Autor Tema: Prva nepročitana poruka  (Posjeta: 3077 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A4ZM

• Average Member
Prva nepročitana poruka
« u: 11. Veljača 2008, 18:39:22 »
Novi webmasteru pozdrav, a uz čestitku i izazov (iako vjerojatno imaš i pametnijeg posla) :

Mnogi tipovi foruma imaju i mogućnost : Idi na prvu nepročitanu poruku (u nekoj temi).

Može li se takvo nešto složiti i na ovom forumu ? Bilo bi to vrlo praktično.

73 de Maki

Offline 9A8MM

• Master in Training
    • http://www.rkp.hr
Odg: Prva nepročitana poruka
« Odgovori #1 u: 11. Veljača 2008, 21:30:06 »
Hi Maki.

Ovo je bilo lakše od očekivanog :) Kad pregledavaš teme, na kraju teme koja ima nove postove pojavi se sličica New. Klikneš na nju, i odvest će te na prvu nepročitanu poruku u toj temi.

Marko, 9A8MM
« Zadnja izmjena: 11. Veljača 2008, 21:50:22 od 9A8MM »

Offline 9A4ZM

• Average Member
« Odgovori #2 u: 13. Veljača 2008, 08:34:51 »
Webmasteru, nešto nije u redu.

Kad se prijavim, ja najprije kliknem na "Novi postovi od vaše zadnje posjete" (Ljepše bi bilo : Nove poruke). Prikažu mi se sve teme u kojima su još nepročitane poruke. Uz naslov svake teme je i gumbek "NOVO". Kad kliknem na njega, mi se prikaže prva (već pročitana) poruka na ZADNJOJ STRANI teme, a ne PRVA JOŠ NEPROČITANA PORUKA !

Radi li i drugima tako ?

73 de Maki

Offline 9A5CW

• Master
« Odgovori #3 u: 13. Veljača 2008, 09:24:33 »
Marko jel moguce vidjeti zadnje postove na forumu prilikom prvog otvaranja hamradio.hr stranice ?
73, Pa3k 9A5CW
..................................
B. Đorđević napisa:
Ni EU nije šta je bija, držmo se mi Istre.
On je u Božjim rukama, ka i Papin sobar. Razlika je jedino šta sobar viruje u Boga.

Offline 9A8MM

• Master in Training
    • http://www.rkp.hr
« Odgovori #4 u: 13. Veljača 2008, 09:36:33 »
Hi Patrik.

Moguce je. S lijeve strane, ispod glavnog menija i malih oglasa postoji modul "Posljednji postovi u forumu". On bi sad trebao bit vidljiv i neregistriranim korisnicima (znaci ono sto si pitao, odmah kod prvog otvaranja hamradio.hr stranice).

Marko, 9A8MM

Offline 9A1AA

• Global Moderator
  • Život posvećen forumu
« Odgovori #5 u: 13. Veljača 2008, 09:38:12 »
Maki, kod mene radi dobro.
I ja najčešće koristim "Novi postovi od vaše zadnje posjete" ali kad kliknem na "novo" baci me na zadnju nepročitanu poruku u toj temi ;)
73, Ivo 9A1AA

Offline 9A7YY

• Život posvećen forumu
  • Sto osma nam je tek
    • http://http://www.sibenik-meteo.com/komiza/AMP%20Komiza.html
« Odgovori #6 u: 13. Veljača 2008, 12:43:34 »
Lipoooo li je, lipooo li jeeeeeeeee .................... itd.
Kako nam malo dobre volje i truda može uljepšati dan nakon izvjesnog vremena provedenog u sivilu.
Bravo Maki, hvala ti.

Offline 9A4ZM

• Average Member
« Odgovori #7 u: 13. Veljača 2008, 12:47:08 »
Evo sad radi dobro, gumbek "Novo" me baca na prvu nepročitanu poruku u temi. Očito se webmaster potrudio. Hvala mu.

73 de Maki

P.S. Ivo 9A1AA : >ali kad kliknem na "novo" baci me na zadnju nepročitanu poruku u toj temi
Prvu, Ivo, ne zadnju.
Samo da ne bude zabune, kao u onoj : "Gospođice, ja zadnjih namjera nemam, moje su namjere prednje."

n1yu

• Gost
« Odgovori #8 u: 01. Travanj 2008, 23:13:26 »
MM Webmajstore, izjadacu se ovde da ne otvaram novi topic.  Pisem odgovor i doleti crvena poruka da je stigao novi prilog.  Ja kuriozan odem to pogledati pa izgubim sve napisano!  Napisem ponovo, objavim pa pripremim kratak odgovor i na novi prilog.  Taj nazalost ne prolazi jer nisu prosla dva minuta!  Ne cini mi se preterano inteligentno ponasanje foruma.  Ukoliko ode identicna dvojna poruka, autor je valjda moze izbrisati.

Offline 9A3HP

• Senior Member
    • 9A3HP Zoky
« Odgovori #9 u: 02. Travanj 2008, 05:07:39 »
Ma meni to sa dupliranjem treba ostaviti  na savjest svakog od nas, meni je jako neugodno ako pošaljem dvostruki post, normalno potrudim se viška obrisati, ima jedna druga stvar koja se meni osobno sviđa na jednom od foruma a to je limitirano vrijeme editiranja. Jer čemu služi odgovor na post ako pisac nakon dva dana upadne i prepravi sadržaj ili skoro do neprepoznatljivosti. Mislim da je to bitnija stvar. Dakle da nebi bilo gluhog telefona.
Dakle Edit treba ali vremenski limitiran. Ukoliko je to sve već tehnički rješeno ispričavam se zbog nepotrebnog ponavljanja.