Autor Tema: radio-amaterizam ponovno je "IN"  (Posjeta: 2585 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A3XZ

• Master in Training
    • http://lea.hamradio.si/~s51kq
radio-amaterizam ponovno je "IN"
« : 15. Lipanj 2004, 09:52:36 »
a mislim (DAKLE POSTOJIM) ne mogu se oteti dojmu prateci ovaj web vec mjesecima i to po cijele bozje dane ,zaista kad covjek pogleda ...kao da je procvjetao ovaj nas hobi ...ljudi su zaista aktivni 2sb radio na 10ghz..9a8a eme na 6m ,3aq na 24 ghz ,,ja(tovar) atv 10ghz...decki postigli zapazene rezultate u svim mogucim takmicenjima....ovako nabrzake da nekoga ne izostavim...2ey prvi na 70mhz,nicu repetitori ko gljive te digipiteri sa tunom "digitalcem"....prosto gledam sajt svaki dan ne mogu vjerovat da se toliko napravilo u tako kratko vrijeme,,,za razliku od prijasnjih godina....bogme sam impresioniran svima vama zasluznima za te uspjehe te na kraju da pohvalim nasega predsjednika,potpredsjednika....emira 9a6aa i sve ostale.....HVALA VAM i samo tako cemo doprinijeti razvoju tehnicke kulture u 9A i steci postovanje u svijetu .....73 de 9a3xz-mladen-jn64wu
Mladen

Offline 9A6A

• Master in Training
radio-amaterizam ponovno je "IN"
« Odgovori #1 : 15. Lipanj 2004, 10:17:44 »
hvala. :lol:

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
..."IN"
« Odgovori #2 : 15. Lipanj 2004, 10:25:55 »
Hvala, hvala  :wink:

9A6AA
"DX never sleeps..."

Offline 9A5AND

• Newbie
  • *
Re: radio-amaterizam ponovno je "IN"
« Odgovori #3 : 15. Lipanj 2004, 11:24:22 »
Pridruzujem se pohvalama. Pratim site svakodnevno i doista je nivo aktivnosti drasticno porastao. Samo tako nastavite. Jos samo da se aktiviraju malo zupanjski radioamateri... :(

Pozdrav iz VU zemlje!

Draz

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
..."IN"
« Odgovori #4 : 15. Lipanj 2004, 16:38:02 »
Bok Draz,
Možda su Tvoji županjci i aktivni, ali po onoj, "što nije zabilježeno - nije se ni dogodilo", njihova aktivnost nam nije poznata... Neka nam se jave.

73

9A6AA
"DX never sleeps..."