Temps Roulez