Autor Tema: Osobne web stranice  (Posjeta: 1019 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A3TN

• Senior Member
    • http://hamradio.hr/9a3tn
Osobne web stranice
« : 17. Lipanj 2007, 22:57:52 »
Nakon gotovo mjesec dana zastoja u radu HRS-ovog servera, napokon sam uspio ponovo postaviti osobne web stranice na www.hamradio.hr/9a3tn, ali moja sreća je izgleda kratkog vijeka.
Izglega da je na novom serveru ograničena količina podataka (malo fali -puno škodi HI) koji se mogu postaviti, pa me zanima ima li tko ovakve probleme?

Boris
9a3tn

Offline 9A5BEE

• Junior Member
  • **
Odg: Osobne web stranice
« Odgovori #1 : 17. Lipanj 2007, 23:25:37 »
Da, kvota za web je jos upitna. Do sada nije postojala. Takodjer bi bilo brze da mi se posalje mail. Povecala sam kvotu za 9a3tn web. Bilo bi lijepo kada bi se znalo koliko mjesta se daje klupskom webu a koliko korisnickom. Za sada nije frka sa prostorom pa kad zafali, ljudi vicu i dobiju.... za sada tak' funkcionira. Ako ce biti nekih izmjena napisem.

Offline 9A3HP

• Senior Member
    • 9A3HP Zoky
Odg: Osobne web stranice
« Odgovori #2 : 27. Srpanj 2007, 18:23:15 »
Uopće  nemam  takvih  problema,  jer  vučem  svoju  web  stranicu  sa  svog  privatnog  web  prostora  jer  mi  nikad  ovdje  ni  dodjeljen  bio,  a  niti  mi  je  toliko  neophodan,  jedino  zbog  zvanične  e-mail  adrese.
Međutim  i  to   je  dubioza,  jer   neznam  tko   bi  mi  pisao?? moja  generacija  je  ili napustila  brod  koji  tone,  ili  su  ih  životne  brige  odvukle  daleko  od  radioamaterskih voda.  Nema  potrebe  provjeravati  call book  nisam uvršten  tamo  iako  sam  po  prastarom  sistemu  A  kategorija   od davno.  O tome   da  u  ovim   godinama  platim  doživotnu članarinu  ozbiljno  razmišljam.