Autor Tema: Početna stranica  (Posjeta: 2153 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A5TO

• Master
Početna stranica
« : 18. Lipanj 2008, 21:03:14 »
Zdravo!

Iako sam već prije nekoliko mjeseci prešao s Microsoft Internet Explorera na Mozilla Firefox tek sam danas kada mi je trebao popis IOCA otoka otkrio ono što mi je cijelo vrijeme vizualno "nedostajalo".

U MF mi se uopće ne prikazuju moduli/izbornici od Rad HRS-a do Što je HRS. Dok je u IE sve u redu i funkcionira. Možda ima još nekih razlika... Je li to problem samo kod mene i kako mogu podesiti MF da sve vidi?

73,

Tom, 9A5TO
«...Dozvoli mi da pobijedim. Ali ako ne mogu pobijediti, dozvoli mi da budem hrabar u pokušaju...»

Offline 9A6JRZ

• Master
    • Osobna stranica - 9A6JRZ - Zoran Rendula
Odg: Početna stranica
« Odgovori #1 : 18. Lipanj 2008, 21:39:03 »
Kod mene radi.
Ne znam u čemu je problem (do sada mi je radilo u svim verzijama Firefox-a)

73 de 9a6jrz
73 de 9a6jrz

Offline 9A8MM

• Master in Training
    • http://www.rkp.hr
« Odgovori #2 : 18. Lipanj 2008, 22:11:46 »
Pozdrav Tom.

S obzirom da si jedini koji si prijavio ovu gresku, please posalji mi screenshot da mogu od nekud krenut. Takodjer, ako netko ima isti problem, javite se.

Marko, 9A8MM

Offline 9A5TO

• Master
« Odgovori #3 : 18. Lipanj 2008, 23:10:03 »
Zdravo!

Pozdrav Tom.

S obzirom da si jedini koji si prijavio ovu gresku, please posalji mi screenshot da mogu od nekud krenut. Takodjer, ako netko ima isti problem, javite se.

Marko, 9A8MM
Nešto sam poslao na tvojznak @hamradio.hr (ili sam trebao koristiti zlatnuribicu)?

Tom, 9A5TO

«...Dozvoli mi da pobijedim. Ali ako ne mogu pobijediti, dozvoli mi da budem hrabar u pokušaju...»

Offline 9A5TO

• Master
« Odgovori #4 : 20. Lipanj 2008, 00:20:44 »
Zdravo!

Nisam još uspio riješiti problem.

Ali sam otkrio novu zanimljivu stvar:
Prije nego se prijavim vremena postova na forumu su točna, a nakon što se prijavim vremena istih postova su prikazana +1 sat  :-\
Nisam pronašao u postavkama mojeg profila gdje se to može podesiti.

73,

Tom, 9A5TO

Offline 9A6JRZ

• Master
    • Osobna stranica - 9A6JRZ - Zoran Rendula
« Odgovori #5 : 20. Lipanj 2008, 06:43:28 »
Prije nego se prijavim vremena postova na forumu su točna, a nakon što se prijavim vremena istih postova su prikazana +1 sat  :-\
Profil (na forumu) -> Izgled foruma -> Vremenski pomak

Polje bi trebalo biti prazno jer je uključena automatska detekcija.

Nadam se da sam u pravu :) i  da sam pomogao

Što se tiče Mozille Firefox i 3.0 mi ma starom računalu zna opteretiti procesor, a pogotovo se to osjeti na novom računalu u firmi kada se promjeni brzina ventilatora na procesoru (1 GB rama imam tako da ne može imati veze s time).

Možda na karaju ipak prijeđem u potpunosti na Operu jer kad se to dogodi kod kuće najjednostavnije je ubiti proces pa sve ispočetka.

Nema razlike niti na laptopu.

73 de 9a6jrz
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj 2008, 06:48:02 9A6JRZ »
73 de 9a6jrz

Offline 9A5TO

• Master
« Odgovori #6 : 20. Lipanj 2008, 09:49:20 »
Zdravo!

Profil (na forumu) -> Izgled foruma -> Vremenski pomak

Polje bi trebalo biti prazno jer je uključena automatska detekcija.

Nadam se da sam u pravu :) i  da sam pomogao

Što se tiče Mozille Firefox i 3.0 mi ma starom računalu zna opteretiti procesor, a pogotovo se to osjeti na novom računalu u firmi kada se promjeni brzina ventilatora na procesoru (1 GB rama imam tako da ne može imati veze s time).

Možda na karaju ipak prijeđem u potpunosti na Operu jer kad se to dogodi kod kuće najjednostavnije je ubiti proces pa sve ispočetka.

Nema razlike niti na laptopu.

73 de 9a6jrz
Rješeno. Tu mogućnost sam tražio na jednom drugom mjestu.

73 & TNX!

Tom, 9A5TO