Autor Tema: pohvala web majstoru !  (Posjeta: 3488 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

• Gost
pohvala web majstoru !
« : 20. Veljača 2004, 09:53:36 »
Pozdrav !

Za početak je dobro i moderno koncipirano. Pokušati biti što ažurniji sa aktualnim obavijestima te dodati zanimljive radioamaterske "linkove" i "callbook" (za početak)

Želim puno uspjeha u radu,

Zdravko

Offline 9A6NMT

• Newbie
  • *
    • http://www.hamradio.hr
pohvala web majstoru !
« Odgovori #1 : 20. Veljača 2004, 17:07:30 »
Za sada postoji desetak linkova u bazi... uskoro će ih biti sve više,
što se tiće callbook-a i on će uskoro biti na webu, samo da ga prebacim u prikladni format

9A4QV

• Gost
Web HRS-a
« Odgovori #2 : 21. Veljača 2004, 00:27:14 »
Pa mogao si malo i sacekati sa tim stranicama i prevesti ih kompletno na Hrvatski, a ne ovako malo Hrvatski pa malo Engleski, by the way mene ne prepoznajeu pri registraciji, a kad se idem registrirati nanovo kaze da je vec zauzet taj nick (pozivni znak). Nikakav mail nisam dobio kao sta kaze u registraciji.
Ideja je dobra, nadamo se da ce i sadrzaj pratiti ovako opsiran web site.
kao prijedlog , mozda bih dodao formu za upisivanje vijesti ali od strane nas korisnika, jer puno ljudi surfa na webu i nalazi puno zanimljivih stvari te bi se time i stranice punile svaki dan i bile zanimljivije.
Adam, 9a4qv :idea:

Offline 9A6NMT

• Newbie
  • *
    • http://www.hamradio.hr
pohvala web majstoru !
« Odgovori #3 : 21. Veljača 2004, 16:05:36 »
Ovo sa registracijom smo sredili (kriva e-mail adresa je bila navedena).

Sto se tice prijevoda na hrvatski, uskoro ce biti... ovo je bilo potrebno da se novi sadrzaji mogu stavljati a nadam se da ljudi nece previse zamjeriti sto u ovom pocetnom razdoblju nije sve na hrvatskom.

Sto se tice slanja novosti, postoji ta opcija i omogucena je registriranim korisnicima.

Offline 9A4QV

• Život posvećen forumu
    • http://www.qsl.net/9a4qv
pohvala web majstoru !
« Odgovori #4 : 21. Veljača 2004, 19:10:42 »
Pozdrav jos jednom, istina bila je upisana pogresna e-mail adresa mojom krivicom. Sve sredjeno i radi, zahvaljujem.
73, Adam :idea:

Offline 9A5AKN

• Newbie
  • *
Pohvala!
« Odgovori #5 : 11. Svibanj 2004, 11:58:30 »
Pohvala... u svakom slučaju pohvala!!!

opširne web stranice, dopadljive i sa stvarno najraznovrsnijim sadržajima...

mislim da svaki radio amater nalazi tj. može naći poneki kutak ( ili više njih) na hamradio.hr koji ga privlači, pogotovo kad zažive i prorade svi moduli, i želja mi je da svakim danom imate sve veći broj korisnika, članova i posjeta

Osobno mislim da ove WEB stranice, paralelno s drugim aktivnostima i publikacijama koje su obnovljene, osvježene ili pokrenute od strane novog vodstva, vrlo dobro pokazuju i dokazuju POMAK S MRTVE TOČKE hrvatskog radioamaterizma.

Svojim osobnim primjerom ponovne aktivacije nakon 12-tak godina, te sličnim primjerima nekoliko kolega i znanaca, mislim da mogu dati konkretnu potvrdu da se kreće u dobrom smjeru.

vy 73 de 9a5akn

Offline 9A6A

• Master in Training
Hvala
« Odgovori #6 : 12. Svibanj 2004, 13:02:52 »
HVALA na podršci.

Petar 9a6a