Autor Tema: Radioklubovi u Hrvatskoj  (Posjeta: 1934 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A7BBD

• Senior Member
    • http://www.fly-high.com.hr
Radioklubovi u Hrvatskoj
« : 16. Travanj 2008, 15:30:05 »
Pozdrav svima

Eto još jednom ovaj puta novo rukovodstvo HRS-a i nove web meštre kao i tajništvo MOLIM da se na ovim stranicama na linku Rad HRS-a, podlink Radioklubovi  ažurira popis radioklubova članova HRS-a.

Hvala.

Offline 9A8MM

• Master in Training
    • http://www.rkp.hr
Odg: Radioklubovi u Hrvatskoj
« Odgovori #1 : 25. Travanj 2008, 14:16:28 »
Stručna služba ažurirala danas.

Marko, 9A8MM

Offline 9A6KGT

• Average Member
« Odgovori #2 : 25. Travanj 2008, 21:40:20 »
Pohvalno je, da se je konačno objavio ažurirani popis klubova u RH.

Citat:
Pozdrav svima

Eto još jednom ovaj puta novo rukovodstvo HRS-a i nove web meštre kao i tajništvo MOLIM da se na ovim stranicama na linku Rad HRS-a, podlink Radioklubovi  ažurira popis radioklubova članova HRS-a.

Hvala.

Ja molim novo rukovodstvo HRS-a i nove web meštre kao i tajništvo, da (ako je ikako moguće) napravi statistiku, koliko tečaja se održi na godinu u pojedinom klubu, koliki je postotak porasta novih članova u pojedinom klubu, te koliko je stvarno aktivnih članova s klubskom posajom i s klubskim znakom, a ne privatnim znakom iz kluba....te da se na osnovu toga dodijeli i kvota u % subvencije za pojedini slučaj tj. klub, a ne "paušalno", pa da na kraju ne ispadne, da "stari magarci" pokupe vrhnje (a kako je to i praksa vjarovatno i hoće), nego da se čak u potpunosti subvencionira neki klub koji to zaslužuje (pri tome sam indiferentan i ne prejudiciram tko bi to mogao biti) i da se to javno objavi....Mislim, da bi bio na ovaj način, ostvaren veći efekt i u smislu nagrađivanja zaslužnih u pojedinim klubovima, kao i pobuđivanje "natjecateljskog duha" i nadahnuća za rad sa mladima među ostalim klubovima, za nadolazeće godine i generacije...

73 de Toni / 9A6KGT

p.s.
znam da ni u kojem slučaju neće biti svi zadovoljni
p.p.s.
u svakom slučaju, hvale vrijedna akcija, samo tako naprjed.....

« Zadnja izmjena: 25. Travanj 2008, 21:46:39 9A6KGT »
CW iliti A1A nije za mlakonje!!!!
A1A iliti CW nije za mlakonje!!!!
UPSsss, to sam već rekao...., al' nema veze, bez antene,hehehee
p.s.
spoznao već od SINCE iliti od DAVNE 1987, a rođen tek 1974

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #3 : 25. Travanj 2008, 21:50:19 »
Malo prekompliciran zadatak, šta ti se čini?

Bude li se čekalo na te podatke...

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A6KGT

• Average Member
« Odgovori #4 : 25. Travanj 2008, 22:03:15 »
Citat:
Malo prekompliciran zadatak, šta ti se čini?

Bude li se čekalo na te podatke...

GG
???
Što se tiče podataka, to bi trebao "sponzor"zahtjevati. Nedaju se pare bilo kome....
A što se tiče prekompliciranog zadatka, možda je za 2007 godinu prekasno, ali za 2008 godinu, u godini 2009, recimo za 01.04.2009, HI, možda i nije toliko komplicirano za 91 klub. Pa ima firmi, koje imaju zaposlenih i "par" tisuća ljudi i nije "problem" izračunati koliko je koja osoba bila na bolovanju, ili koliku treba tko dobiti božičnicu....

73 de Toni/9A6KGT
« Zadnja izmjena: 25. Travanj 2008, 22:04:59 9A6KGT »
CW iliti A1A nije za mlakonje!!!!
A1A iliti CW nije za mlakonje!!!!
UPSsss, to sam već rekao...., al' nema veze, bez antene,hehehee
p.s.
spoznao već od SINCE iliti od DAVNE 1987, a rođen tek 1974