Autor Tema: Uredjenje HAM oglasnika  (Posjeta: 4911 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A5ADH

• Average Member
ZA 9A4QV
« Odgovori #15 u: 05. Ožujak 2007, 18:05:21 »
Offtopic:

Citat: "9a4qv"
...ja nisam cackao po mome...

Znači, to je bio Leon, ili se varam :?:  :roll:

73, DH

Offline 9A2KL

• Master
Uredjenje HAM oglasnika
« Odgovori #16 u: 05. Ožujak 2007, 21:03:53 »
Sta je bio Leon???
73's de Leon 9A9L

Offline 9A6C

• ???
  • *
Uredjenje HAM oglasnika
« Odgovori #17 u: 06. Ožujak 2007, 05:27:12 »
DAvore, možda da umjesto brisanja starih oglasa otvorimo jednu rubriku gdje bi ih smjestili bez brisanja, koja bi se mogla otvoriti na zahtjev, umjesto da se otvara odmah.

Ti oglasi ipak pomažu i kupcima i prodavačima.

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A5ADH

• Average Member
Uredjenje HAM oglasnika
« Odgovori #18 u: 06. Ožujak 2007, 11:02:29 »
Moglo bi i tako. Vidiš i sam da ima oglasa starih nekoliko mjeseci, a maksimalno "trajanje" oglasa je 20-ak dana, kako stvari stoje.
To prebacivanje u "koš" ili brisanje može se automatizirati, ili se može tražiti od korisnika da prethodno briše ili ažurira stare oglase kako bi mogao postati nove.
Ali, ionako, u zadnje vrijeme, ni traga ni glasa od webmajstorice, moderatora, urednika, kape... tak' da od toga ne bu' niš' do daljnjega. Staffići k'o da su u zemlju propali  :?
Pitam se zašto se uopće trudim i uništavam tipkovnicu :?: .
Bilo je to retoričko pitanje, mogući odgovor je, zlobnici bi rekli: "... same zate da već ne'š bil junijor..." :lol:

73, Davor

n1yu

• Gost
Uredjenje HAM oglasnika
« Odgovori #19 u: 06. Ožujak 2007, 14:49:18 »
Radioamateri smo uglavnom sposobni samoregulacije na frekvencijama.  Do povremenih ispada dolazi u trenutcima preteranih uzbudjenja oko retkih DX-ekspedicija.  "Policajci" su dodatno aktivni u vecim takmicenjima pokusavajuci uvesti striktno postovanja IARU preporuka oko podpodela opsega za razlicite vrste modulacija.  Promet na UKV reflektorima je opao, a time i nesporazumi u lokalnim okvirima.

Nema razloga, da bi situacija bila drugacija na radioamaterskim forumima koji dopustaju vise slobode ali jos uvek je korisno izbegavati politiku i religiju.  Srecom nismo optereceni sportom sa izuzetkom ARG :-)  Korisno bi bilo vece ucesce lepseg spola i omladine sa tolerantnijim stavovima.  

Pcelica bi imala dovoljno posla sa administrativnim uredjivanjem nepotrebnih novih tema i azuiranjem zastarelih podataka.  Govor mrznje je konacno utihnuo i nepovratio se!

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
SAMO TI PROVOCIRAJ
« Odgovori #20 u: 07. Ožujak 2007, 14:04:15 »
:lol:73 za sve a posebno za provokatora 9a8du
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A5ADH

• Average Member
Uredjenje HAM oglasnika
« Odgovori #21 u: 12. Ožujak 2007, 13:54:02 »
Svaka čast izmjeni :idea: , tek sad je oglasnik dobio na NEpreglednosti :roll: . Čemu onako široka rubrika cijena, a sam info o oglasu je rascjepkan u više redaka :?:
I usput pitam: što je sa oglasima kojima je davno istekao rok :?:

73, Davor

Offline 9A2KL

• Master
Uredjenje HAM oglasnika
« Odgovori #22 u: 12. Ožujak 2007, 14:53:11 »
Ma koji govor mrznje. ???? Nigdje nije bilo nikakvog govora mrznje osim povremenih prepucavanja pojedinaca. "Kolegica" je ocito bila samo pokusaj da se destabilizira masa na forumu ali ocito da je vidjela da to nije za nju. Za ovaj forum treba znati nesto o radio amaterizmu a i pojedinacnim odnosima pojedinh kolega. To je za nju izgleda bio preveliki zalogaj. Lako je "mesti" po nekakvim chatovima i mircevima i ircewvima i icquima i iskricama ali ovo je ipak HRS forum a ne neki "levi" forum. I ocito da su neki tamo shavatili da je to bio uzaludan pokusaj. Sada izgleda nemamo ni webmastera ni moderatore ni webadministratora. Eto neki dan sam cak vidio da je i SISTEM- administrator bio nazocan, a ja se sjetio da sam negdje procitao njegovu ostavku. Suncokret se uvijek okrece tamo odakle sunce sije. Mogu si zamisliti kakva ce sve pitanja i potpitanja biti na tribini u Kraljevici. Nadam se samo da nece biti limitirano vrijeme, a dobro bi bilo da budu prisutni i pravnik i lektorica jer i za njih ima pitanja. To ne spada u govor mrznje nego u razmisljanja malog "Perice".

A sto se tice oglasnika, koliko sam vidio u ispunjavanju za prodaju lijepo pise koliko zelis da ti oglas bude aktivan. I tocno navodi 3 datuma. Po nekim logicnim razmisljanjiima to je valjda postavljeno za automatsko brisanje po isteku datuma vazenja oglasa. Da imamo webadministratora a ne "metlicu" vjerojatno bi to bilo sredjeno za automatsko brisanje. Valjda je sve drugo vaznije nego uredjenje web stranice.
73's de Leon 9A9L

Offline 9A5ADH

• Average Member
Uredjenje HAM oglasnika
« Odgovori #23 u: 12. Ožujak 2007, 15:06:25 »
Citat: "9a2kl"
... Valjda je sve drugo vaznije nego uredjenje web stranice.

Očito da je tako, a i ima važnijih stvari od samog portala. Samo, rješavaju li se iste, i po kojem prioritetu, pitanje je sad :?:

73, Davor

Huh, nisam ni skužil'; evo mene u klub 100 and up; nis' več junijor  :lol:

Offline 9A2KL

• Master
Uredjenje HAM oglasnika
« Odgovori #24 u: 12. Ožujak 2007, 15:17:48 »
Sad si prosjecni.....hi.

Da si master vidio bi iz konteksta da se to sto si quotao odnosi na uredjenje web stranice a ne na neke brljavstine u HRS. A dali se rjesavaju valjda cemo jednom saznati.
73's de Leon 9A9L

Offline 9A5ADH

• Average Member
Uredjenje HAM oglasnika
« Odgovori #25 u: 12. Ožujak 2007, 15:37:30 »
Upravo sam tako i želio.
Sve se slaže, zar ne? Čak bi i master to skužio.

73, Davor