• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

All Asian DX C 2008 SSB

Autor 9A1AA, 04. Rujan 2008, 20:32:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A1AA

Ovaj vikend održava se ALL ASIAN DX CONTEST 2008 SSB .

Natjecanje počinje u subotu, 06.09.2008., u 00.00 UTC.
Završava u nedjelju, 07.09.2008., u 23.59 UTC.

Kategorije za postaje izvan Azije su:
a)   jedan operator, svi bandovi, velika snaga
b)   jedan operator, jedan opseg, velika snaga
c)   više operatora, jedan predajnik
d)   više operatora, više predajnika

Raporti su RST+ broj godina operatora
YL postaje daju RST + 00.

Vrijede veze samo s postajama iz Azije.
Svaka veza na 80 i 10 metara je 2 boda, dok je na ostalim opsezima (40,20,15m) svaka veza  1 bod.

Množitelji su različiti azijski prefixi.

Sve ostale detalje u pravilima ovoga natjecanja možete naći na linku:
http://www.jarl.or.jp/English/4_Library/A-4-3_Contests/2008AA_Rule.htm

Radom u ovome natjecanju možete osvojiti i još neke JARL Contest diplome:
(1) ADXA (za veze s najmanje 30 DXCC zemalja iz Azije)
(2) ADXA-Half (za veze s najmanje 15 DXCC zemalja iz Azije)
(3) HAC (za slušanih svih šest kontinenata)
(4) WAC (za održane veze sa svih šest kontinenata)
In addition, there are following awards:
(5) 50 QSOs Award, 100 QSOs Award, 150 QSOs Award.........za 50, 100, 150 i više veza tijekom natjecanja
(6) 20 Multi Award, 40 Multi Award, 60 Multi Award 100 Multi Award.... za odrađenih 20, 40, 60, 100..... množitelja

Detalje o ovim diplomama možete naći na linku:
http://www.jarl.or.jp/English/4_Library/A-4-3_Contests/contest-award.htm

Cijena svake diplome je 8 USD (ili nepovoljnije 8 IRC).

SRETNO ;)
73, Ivo 9A1AA

9A2D

Da budem iskren, već polako zavidim onima koji imaju vremena i za contest (bilo koji).

73 de 9a2d