• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

R1 na Ivancici

Autor 9A6NDZ, 15. Veljača 2007, 00:13:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A6NDZ

Pozdrav svima!!!
Zanima me dali ima kakve naznake da ce proradit repetitor na Ivancici i zasto placamo u sklopu clanarine rad na repetitoru ako mi koji smo iz okolice Bjelovara nemamo niti jedan posteni repetitor koji se moze cuti na nasem podrucju bez smetnji. R6 sa Sljemena ima odlican signal ali i stalne smetnje koje nisu za slusat. Ovo pitam u ime dosta amatera sa moga podrucja i molim odgovor od HRS-a. Unapred se zahvaljujem!!!!
Moj SDR prijemnik: http://9a6ndz.ddns.net:8073

9A6NVI

Evo npr. ja ga čujem ovdje u Sisku da otkuca 9A0VVZ ali ga ne mogu otvoriti.

9A3LI

Citat: 9A6NDZPozdrav svima!!!
Zanima me dali ima kakve naznake da ce proradit repetitor na Ivancici i zasto placamo u sklopu clanarine rad na repetitoru ako mi koji smo iz okolice Bjelovara nemamo niti jedan posteni repetitor koji se moze cuti na nasem podrucju bez smetnji. ............

Koliko mene pamcenje sluzi a nije bas neko, davnih godina je u
Bjelovaru radio repetitor R0.
Ne vidim razloga de ne radi i dalje, ako vas ima i ako vam treba !
Ako zelite cekati na HRS onda ugodno cekanje !
:)

9A4CD

Koliko se može vidjeti u rubrici "Oglasnik" ima čak i kompletnih repetitora
na prodaju što več dugo nisam vidio na ovim stranicama.
Gotovo da je po sistemu "Plug & play", idealno recimo za EchoLink
potrebe  8) .
Takve komplete je šteta imati u garaži i ne u funkciji.

73's
Igor
9A4CD