Autor Tema: Rezultati KV i UKV contesta ?  (Posjeta: 2500 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A2HM

• Senior Member
Rezultati KV i UKV contesta ?
« : 14. Travanj 2006, 13:17:10 »
Zanima me šta se mora dogoditi da bi se na ovim stranicama ažurirali rezultati sa KV i UKV natjecanja?
Jel u pitanju možda premali honorar osoba koje bi se time trebale baviti ili nešto drugo?
Možda je u pitanju "Muhamed i brdo", ili neka posebna procedura?!
Nadam se da ću dobiti odgovor, ali bi me više veselilo od odgovora objavljivanje rezultata.
73 de Kreso

Offline 9A6XX

• Život posvećen forumu
    • http://rkp.ice.hr/hrle
« Odgovori #1 : 14. Travanj 2006, 13:38:41 »
mislim da je webmaster na ekspediciji. no, ne treba očajavati, barem ćemo imati 5 stranica zanimljivog sadržaja sa Velog Rata u idućem broju Radio HRSa.

jel te zanimaju domaća ili strana natjecanja? ako strana onda mogu pomoći, u suprotnom...

Hrle - 9A6XX

Offline 9A2HM

• Senior Member
« Odgovori #2 : 14. Travanj 2006, 14:00:07 »
pozdrav Hrle!
Zanimaju me prvenstveno domaca, a i medjunarodna naravno, zapravo sva ona od kojih rezultate citamo sporadicno na stranici pa bi bilo lijepo da su evidentirana i na pripadajucim lokacijama!!
73 de Kreso

Offline 9A4FW

• Junior Member
  • **
« Odgovori #3 : 14. Travanj 2006, 16:14:18 »
Pozdrav 9A2HM,

rezultate UKV natjecanja koji nedostaju pod rubrikom UKV -> Rezultati natjecanja, možete uglavnom pronaći u arhivi novosti. Uskoro bi webmaster trebao sve rezultate staviti u svoje rubrike.

73 de Željko, 9A4FW

Offline 9A2QF

• Average Member
REZULTATI KV I UKV CONTESTA
« Odgovori #4 : 14. Travanj 2006, 22:19:01 »
:oops:  :oops:  :oops:  :cry:  :cry:  :cry:  :lol:  :lol:  :lol:

JA SAM MISLIO DA SAM SAMO JA DOSADAN, ZNATIŽELJAN ZNATI REZULTATE ODRŽANIH CONTESTA,JER SAM SE OKOLO RASPITIVAO KADA ĆE BITI OBJAVLJENI REZULTATI PRVA DVA PERIODA 9A ACTIVITY CONTESTA,KAO I REZULTAT PROLJETNOG HRS,A ONDA SAM ČUO DA NAVODNO NISU OBJAVLJENI REZULTATI ILI PODIJELJENE NAGRADE ZA PRETHODNE GODINE.
OPET NEKO NE IZVRŠAVA PREUZETE OBAVEZE,KOJE JE DRAGOVOLJNO PRIHVATIO,NE VJERUJEM DA SU MU NATURENE PO STRANAČKOJ ILI POLITIČKOJ LINIJI.TKO JE PREOPTEREČEN PREUZETIM OBAVEZAMA NEKA SE POVUĆE,NAĆI ĆE NE NETKO TKO ĆE TO ODRADITI.

73 9A2QF ZDENKO