• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.
Main Menu

R7

Autor 9A5ANB, 16. Srpanj 2004, 14:20:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

S55M

Tooooooo Mike! Ovo je prava reportaža! Al još uvijek mi fali qso sa tobom na 3cm. Pa makar preko malog repetitora HI.
Adi
Koper-Istra

9A4CD

Takoooo se toooo radi !!!!
Najiskrenije čestitke ekipi na dobroj volji, želji i reportaži.
Sretno s R5 i RU5.

73's
Igor
9A4CD

9A2TK

Mike, što reći :?:

Bravo za tebe i ekipu :!:

Tom
9A2TK, Tom
Najte kaj zameriti !!!

9A3XZ

posto je pocela sezona "kiselih krastavaca" moj odgovor Mikeu je slijedeci:Mike,daj za promjenu postavi koju radio-amatersku antenu  :wink:  :wink:  :wink:
Mladen